هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ممکنه در خصوص ریجن های مختلف کنسول و تفاوت کیفیتشون یه توضیحی بدید؟ و اینکه بازی هایی که برای کنسول میاد free region هست یا مثل نسل قبل برای هر ریجن باید بازی مخصوص به خودشو تهیه کرد؟ برای خرید کدوم ریجن رو توصیه میکنید و تفاوت قیمتشون برای چیه؟
سلام عزیز ...
فرقی از نظره کیفیتی بین ریجنها نیست. همه made in china هستن .
ریجن 3 و japan دکمه تاییدشون دایره هست داخله منو
نسل قبل هم سونی free region بود ...
Ps4 به صورت فیزیکی region lock نداره و ریجن کنسول شما در اجرای بازی اصلا مهم نیست
میمونه نصب dlc و online content که اون باید ریجن اکانت شما با بازی یکی باشه
موفق باشید.

salarjoker

کاربر سایت
Feb 13, 2011
41
نام
salar
مشکل psn

دوستان من بعد از وصل شدن به اکانت psnم لیست تروفی هام قابله نمایش نیست.پیغام میده باید دوباره به psn وصل بشی. چون من همیشه دسترسی به اینترنت ندارم خواستم بدونم کسی میتونه کمک بکنه که به صورت آفلاین لیست تروفی هامو ببینم؟ممنون میشم راهنمایی کنید!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من بعد از وصل شدن به اکانت psnم لیست تروفی هام قابله نمایش نیست.پیغام میده باید دوباره به psn وصل بشی. چون من همیشه دسترسی به اینترنت ندارم خواستم بدونم کسی میتونه کمک بکنه که به صورت آفلاین لیست تروفی هامو ببینم؟ممنون میشم راهنمایی کنید!
بصورت افلاین اصلا نشون نمیده

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام دوستان...
واقعیتش من قصد خرید PS4 دارم :d و امیدوارم با راهنمایی های شما بتونم یه device بدون مشکل بخرم. چند تا سوال داشتم:

1- تا جایی که اطلاع دارم Region ها تاثیر زیادی توی اجرای بازی ها نداره به غیر از اینکه Region 1 که فکر میکنم برای USA هستش شنیدم Storeـه بهتری داره، درسته؟ ولی همینطور شنیدم که PS4 های Region 1 خیلی دچار مشکل شدن، مخصوصاً سخت افزاری. میخواستم ببینم نظر شما چیه؟ به نظرتون چه Regionـی بخرم؟

2- رنگ های دیگه ای هم اومده؟ مثلا سفید؟ من توی Google رنگ های مختلفی رو Search کردم و یه رنگ زرد و مشکی دیدم که خارق العاده بود. هستش چنین چیزی یا اینکه روکش برچسب دار بود؟

3- باندل The Last of Us اومده براش؟ که خود Device هم طرحش رو داشته باهش روش؟

4- بچه ها حقیقت اینه که من خیلی روی خرید کنسول هام حساسم. میخواستم ببینم که از کجا بخرم بهتره؟
نمیدونم آوردن اسم مغازه خاصی درسته یا خلاف قوانینه و تبلیغ محسوب میشه. برای همون منظورم رو تلویحی میگم. منظورم اینه که از مغازه های توپخونه بخرم و یا مراکز فروش خود دستگاه توی 3 راه جمهوری؟

خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان...
واقعیتش من قصد خرید PS4 دارم :d و امیدوارم با راهنمایی های شما بتونم یه device بدون مشکل بخرم. چند تا سوال داشتم:

1- تا جایی که اطلاع دارم Region ها تاثیر زیادی توی اجرای بازی ها نداره به غیر از اینکه Region 1 که فکر میکنم برای USA هستش شنیدم Storeـه بهتری داره، درسته؟ ولی همینطور شنیدم که PS4 های Region 1 خیلی دچار مشکل شدن، مخصوصاً سخت افزاری. میخواستم ببینم نظر شما چیه؟ به نظرتون چه Regionـی بخرم؟

2- رنگ های دیگه ای هم اومده؟ مثلا سفید؟ من توی Google رنگ های مختلفی رو Search کردم و یه رنگ زرد و مشکی دیدم که خارق العاده بود. هستش چنین چیزی یا اینکه روکش برچسب دار بود؟

4- بچه ها حقیقت اینه که من خیلی روی خرید کنسول هام حساسم. میخواستم ببینم که از کجا بخرم بهتره؟
نمیدونم آوردن اسم مغازه خاصی درسته یا خلاف قوانینه و تبلیغ محسوب میشه. برای همون منظورم رو تلویحی میگم. منظورم اینه که از مغازه های توپخونه بخرم و یا مراکز فروش خود دستگاه توی 3 راه جمهوری؟

سلام عزیز

1. تاثیری نداره در کل ... البته ریجن دستگاه .... اون قضیه ماله زمان لانچ بیش از 1 سال پیش ( 2013 ) بود که 4% یا کمتر اعلام کرد خرابی بوده و بعد از لانچ worldwide دیگه خبری نشد ( کیفیت همه ریجنها ok هست و یکی و فرقی ندارن ) ..از نظره store هم کلا همه store ها حدودا یکی هست منتهی بعضی content ها ممکنه دیرتر یا زودتر یا با تاخیر سروکلشون توی بقیه store ها پیدا بشه. طبیعتا از نظره قیمتی هم تفاوتیهایی هست ( مخصوصا وقتی به تومن برمیگرده ) که خودت باید بسنجی ...

2. به صورت پیش فرض یه سری limited edition ممکنه باشن ( که گیر نمیاد معمولا به اسونی ) ... مدله سفید هم هست ( به صورت باندل ) .... در حال حاضر مدله سفید و سیاه ...
اون هم کاری هست که میشه کرد ! کلا میشه روکش اینا طراحی کرد و چسبوند روش ..

3. اومدنش که اومده D: .... فقط از موجودی حاظرش توی ایران خبر ندارم :( .... نه . اون مدلها طرح داره که گفتم limited edition ها هستن که کمیاب هستن . اکثریت هم توی پیش فروشها تموم میشن ( نمیدونم اصلا پاشون به ایران میرسه یا نه ) ولی tlou نداشته این مورد رو در کل. خودت باید sticker بنزی .

4. idk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان...

تلو یه باندل ازش اومده ولی فک کنم دانلودی باشه با جی تی ای فیزیکی
کنسول سفید باندل دستنی هست توی ایران قیمتم بچه هاتوی تاپیک قیمت ps4 گذاشتند

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
کنسول سفید معمولی اومده اگه خواستید بگید آدرس پ.خ کنم... باندل دستینی نیست...
در مورد TLOU هم یه باندل جی تی ای هست که کد دانلود لست توش هست... یه باندل معمولی هم واسه خودش اومده تو ایران... کنسول مشکی و بازی هم فیزیکیه...

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام عزیز

1. تاثیری نداره در کل ... البته ریجن دستگاه .... اون قضیه ماله زمان لانچ بیش از 1 سال پیش ( 2013 ) بود که 4% یا کمتر اعلام کرد خرابی بوده و بعد از لانچ worldwide دیگه خبری نشد ( کیفیت همه ریجنها ok هست و یکی و فرقی ندارن ) ..از نظره store هم کلا همه store ها حدودا یکی هست منتهی بعضی content ها ممکنه دیرتر یا زودتر یا با تاخیر سروکلشون توی بقیه store ها پیدا بشه. طبیعتا از نظره قیمتی هم تفاوتیهایی هست ( مخصوصا وقتی به تومن برمیگرده ) که خودت باید بسنجی ...

2. به صورت پیش فرض یه سری limited edition ممکنه باشن ( که گیر نمیاد معمولا به اسونی ) ... مدله سفید هم هست ( به صورت باندل ) .... در حال حاضر مدله سفید و سیاه ...
اون هم کاری هست که میشه کرد ! کلا میشه روکش اینا طراحی کرد و چسبوند روش ..

3. اومدنش که اومده D: .... فقط از موجودی حاظرش توی ایران خبر ندارم :( .... نه . اون مدلها طرح داره که گفتم limited edition ها هستن که کمیاب هستن . اکثریت هم توی پیش فروشها تموم میشن ( نمیدونم اصلا پاشون به ایران میرسه یا نه ) ولی tlou نداشته این مورد رو در کل. خودت باید sticker بنزی .

4. idk
خیلی ممنون از جوابت. در مورد Region که فکر میکنم همون برم روی USA :p اما بخش چهارم جوابت رو اصلاً نگرفتم... :d منظورت از idk چیه :-/

تلو یه باندل ازش اومده ولی فک کنم دانلودی باشه با جی تی ای فیزیکی
کنسول سفید باندل دستنی هست توی ایران قیمتم بچه هاتوی تاپیک قیمت ps4 گذاشتند
متاسفانه از همه چیز این بازی GTA متنفرم! "البته توهینی به طرفداران این بازی نشه"

کنسول سفید معمولی اومده اگه خواستید بگید آدرس پ.خ کنم... باندل دستینی نیست...
در مورد TLOU هم یه باندل جی تی ای هست که کد دانلود لست توش هست... یه باندل معمولی هم واسه خودش اومده تو ایران... کنسول مشکی و بازی هم فیزیکیه...
به نظرم باید بگردم تا بتونم اون چیزی رو که میخوام پیدا کنم... به هر حال ممنون از جواب!
بچه ها فقط توصیه ای چیزی ندارید که بهم بگید؟ یعنی من اقدام کنم برای خرید؟

c.ronaldo7

کاربر سایت
Sep 24, 2013
6
سلام به دوستان
من یه مشکلی با تصویری که از کنسول ps4 میگیرم دارم که ممنون میشم اگر کسی از دوستان اطلاعی داره راهنمایی کنه.
من از کابل خود کنسول استفاده میکنم ولی تصویری که میگیرم خیلی نویز داره مخصوصا در تصاویر تاریک! حالت نویز هم مثل وقتیه که توی یه محیط کم نور دارید با یک موبایل بی کیفیت عکس میگیری.حالا میخوام بدونم مشکل از چی میتونه باشه که باعث میشه تصویر نویز داشته. خودم احتمال میدم از کابل باشه ولی ممنون میشم دوستان هم راهنمایی کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر