هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
سلام بچه ها یه سوال تخصصی ازتون داشتم
من میخواستم یه کنسول بگیرم حالا بین ps4 و xbox one موندم
چند تا سوال ازتون داشتم
1- بازی ها انحصاری کدو بیشتره ؟
2- یه سوال در مورد کیفیت بازیا دارم اینو میدونم که ps4 از نظر سخت افزار قوی تره ولی سوالم اینه که پس چرا کیفیت رنگ بازیا xbox one بهتره من هر چی تریلر دیدم همین بوده کیفیت بهتری ارایه میده اون یکی کنسول حالا نظر شما رو میخوام بدونم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید منو ای راهنمایی تون تو خرید کنسول برای من خیلی تاثیر داره

ممنون

PS از نظر سخت افزاری قوی تره حالا شاید تو اجرای بازی ها تفاوت فاحشی نداشته باشن ولی روی کاغذ سخت افزار بالا تری داره

بنظرم شما جدا از این حرفا، اولین ملاکتون برای انتخاب باید این باشه که کدوم کنسول تو ایران بیشتر استفاده میشه.. برای تعویض بازی های دست دوم، مولتی زدن با دوستان ایرانی و ...

25DX3_t.jpg
[/URL][/IMG]
nKUsw_t.jpg
[/URL][/IMG]
83zAk_t.jpg
[/URL][/IMG]
LKTdF_t.jpg
[/URL][/IMG]

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
چند تا سوال ازتون داشتم
2- یه سوال در مورد کیفیت بازیا دارم اینو میدونم که ps4 از نظر سخت افزار قوی تره ولی سوالم اینه که پس چرا کیفیت رنگ بازیا xbox one بهتره من هر چی تریلر دیدم همین بوده کیفیت بهتری ارایه میده اون یکی کنسول حالا نظر شما رو میخوام بدونم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید منو ای راهنمایی تون تو خرید کنسول برای من خیلی تاثیر داره

ممنون

دوست عزیز توی خرید PS4 شک نکن. انحصاریهایی که برای این کنسول آمده و خواهد آمد شاهکار هستن و انحصاریهای رقیب به گرد پای اینا نمیرسن

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
تو خرید بازی دسته دو به چه چیزایی باید توجه کرد؟؟دسته رو میشه به برق شهر وصل کرد شارژ شه؟(دیگه به کنسول وصل نکنیم)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

سلام...
هیچی فقط خط نداشته باشه که بلوری به همین راحتیا خط نمیافته.
اگر باتری مخصوص ایکس باکس داشته باشه بله میشه به هر usb وصل کرد و شارژ بشه

morii2731

کاربر سایت
Dec 17, 2014
20
نام
Morteza
چند تا سوال ازتون داشتم

ممنون

سلام دوسته عزیز
این برمیگرده ب صلیقه شخصی خودتون بازی های انحصاری هر کنسول جذابیت خاص خودشونو دارن مثلا من واقعا علاقه ی شدیدی ب خدای جنگ دارم و ps4 را انتخاب کردم
همونجوری ک دوستان اشاره کردن بازی های ایکس باکس خیلی سخت گیر میاد و همونجدری ک من اطلاع دارم سخت هم تعویض میشه پس با صرفه ps4 هست، در مقایسه گرافیک بازی هیچ تفاوتی با هم ندارن خیالتون راحت
موفق باشید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این استند ها یا همون پایه واسه ps4 بخریم بهتره دوستان یا همون بخوابه رو زمین...؟؟؟
خوابیده یا ایستاده گذشتنش فرقه خاصی به حاله کنسول نمیکنه ولی اگر میخوای ایستاده بزاری که حتما پایه رو باید بخری
موفق باشی :)

سلام دوستان
خواستم ببینم شما چه تدابیری رو برای حفاظت از کاور (! ! ) می اندیشید چون من امروز کاور یکی از بازیام از یه جا یه مقدار پاره شد !:dو این که الان من میتونم سلفون بچسبونم روش ؟ در واقع چطور بپوشونم این پارگی رو.
:d
Dont Wrestle with it :d
حواس جمعی میخواد ... تدابیر امنیتی نیاز نداره

تو خرید بازی دسته دو به چه چیزایی باید توجه کرد؟؟دسته رو میشه به برق شهر وصل کرد شارژ شه؟(دیگه به کنسول وصل نکنیم)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
دیسک سالم باشه ok هست.
اگر میخوای dlc چیزی استفاده کنی یادت باشه باید ریجن اکانتت و بازی یکی باشه ..
فک نمیکنم مشکلی باشه

چند تا سوال ازتون داشتم

ممنون
سلام عزیز

2. از روی تریلر که نمیشه کیفیت بازی رو تشخیص داد :)
برای مقایسه و انالیز به Digital Foundry روجوع کن !

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام
دوستان یه سوال fifa بهتره یا pes ؟
من فقط با ps1 فوتبال بازی میکردم در حد حرفه ی :d
از اون موقع به بعد دیگه بازی نکردم
حالا بنظرتون با کدوم دوباره فوتبال رو شروع کنم بهتره ؟:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان فرق رجین 2 ژاپن با ریجن 2 اروپا چیه ؟؟؟ ؟؟؟؟

واقعا برام سوال شده؟؟؟
دکمه تایید دایره هست توی منوی دستگاه توی japan ... و البته ریحن 3

سلام
دوستان یه سوال fifa بهتره یا pes ؟
من فقط با ps1 فوتبال بازی میکردم در حد حرفه ی :d
از اون موقع به بعد دیگه بازی نکردم
حالا بنظرتون با کدوم دوباره فوتبال رو شروع کنم بهتره ؟:d
هر کدوم راحتری
من زیاد احله فوتبال نیستم ولی دوستام اکثرا از fifa15 امسال راضی نبودن ولی pes ظاهرا خوب بوده! [MENTION=50626]mostafa682[/MENTION] جواب بده :d

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
دکمه تایید دایره هست توی منوی دستگاه توی japan ... و البته ریحن 3

هر کدوم راحتری
من زیاد احله فوتبال نیستم ولی دوستام اکثرا از fifa15 امسال راضی نبودن ولی pes ظاهرا خوب بوده! @mostafa682 جواب بده :d
منم مدتها فوتبال بازی نکردم ولی چون دیگه بازیها تموم شده گفتم یکم فوتبال بزنیم تا بازی جدید بیاد:d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یک سوال

من هارد پلی 4 رم را عوض کردم و حجم بیشتری انداختم حالا پر شده و دیگه جای نصب بازی ندارم

سوال من اینه اگه یک هارد دیگه بندازم و این هاردم را در بیارم و توی اون بقیه گیمهای خودم را بریزم بعد که بخوام دوباره هارد قبلی را بزنم

تو دستگاه تا بازیهای روی اون را بازی کنم مشکلی پیش نمیاد نميگه هارد باید فرمت بشه :-/کسی این کارا انجام داده:)

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,454
سلام دوستان.
سوالی دارم در مورد رنگ گیم پد ps4 .

آیا گیم پد سفیدرنگی که در داخل جعبه PS4 White هست یکدست سفیده یا قسمت زیرش مشکیه؟
تو اینترنت هم که سرچ کردم یجا کاملا سفید بود، یجا دو رنگ. ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنن...

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان.
سوالی دارم در مورد رنگ گیم پد ps4 .

آیا گیم پد سفیدرنگی که در داخل جعبه PS4 White هست یکدست سفیده یا قسمت زیرش مشکیه؟
تو اینترنت هم که سرچ کردم یجا کاملا سفید بود، یجا دو رنگ. ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنن...

ماله من که سفیده البته قسمت زیریش یه مقدار شیری رنگه اما بالایش سفیده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من هارد پلی 4 رم را عوض کردم و حجم بیشتری انداختم حالا پر شده و دیگه جای نصب بازی ندارم

سوال من اینه اگه یک هارد دیگه بندازم و این هاردم را در بیارم و توی اون بقیه گیمهای خودم را بریزم بعد که بخوام دوباره هارد قبلی را بزنم

تو دستگاه تا بازیهای روی اون را بازی کنم مشکلی پیش نمیاد نميگه هارد باید فرمت بشه :-/کسی این کارا انجام داده:)
باید تو نت سرچ کرد
فکر نمیکنی کسی اینجا این رو تست کرده بود !
به هر حال اگر جوابی پیدا کردم mention آت میکنم ولی فعلا چیزی گیرم نیومد !
اون طوری هم اخه درده سره باز کردن و انداختنه دوباره . یه 1-2 ترا بگیر خودت رو راحت کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر