هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
سلام آقا من ریجن بازیم 3 هست ریجن اکانتم 1 حالا میخام dlc دانلود کنم راحش چیه ؟؟؟؟؟ میگن : یه اکانت ژاپن بسازم بعد اون رو primary کنم بعد dlc رو دانلود کنم . حوب بعد میشه با اون اکانت ریجن 1 این بازی رو باری کنم ؟؟؟؟ باید اکانت ریجن 1 رو از جالت primay در بیارم ؟؟؟ اگه اون اکانت ژاپا بعدا پاک بشه چی میشه بارم میشه باری کرد یعنو هنوز dlc روی اکانت ریجن 1 هستش ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

سلام آقا من ریجن بازیم 3 هست ریجن اکانتم 1 حالا میخام dlc دانلود کنم راحش چیه ؟؟؟؟؟ میگن : یه اکانت ژاپن بسازم بعد اون رو primary کنم بعد dlc رو دانلود کنم . حوب بعد میشه با اون اکانت ریجن 1 این بازی رو باری کنم ؟؟؟؟ باید اکانت ریجن 1 رو از جالت primay در بیارم ؟؟؟ اگه اون اکانت ژاپا بعدا پاک بشه چی میشه بارم میشه باری کرد یعنو هنوز dlc روی اکانت ریجن 1 هستش ؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
لازم نیست اکانتی رو از primary بودن در بیارید . 4 میتونه 16 تا پروفایل داشته باشه و هر 16 تا هم primary باشه
اون طور میشه ... اکانتی که primary میشه از dlc ها روی بقیه اکانتها میشه استفاده کرد.

نه زوری بود .باید اپدیت میکردم:|
کلا" تنظیم خاصی داره یا کلا" همینطوری اتوماته که شما میگید ازم میپرسه.چون ازم نپرسید گزینه یس یا نو نیومد
اپدیته چه بازی بود ؟ من تا حالان نداشتم این مورد رو .
الا اینکه خب بازی فقط انلاین باشه مثل destiny یا pvz .
دانلود که خودش auto شروع میکنه اون قضیه پرسید ماله هنگام اجرای app هست که اپدیتش داره دانلود میشه.

بهترین Bundle برای PS4 کدومه ؟
این Bundle خوبه :
PlayStation 4 500GB Console Bundle with Grand Theft Auto V and The Last of Us Remastered
سلام عزیز
بهترین و بدترین نداریم. این باندلها فقط بازی داره همین. بستگی داره شما بازی رو دوست داشته باشی یانه ! روی این قضیه تصمیم بگیر نه اینکه من بگم خوبه یا بده .
باندلها که فرقی ندارن !
موفق باشید

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اپدیته چه بازی بود ؟ من تا حالان نداشتم این مورد رو .
الا اینکه خب بازی فقط انلاین باشه مثل destiny یا pvz .
دانلود که خودش auto شروع میکنه اون قضیه پرسید ماله هنگام اجرای app هست که اپدیتش داره دانلود میشه.
اپدیت خود دستگاه!!

nima202020

کاربر سایت
Oct 24, 2014
18
نام
نیما
سلام دوستان
آیا این کابل HD sony که 35 تومنه از لحاظ کیفیت توی پخش تصاویر با کابل فابریک HD ps4 تفاوتی داره؟؟؟
لطفا دوستان مطلع پاسخ بدن ممنون
caqathpa5e5owkiju0u7.png

aminforooghi

کاربر سایت
Dec 2, 2014
42
سلام دوستان
آیا این کابل HD sony که 35 تومنه از لحاظ کیفیت توی پخش تصاویر با کابل فابریک HD ps4 تفاوتی داره؟؟؟
caqathpa5e5owkiju0u7.png

فک نکنم ولی خب فابریک خود دستگاه باید استاندارد تر باشه
ولی فرقی نمیکنن زیاد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
کابله خودش کفایت میده
اصله کاری خوده TV هست که چقدر کیفیت تصویر به شما بده در اصل
این کابل هم کابلی نیست که بگیم تفاوتی ایجاد کنه که توی چشم بزنه ( به نظرم نخواهد کرد )
موفق باشید.

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
سلام ببخشید میخواستم بدونم اگه رجیون بازی با رجیون دستگاه یکی نباشه نمیشه بازی کرد؟
بعدش هم با تلویزیون های قدیمی ال سی دی هم نه میشه بازی کرد؟لطفا سرع ترجواب بدین.
ممنون

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
کل اینترنتو گشتم یه مرجع یا ویدیو رسمی در مورد تشخیص اصل بودن پلمپ بازی های ps4 پیدا نکردم . الان بازی gta از سایت پردیس خریدم احساس میکنم پلمش اصلی نیست اخه یادمه بازیا قبلی که میگرفتم یه قسمت مخصوص یه نوار مخصوص مثه این بیسکویتا داشت اما این بار نداشت ! کسی توضیح فنی و معتبری برای تشخیص اصل بودن پلمپ نداره ؟ واقعا چرا سونی یه اپدیت برا ps4 نمیده که توی info بازی مشخص کنه بازی قبلا استفاده شده یا نه

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
سلام دوستان...
من واقعا گیج شدم! فصد خرید PS4 دارم. میدونم که ریجنها نه از نظر کیفیت ساخت نه از نظر بازیهای آنلاین تفاوتی ندارن! تنها ابهام برام اینجاست که کدوم ریجن جای دکمه هاش فرق داره که اون رو نخرم!
یکجا خوندم ریجن 3 . یجا خوندم ریجن 2 !! ریجن 2 مگه مال اروپا نیست؟
خیلی ممنون میشم که از این سردرگمی درم بیارید.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام دوستان...
من واقعا گیج شدم! فصد خرید PS4 دارم. میدونم که ریجنها نه از نظر کیفیت ساخت نه از نظر بازیهای آنلاین تفاوتی ندارن! تنها ابهام برام اینجاست که کدوم ریجن جای دکمه هاش فرق داره که اون رو نخرم!
ريجن3 و ريجن 2 ژاپن دكمه تاييدشون در منو دايره هست
ريجن 1 و ريجن 2 اروپا هم ضربدر دكمه تاييدشون در منو هستش

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام ببخشید میخواستم بدونم اگه رجیون بازی با رجیون دستگاه یکی نباشه نمیشه بازی کرد؟
بعدش هم با تلویزیون های قدیمی ال سی دی هم نه میشه بازی کرد؟لطفا سرع ترجواب بدین.
ممنون

ریجن دستگاه هیچ ربطی به ریجن بازی و اکانت شما نداره. فقط هنگام خرید DLC برای بازی مورد نظر باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه.

اگه ورودی HDMI داشته باشه میشه.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان...

من هم اولش حساس بودم سر قضیه دکمه ها ولی بعد 2-1 ساعت که تو منو چرخیدم دستم عادت کرد.

در ریجن 3 و 2 ژاپن دکمه دایره، دکمه تایید هست.

در ریجن 1 و 2 اروپا هم دکمه ضربدر، دکمه تایید هست.

ریجن 2 دو مدل داره که یکیش مال اروپاست و اون یکی مال ژاپن. اونایی که مدل ژاپن هستند همشون ساخت 2014 به بعد هستند.

- - -ویرایش - - -

کل اینترنتو گشتم یه مرجع یا ویدیو رسمی در مورد تشخیص اصل بودن پلمپ بازی های ps4 پیدا نکردم . الان بازی gta از سایت پردیس خریدم احساس میکنم پلمش اصلی نیست اخه یادمه بازیا قبلی که میگرفتم یه قسمت مخصوص یه نوار مخصوص مثه این بیسکویتا داشت اما این بار نداشت ! کسی توضیح فنی و معتبری برای تشخیص اصل بودن پلمپ نداره ؟ واقعا چرا سونی یه اپدیت برا ps4 نمیده که توی info بازی مشخص کنه بازی قبلا استفاده شده یا نه

چیز مهمی نیست که بابتش آپدیت بده! مهم اینه که قاب و دیسک بازی سالم باشه و کدهاش استفاده نشده باشه.

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
ریجن دستگاه هیچ ربطی به ریجن بازی و اکانت شما نداره. فقط هنگام خرید DLC برای بازی مورد نظر باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه.

اگه ورودی HDMI داشته باشه میشه.
- - -ویرایش - - -

یعنی با تلویزیون معمولی نمیخونه؟؟؟؟؟؟:((:((

بدون hdmi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر