هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان به چه صورت میتونم فایل یا ویدئو درون ps4 کپی کنم؟
هیچ گونه فایلی رو داخله 4 نمیشه کپی کرد
video هم پخش نمیکنه الا bluray
فقط میشه روی فلش موزیک بریزی و گوش کنی ( با برنامه اجرا میکنه ) کپی نمیشه.

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من یک پرو فایل توی پی اس 4 دارم چه جوری حذفش کنم و اگر همین یک پروفایلی که دارم رو حذف کنم چه بلایی سر دستگاه میاد

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
امروز دستگاه رو کمی بلند کردم چپ راست کردم (صدای چیزی اومد انگار شیئی توش بود) خش خش میکرد:| همه دستگاه ها اینطوریند(مثا ایکس باکس که اینطور بود)یا من اینطوریه؟

یه چیز دیگه نمیشه درحین اپدیت کنسول با نت . بازی کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من یک پرو فایل توی پی اس 4 دارم چه جوری حذفش کنم و اگر همین یک پروفایلی که دارم رو حذف کنم چه بلایی سر دستگاه میاد
Settings > USers > delet
هیچی پاک میشه D:
بلایی سره دستگاه نمیاد ...

امروز دستگاه رو کمی بلند کردم چپ راست کردم (صدای چیزی اومد انگار شیئی توش بود) خش خش میکرد:| همه دستگاه ها اینطوریند(مثا ایکس باکس که اینطور بود)یا من اینطوریه؟

یه چیز دیگه نمیشه درحین اپدیت کنسول با نت . بازی کنم؟
مشکلی نداره ....
ولی اپدیت که دانلودش تموم شد برای نصبش باید از بازی خارج بشی ( اگر توی بازی هستی که اپدیتش دانلود میشده ) که نصب بشه.
اگر منظورت اینکه که در حالت دانلود انلاین بازی کنه که خب بسته به کیفیت نتت داره ! میتونه تاثیر داشته باشه.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
Settings > USers > delet

مشکلی نداره ....
ولی اپدیت که دانلودش تموم شد برای نصبش باید از بازی خارج بشی ( اگر توی بازی هستی که اپدیتش دانلود میشده ) که نصب بشه.
اگر منظورت اینکه که در حالت دانلود انلاین بازی کنه که خب بسته به کیفیت نتت داره ! میتونه تاثیر داشته باشه.

هر کاری میکنم نمیشه بازی کنم(انلاین نه .افلاین میگم)مثلا" کیلزون رو گذاشتم ولی نذاشت بازی کنم. داشت اپدیت دستگاه به 2.03

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هر کاری میکنم نمیشه بازی کنم(انلاین نه .افلاین میگم)مثلا" کیلزون رو گذاشتم ولی نذاشت بازی کنم. داشت اپدیت دستگاه به 2.03
ازت میپرسه که در صورتی که اپدیت نصب نشه به انلاین بازی نمیتونی دسترسی پیدا کنی ... بعد گزینه no yes داره که میزنی رد بشه مهم نیست ! در این صورت فقط به انلاین دسترسی ندارید ( در هنگامه دانلود فریمور دسترسی به psn قطع میشه ) و در هنگامه دانلود اپدیت مربوط به یه بازی ( بخشه انلاینش در دسترس نخواهد بود )

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
از راون پرچمه میشه بگیم ریجرن 2؟؟

- - -ویرایش - - -

ریجرن ژاپن ریجرن 3 هستش که فرق داره متاسفانه از منم ریجرن 3 هست البته ریجرن 3 از بقیه ارزون تره

عجیبه ! ژاپن جدیدا رجین 3 شده؟
رجین سه استرالیا و اقیانوسیه و جنوب شرق آسیاست.
رجین دو ژاپن ، ژاپن هست.
هم رجین دو ژاپن و هم سه هر دو جای دکمه ها فقط تو منو اصلی فرق داره.البته با توجه به طراحی اصلی پلی استیشن اونا درست هستن و واسه غربی ها جاشو عوض کردن.هیچ فرق دیگه نداره.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
ازت میپرسه که در صورتی که اپدیت نصب نشه به انلاین بازی نمیتونی دسترسی پیدا کنی ... بعد گزینه no yes داره که میزنی رد بشه مهم نیست ! در این صورت فقط به انلاین دسترسی ندارید ( در هنگامه دانلود فریمور دسترسی به psn قطع میشه ) و در هنگامه دانلود اپدیت مربوط به یه بازی ( بخشه انلاینش در دسترس نخواهد بود )
نه زوری بود .باید اپدیت میکردم:|
کلا" تنظیم خاصی داره یا کلا" همینطوری اتوماته که شما میگید ازم میپرسه.چون ازم نپرسید گزینه یس یا نو نیومد

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
عجیبه ! ژاپن جدیدا رجین 3 شده؟
رجین سه استرالیا و اقیانوسیه و جنوب شرق آسیاست.
رجین دو ژاپن ، ژاپن هست.
هم رجین دو ژاپن و هم سه هر دو جای دکمه ها فقط تو منو اصلی فرق داره.البته با توجه به طراحی اصلی پلی استیشن اونا درست هستن و واسه غربی ها جاشو عوض کردن.هیچ فرق دیگه نداره.
آهان الان روی جعبه رو نگاه کردم دیدم 2 هستش فروشنده ی به من گفت 3

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
اینروزا فروشنده ها فقط به فکر سود خودشون هستند . دوستانی که میخوان خرید انجام بدهند حتما حواستون باشه با اطلاعات کامل برید که یک وقت دچار اشتباه نشید .

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
سلام دوستان.

ارزون‌ترین مبدل HDMI به AV چند هستش؟

و این که هیچ راهی وجود نداره که به PS4 کابل سه سر وصل کنیم؟ برای تلویزیون‌های عادی میگم.
لذت PS4 به HD بودن تصویر هستش اگر خروجی AV بگیری رو تلویزیون لامپی که فرقی با PS2 نداره.
کلا بیخیال بشو دنبال یه ال سی دی هرچند ارزون باش.

- - -ویرایش - - -

آهان الان روی جعبه رو نگاه کردم دیدم 2 هستش فروشنده ی به من گفت 3

راهنمای ریجن ها.
در تمام محصولات دیجیتال.اعم از دی وی دی و وسایل الکترونیک.

05903503038866413153.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر