هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دوستان این تعویض بازی دست دوم توی توپ خونه چجوریه با بازی نو تعوض انجام میدن یا همون دست 2 میدن به آدم

یه بازی درایو کلاب دارم میخوام بدم بره جاش cod:aw بگیرم

حدودا چقدر از قیمت بازی رو کم میکنن ؟
بستگی به انصاف فروشنده داره....اگر با 30 تومان مابالتفاوت باشه خوبه....

Odissey

کاربر سایت
Jun 15, 2014
24
دوستان با سلام. دو تا سوال دارم که دومی بیشتر مهمه.خواهشا اگر کسی اطلاع دقیق داره محبت کنه منو راهنمایی کنه.
1.آیا میتونیم پروفایل یوزری رو که در PS3 داریم و در اون اچیومنت و تروفی بدست آوردیم رو با تمام این اچیومنتا و تروفیا به PS4 منتقل کرد؟
2.اگر از PS3 به PS4 منتقل بشن و بعد از انجام بازی با PS4 و بدست آوردن اچیومنت و تروفی میشه این پروفایلو به همراه اچیومنتا و تروفیای PS4 دوباره به PS3 انتقال داد تا دوباره با بازیای نسل هفتم تجدید خاطره کرد؟
خیلی ممنون از همه دوستان بازی سنتر

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان یه سوال دارم.
مثل این که از یک آپدیت به بعد که برا PS3 اومده ، دسته ی PS4 رو میشه به صورت بیسیم بهش وصل کرد. حالا میخواستم بدونم تا چه اندازه عملکردش خوبه و تو بازیا مثلا PES2015 جواب میده؟؟؟
آخه شنیدم مثلا توی Gran Turismo 6 دسته PS4 کار نمیکنه.
و سوال دوم این که اگه من دسته PS4 رو برای بازی روی PS3 بگیرم، کابل شارژش رو چی کار کنم؟؟؟ چون تو پکش که 100% کابل شارژ نداره.

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام دوستان.

ارزون‌ترین مبدل HDMI به AV چند هستش؟

و این که هیچ راهی وجود نداره که به PS4 کابل سه سر وصل کنیم؟ برای تلویزیون‌های عادی میگم.
من جدید یه کابل به dvi گرفتم کیفیتش انقدر بد بود پسش دادم به نظرم شما هم تو فکرش نباش

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام من تلوزیون عادی دارم از همین سه رنگ ها میتونم ps4 وصل کنم بهش باید تبدیل بگیرم اصلا جواب میده رو ps4 چون فروشنده گفت رابط AV پلی استیشن خودش رو ps3 تست کرد جواب میده رو ps4 هم میشه فرقی نداره دیگه هر دو hdmi هست ؟ و فقط از لحاظ کیفیت چقدر فرق میکنه خیلی بی کیفیت میشه
http://sahebelectronic.ir/index.php?id_product=484&controller=product

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دوستان با سلام. دو تا سوال دارم که دومی بیشتر مهمه.خواهشا اگر کسی اطلاع دقیق داره محبت کنه منو راهنمایی کنه.
1.آیا میتونیم پروفایل یوزری رو که در PS3 داریم و در اون اچیومنت و تروفی بدست آوردیم رو با تمام این اچیومنتا و تروفیا به PS4 منتقل کرد؟
2.اگر از PS3 به PS4 منتقل بشن و بعد از انجام بازی با PS4 و بدست آوردن اچیومنت و تروفی میشه این پروفایلو به همراه اچیومنتا و تروفیای PS4 دوباره به PS3 انتقال داد تا دوباره با بازیای نسل هفتم تجدید خاطره کرد؟
۱ بله
۲ بله میشه رو دوتا کنسول نسل قبل و جدید استفاده کرد

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال دارم.
مثل این که از یک آپدیت به بعد که برا PS3 اومده ، دسته ی PS4 رو میشه به صورت بیسیم بهش وصل کرد. حالا میخواستم بدونم تا چه اندازه عملکردش خوبه و تو بازیا مثلا PES2015 جواب میده؟؟؟
و سوال دوم این که اگه من دسته PS4 رو برای بازی روی PS3 بگیرم، کابل شارژش رو چی کار کنم؟؟؟ چون تو پکش که 100% کابل شارژ نداره.
کابلش مثل کابل گوشیه من با اپدیت ۴.۵۵ هنوز باید با کابل وصل کنم مطمنید

- - -ویرایش - - -

سلام من تلوزیون عادی دارم از همین سه رنگ ها میتونم ps4 وصل کنم بهش باید تبدیل بگیرم اصلا جواب میده رو ps4 چون فروشنده گفت رابط AV پلی استیشن خودش رو ps3 تست کرد جواب میده رو ps4 هم میشه فرقی نداره دیگه هر دو hdmi هست ؟ و فقط از لحاظ کیفیت چقدر فرق میکنه خیلی بی کیفیت میشه
http://sahebelectronic.ir/index.php?id_product=484&controller=product
بالا هم گفتم من dvi گرفتم کیفیتش اصلا قابل قبول نبود

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
/

هرچی هست توی همون adjust devices هست. D: ... بیشتر از اون حدی که میشه ارتقا دادش نمیشه ...
برای بازی همون gold خوده سونی مناسب هست به اندازه کافی ^_^

اون هد هست پلی3 بود رو پلی4 هم اوکی میشه ؟یا نه
---------
دسته پلی3 رو هم تست کردم نشد8-| نوشته وایرلس دسته پلی3 شناسایی نشد
فقط با کابل خودش شارژ میکرد

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
۱بله
۲بله میشه از اکانت رو دو کنسول نسل قبل و جدید بازی کرد

amir vafa

کاربر سایت
Nov 21, 2014
19
سلام من یه مشکل دارم دوستان راهنمای کردن جواب نداد اگه کسی براش اتفاق افتاده لطفا راهنمایی کنه من موقعی که کنسول رو روشن میکنم شروع میکنه به دانلود نه دانلودی دارم نه چیزی داره اپدیت میکنه همه ای برنامه ها بستن حتی بعضی از برنامه ها رو هم پاک کردم از جمله بازیه pvz2حتی تنظیمات کارخانه هم زدم جواب نداد کل سرعتمو گرفته اگه اطلاع دارین ممنون میشم راهنمای کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون هد هست پلی3 بود رو پلی4 هم اوکی میشه ؟یا نه
---------
دسته پلی3 رو هم تست کردم نشد8-| نوشته وایرلس دسته پلی3 شناسایی نشد
فقط با کابل خودش شارژ میکرد
امتحان نکردم :(
--------
طبیعتا نمیشه !!!!!! دسته ps3 که کلا کلیدهاش فرق داره ... انتظار کار کردن نداشته باش اما دسته 4 روی 3 کار میکنه ( نه روی همه بازیها )

دوستان یه سوال دارم.
اطلاعی از اپدیتهای 3 ندارم اما یه سری بازیا ساپورت میشه و یه سری نمیشه. میتونی توی نت سرچ کنی . اگر اپدیت رو داده بدین منظور پس توی performance تاثیری نداره.
درسته GT6 کار نمیکنه . فک کنم حتی GTA V کامل ساپورت نمیشه....
کابلش که چیزه مخصوصی نیست ...3m micro usb هست.

- - -ویرایش - - -

سلام من یه مشکل دارم دوستان راهنمای کردن جواب نداد اگه کسی براش اتفاق افتاده لطفا راهنمایی کنه من موقعی که کنسول رو روشن میکنم شروع میکنه به دانلود نه دانلودی دارم نه چیزی داره اپدیت میکنه همه ای برنامه ها بستن حتی بعضی از برنامه ها رو هم پاک کردم از جمله بازیه pvz2حتی تنظیمات کارخانه هم زدم جواب نداد کل سرعتمو گرفته اگه اطلاع دارین ممنون میشم راهنمای کنید
اطمینان داری دانلود میکنه ؟
PvZ Garden Warfare هست که فقط توی background شروع میکنه به دانلود ... به جز اون هرچی تا امروز اومده از نظره اینکه download بشه توی download list میره بخشه notli ها.
اطمینان داری داره استفاده میکنه ؟
به نظرم یه traffic monitor نصب کن ببین !
یا نت قطع کن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر