هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام یه سوال داشتم راجب خرید شریکی بازی.
دوستان من یه آی دی آمریکا دارم که اصلا ازش استفاده نمیکنم، با اکانت انگلیسم بازی میکنم.
بعد حالا اگر با اون اکانت آمریکا بازی بخرم و بدمش به دوستم پریماری کنه و اونم دانلود کنه
من میتونم با آی دی انگلیسم بازیش کنم و رفیقمم با آی دی خودش؟
یعنی این وسط آی دی آمریکای من فقط نقش خرید داشته و هیچ باهاش نه من بازی میکنم و نه دوستم

باید حتما اکانت اصلیت باشه در غیر اینصورت نمیشه

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
فک کنم یه گندی زدم و کمک می خوام
من پلاس یک ساله آمریکا رو تازه رو اکانتم ریختم
و بازی destiny رو از یکی خریدم البته بازی ریجن 2 است
رفتم 50 دلار کیف پولمم شارژ کردم و dlc مربوط به بازی رو خریدم به مبلغ 34 دلار
اما فک تو پروفایلمم زد purchaed یعنی خریداری شد( منظورم season pass) بازی هست اما الان dlc رو جایی نزده که دانلود کنم
مشکل به خاطر اینه که بازیم ریجن 2 است؟ یا جایی بازیم رفته و dlc ها رو از اونجا باید بگیرم چون لینک دانلودی نمیبینم
ممنون اعصابم به هم ریخته
باید ریجن اکانت اون بازی که واسش دی ال سی خریدی با ریجن بازیت یکی باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
فک کنم یه گندی زدم و کمک می خوام
من پلاس یک ساله آمریکا رو تازه رو اکانتم ریختم
و بازی destiny رو از یکی خریدم البته بازی ریجن 2 است
رفتم 50 دلار کیف پولمم شارژ کردم و dlc مربوط به بازی رو خریدم به مبلغ 34 دلار
اما فک تو پروفایلمم زد purchaed یعنی خریداری شد( منظورم season pass) بازی هست اما الان dlc رو جایی نزده که دانلود کنم
مشکل به خاطر اینه که بازیم ریجن 2 است؟ یا جایی بازیم رفته و dlc ها رو از اونجا باید بگیرم چون لینک دانلودی نمیبینم
ممنون اعصابم به هم ریخته
season pass اجازه میده dlc ها رو دانلود کنی وقتی عرضه شدن ...
باید خوده dlc رو بزنی توی store و گزینه free ایش میاد وقتی Season pass داری ....
برای اون مورد هم درسته نمیتونی از dlc ها الان استفاده کنی .برای نصب dlc باید ریجن بازی و account یکی باشه که الان اکانت شما 1 هست و بازی 2. باید بازی ریجن 1 بخری.​

سلام یه سوال داشتم راجب خرید شریکی بازی.
دوستان من یه آی دی آمریکا دارم که اصلا ازش استفاده نمیکنم، با اکانت انگلیسم بازی میکنم.
بعد حالا اگر با اون اکانت آمریکا بازی بخرم و بدمش به دوستم پریماری کنه و اونم دانلود کنه
من میتونم با آی دی انگلیسم بازیش کنم و رفیقمم با آی دی خودش؟
یعنی این وسط آی دی آمریکای من فقط نقش خرید داشته و هیچ باهاش نه من بازی میکنم و نه دوستم
خیر .
اکانتی که Primary میشه فقط میشه بازی رو روی مابقی اکانتهای دستگاه بازی کنه . نفره دوم باید انلاین باشه برای License چک .... و فقط هم توی همون اکانت میتونه استفاده کنه
یعنی الان دوسته شما primary کنه خودش میتونه بازی کنه راحت بدونه نیاز به انلاین بودن و روی همه اکانتهاش ولی شما باید توی کنسولت فقط روی همین اکانت بازی کنی و هر دفعه برای License چک انلاین بشی . هر اکانت فقط یک بار primary میشه.

در کل بازی روی دستگاه بین بقیه اکنتها وقتی به اشتراک گذاشته میشه که اکانت روی اون دستگاه primary باشه و فقط در یک زمان یک اکانت میتونه یک دستگاه primary داشته باشه .

سلام دوستات
من و پسر داييم ps4 داريم،چجوري ميشي بازيارو بصورت ديجيتالي شريكي بخريم؟
اگه ميشه چه محدوديتي داره؟
ممنون از پاسختون
پسته بالا و جوابش رو بخون

دوستان من باز فارکرای رو خریدم اما کد رو دیسک با کد جلد تفاوت داره آیا دیسک بازی عوض شده؟
کده CUSA ربطی به Serial Number و بارکد روی جلد نداره . بعضی بازیا زیره CUSA یک کد خورده که بالای بارکد هستش.
درجه سنی هم یکی باشه یعنی یکی هست
از روی کده CUSA هم عموما میشه ریجن بازی رو فهمید با سرچ

mahcity21

کاربر سایت
Aug 5, 2012
19
نام
محمد
سلام از اساتید محترم درخواست راهنمایی دارم

بنده اماتور هستم و تقاضا دارم پاسخم رو طوری بدید که بتونم راحت انجام بدم

بنده اکانت PSN امریکا رو ساختم و با کنسول وارد شدم .روی کامپیوتر از اینترنت پرسرعت بهره میبرم حالا واسه اینکه بتونم بازی ها رو بخرم و دانلود کنم (البته به وسیله کامپیوتر دانلود کنم) باید Psn بخرم یا ps plus ? و با هر اکانت چند بازی میتونم بخرم و دانلود کنم

ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام از اساتید محترم درخواست راهنمایی دارم

بنده اماتور هستم و تقاضا دارم پاسخم رو طوری بدید که بتونم راحت انجام بدم

بنده اکانت PSN امریکا رو ساختم و با کنسول وارد شدم .روی کامپیوتر از اینترنت پرسرعت بهره میبرم حالا واسه اینکه بتونم بازی ها رو بخرم و دانلود کنم (البته به وسیله کامپیوتر دانلود کنم) باید Psn بخرم یا ps plus ? و با هر اکانت چند بازی میتونم بخرم و دانلود کنم

ممنون
سلام عزیز

به وسیله pc دانلود کردن باید اینجا رو بخونی :
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

کارت PSN باید بخری . کارتها مبلغهای مختلفی دارن مثل 10-20-50 .... هر کدوم رو کدش رو توی store و بخشه Redeem وارد کنی ( کارت باید هم ریجنه اکانتت باشه ) همون لحظه مبلغ برای شما واریز میشه و میتونی خرید کنی . محدودیت توی چند بار خریدن و چند بار دانلود کردن نیست
ps plus اکانت premium هست. اکانت شما از حالت معمولی به PLUS ارتقا میده که به شما اجازه انلاین بازی کردن و استفاده از بازیهای مجانی پلاس تا زمانی که عوضه پلاس هست و تخفیفات پلاس و online storage برای ذخیره Save ها رو میده.

mahcity21

کاربر سایت
Aug 5, 2012
19
نام
محمد
سلام عزیز

به وسیله pc دانلود کردن باید اینجا رو بخونی :
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

کارت PSN باید بخری . کارتها مبلغهای مختلفی دارن مثل 10-20-50 .... هر کدوم رو کدش رو توی store و بخشه Redeem وارد کنی ( کارت باید هم ریجنه اکانتت باشه ) همون لحظه مبلغ برای شما واریز میشه و میتونی خرید کنی . محدودیت توی چند بار خریدن و چند بار دانلود کردن نیست
ps plus اکانت premium هست. اکانت شما از حالت معمولی به PLUS ارتقا میده که به شما اجازه انلاین بازی کردن و استفاده از بازیهای مجانی پلاس تا زمانی که عوضه پلاس هست و تخفیفات پلاس و online storage برای ذخیره Save ها رو میده.

درود بر شما

یعنی اگه من یه کارت 10 دلاری بگیرم هر چند تا بازی رو میتونم بخرم و دانلود کنم ؟ و یه سوال ذیگه اینه که تا وقتی اکانت پی اس پلاس نداشته باشم بازی ها واسم سیو نمیشن؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود بر شما

یعنی اگه من یه کارت 10 دلاری بگیرم هر چند تا بازی رو میتونم بخرم و دانلود کنم ؟ و یه سوال ذیگه اینه که تا وقتی اکانت پی اس پلاس نداشته باشم بازی ها واسم سیو نمیشن؟

بله تا سقفه 10 دلار !
ممکنه یه بازی 10 دلار باشه خب میشه 1 دونه
ممکنه دوتا 5 دلار باشه میشه 2 D:
دیگه بسته به مقدار پول توی اکانتت باید خودت بسنجی ولی محدودیتی در تعداده خرید نیست.

همونطور که اشاره کردن plus فقط شامله اینها میشه

ذخیره شدن بازی به plus مربوط نیست
اون قضیه Online storage که نوشتم به این صورت هست که از save های شما توی cloud سونی backup میگیره برای اینده اگر مشکلی پیش اومد.

mahcity21

کاربر سایت
Aug 5, 2012
19
نام
محمد
بله تا سقفه 10 دلار !
ممکنه یه بازی 10 دلار باشه خب میشه 1 دونه
ممکنه دوتا 5 دلار باشه میشه 2 D:
دیگه بسته به مقدار پول توی اکانتت باید خودت بسنجی ولی محدودیتی در تعداده خرید نیست.

ممنون از پاسخ کاملتون حالا من بخوام قبل از اینکه کارت بخرم قیمت های بازی هارو ببینم از کجا میتونم این کارو کنم

و درخواست معرفی یه سایت خوب واسه خرید کارت پی اس ان داشتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
]

ممنون از پاسخ کاملتون حالا من بخوام قبل از اینکه کارت بخرم قیمت های بازی هارو ببینم از کجا میتونم این کارو کنم

و درخواست معرفی یه سایت خوب واسه خرید کارت پی اس ان داشتم
از داخله کنسول یا وب وارد store میتونید بشید.

اونم I dont know چون ایران نیستم. بچه ها باید راهنمایی کنند.
gud luk

mahcity21

کاربر سایت
Aug 5, 2012
19
نام
محمد
از داخله کنسول یا وب وارد store میتونید بشید.

اونم I dont know چون ایران نیستم. بچه ها باید راهنمایی کنند.
gud luk

اوکی.حالا بعضی بازی هارو که زده free و رایگان اینا رو به چه شکل میشه دانلود کرد؟ باید حتما کارت پی اس ان وارد شده باشه یه توضیحی هم در این خصوص بهم بدید ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اوکی.حالا بعضی بازی هارو که زده free و رایگان اینا رو به چه شکل میشه دانلود کرد؟ باید حتما کارت پی اس ان وارد شده باشه یه توضیحی هم در این خصوص بهم بدید ممنون
مجانی نیازی به کارت نداره چون پولی از حساب شما نمیخواد!
پول در زمانی میخواد که شما بایستی یه بازی رو بخرید که قیمت داشته باشه عزیز .

بازیهای Free To PLay زیاد هستن توی استوره اینا نیازی به پلاس هم برای انلاین زدن ندارن ولی در کل انلاین هستن .توضیحاتشون رو پیش از دانلود هم میتونید بخونید یا سرچ کنید

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
دوستان قضیه این PS4 هایی که رو کش کارتونشون جدا گونه هست چیه؟
یکی از دوستان میگفت ریفر هستند...صحت داره؟

سلام... خیر دوست عزیز رو کش واسه باندل بوده برداشتن میزارن رو ps4 های دیگه میزارن واسه خودشون باندل درست میکنن :D

morii2731

کاربر سایت
Dec 17, 2014
20
نام
Morteza
سلام... خیر دوست عزیز رو کش واسه باندل بوده برداشتن میزارن رو ps4 های دیگه میزارن واسه خودشون باندل درست میکنن :D

نه دوسته عزیز غیر باندل ها هم روکش جدا داره، میگن سری جدیدا همه اینجوری شده

amirhossein853

کاربر سایت
Jan 26, 2015
23
نام
amirhossein
season pass اجازه میده dlc ها رو دانلود کنی وقتی عرضه شدن ...
باید خوده dlc رو بزنی توی store و گزینه free ایش میاد وقتی Season pass داری ....
برای اون مورد هم درسته نمیتونی از dlc ها الان استفاده کنی .برای نصب dlc باید ریجن بازی و account یکی باشه که الان اکانت شما 1 هست و بازی 2. باید بازی ریجن 1 بخری.​

خیر .
اکانتی که Primary میشه فقط میشه بازی رو روی مابقی اکانتهای دستگاه بازی کنه . نفره دوم باید انلاین باشه برای License چک .... و فقط هم توی همون اکانت میتونه استفاده کنه
یعنی الان دوسته شما primary کنه خودش میتونه بازی کنه راحت بدونه نیاز به انلاین بودن و روی همه اکانتهاش ولی شما باید توی کنسولت فقط روی همین اکانت بازی کنی و هر دفعه برای License چک انلاین بشی . هر اکانت فقط یک بار primary میشه.

در کل بازی روی دستگاه بین بقیه اکنتها وقتی به اشتراک گذاشته میشه که اکانت روی اون دستگاه primary باشه و فقط در یک زمان یک اکانت میتونه یک دستگاه primary داشته باشه .

پسته بالا و جوابش رو بخون

کده CUSA ربطی به Serial Number و بارکد روی جلد نداره . بعضی بازیا زیره CUSA یک کد خورده که بالای بارکد هستش.
درجه سنی هم یکی باشه یعنی یکی هست
از روی کده CUSA هم عموما میشه ریجن بازی رو فهمید با سرچ

من الان رو اكانتم the last of us رو دارم،ديتاش هم رو كامپيوتر دارم،چجوري ميشه بازي رو به پسر داييم بدم و جفتمون بتونيم با هم انلاين بازي كنيم
(شرمنده از پاسخ بالا چيزي متوجه نشدم،اگه ممكنه با مثال بالا توضيح بديد،ممنون)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر