هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوستان عزیز یه سوال الان من witcher 3 را pre order کردم بعد که دانلود کردم اگه مشکلی براش پیش بیاد یا بازی پاک بشه باز هم میتونم از psn دانلودش کنم یا نه باید دوباره پول بدم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان عزیز یه سوال الان من witcher 3 را pre order کردم بعد که دانلود کردم اگه مشکلی براش پیش بیاد یا بازی پاک بشه باز هم میتونم از psn دانلودش کنم یا نه باید دوباره پول بدم
سلام...
نه اگه تو اکانتتون پول پرداخت کرده باشین براش مشکلی نیست...
میشه دانلود کردش

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
دوستان من نمی دونستم این سوال رو کجا بپرسم،‌ ولی ظاهرا اینجا هر سوالی در رابطه با این دستگاه رو میشه پرسید.
آقایون چرا قیمت به یکباره انقدر بالا رفت؟

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان من نمی دونستم این سوال رو بپرسم،‌ ولی ظاهرا اینجا هر سوالی در رابطه با این دستگاه رو میشه پرسید.
آقایون چرا قیمت به یکباره انقدر بالا رفت؟

چون بیشترش فروخته شد و کسی هم کلی وارد نکرده هنوز و اونایی هم که تولید 3 ماهه سوم و چهارم میارن هم جزئی وارد میکنن .
تو سایت ها بگردی قیمت پایین گیر میاری. من خودم اینترنتی خریدم

nima.scorpion

کاربر سایت
Jul 4, 2014
13
دوست عزیز نزدیک کریسمسه و کنسول تو امارات کم شده بدلیل خرید زیاد خودشون برای تعطیلات کریسمس و کنسول کم وارد ایران میشه.دلیل دیگشم یه شوک ارزی 100 تا تک تومنی هفته پیش بعد مزاکرات به دلار خورد و مزید بر علت شد!یکی هم جو روانی رسیدن کنسولهای سری ساخت جدید cuh-11xx به بازار ایران که الان دوستان اکثرا تقاضای خرید این سری جدید رو دارند و در بازار هم تقریبا این سری کمه فعلا(سونی بی سر صدا تو این سری مقداری از مشکلات سری اول رو درست کرد مدار تغذیه و تعویض کامل مدل ترانس داخلی وای فای تعویض اکثر شماره پردازنده ها و بروز رسانی سخت افزاری کلا).همه این ها دست به دست هم داد کنسولی که به قیمت واقعی خودش تا 3 هفته پیش رسیده بود یکدفعه 500 هزار تومن قیمت کاذب بره روش خلاصه اگه عجله ندارید فعلا صبر کنید بازار آروم میشه
تغییرات:
تفاوت هایی میان این مدل و مدل قبلی یعنی CUH-1000 وجود دارد که همگی در داخل دستگاه بوده و تفاوت ظاهری در آن وجود ندارد
۱- این تغییرات در کنسول باعث کاهش ۵۰ گرمی کنسول شده و وزن آن از ۲٫۷۵ کیلوگرم به ۲٫۷۰ کیلوگرم کاهش پیدا کرده است.
۲- تغییر جزیی و بهینه سازی در مادربرد کنسول که باعث افزایش حفاظت از پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکی در مقابل جریان برق شده و از SAA-001 به SAB-001 تغییر نام داده است.
۳- تغییر و بهینه سازی در ازتباطات بخش SDRAM با مادربرد.
۴- تغییر در منبع برق کنسول PS4 که باعث افزایش ضریب اطمینان و کاهش ۲۴ گرمی وزن آن شده است.
۵- تغییر در شکل ظاهری سینی سیستم خنک کننده کنسول جهت هدایت بهتر گرما و کاهش در وزن این سینی.
۶- بهینه سازی آنتن وای-فای در مقابل نویزهای مزاحم.
مادربردهای سری CUH-1000 از مدار دوفاز بین Power Supply و CPU و یک مدار چهار فاز متصل به GPU استفاده شده است اما در مادربرد های سری سری CUH-11xx از یک مدار تک فاز به CPU و یک مدار سه فاز متصل به GPU استفاده شده است.
شماره مدل APU در سری جدید به CXD90026AG تغییر یافته است درصورتی که در سری قبلی از APU یا شماره CXD90026G استفاده شده بود اما این تغییرات شماره ای باعث تغییر در قدرت پردازش نشده است.

آخرین ویرایش:

Spy gun

کاربر سایت
Aug 4, 2012
103
نام
رهام
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]اقا من يه اكانت ژاپن درست كردم بعد به مناسبت بيستمين سالگرد ٢٠روز پلاس گرفتم ولي الامتش نيومد [/COLOR]
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]مطمعن هستم چون تو اخرين اخبار بود ولي...![/COLOR]
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]چي كار كنم؟[/COLOR]

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان بازی کا اف گوست چند ساعت گیم پلی داره؟ممنون.

Cod Ghosts که مال سال قبل هست پیشنهاد میکنم Cod : Advanced Warfare رو خریداری کنید جدید هستش گیم پلیش هم نسبت به نسخه های قبل بیشتر هست و در کل پیشرفت بهتری داشته .

aminforooghi

کاربر سایت
Dec 2, 2014
42
سلام
من دیروز یه ps4 ریجن 3 گرفتم
1750 خریدمش.گفت که این مدل مادربردش جدیده و دیگه داغ نمیکنه.به این خاطر گرون تره.میخواستم بدونم از کجا بفهمم این قضیه رو؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
سلام
1750 خریدمش.گفت که این مدل مادربردش جدیده و دیگه داغ نمیکنه.به این خاطر گرون تره.میخواستم بدونم از کجا بفهمم این قضیه رو؟
اینکه مادربرد و اینا رو ترفند فروشنده هاست که گرون تر یک چیزی رو بفروشن در کل . قیمت هم باید بگم خیلی گرون خریدید خیلیِِِِِِِ زیاد . ریجن ها هم تفاوت خاصی ندارن . معمولا ریجن 1 برمیدارن چون خدمات و بازی های ریجن 1 ارزون تره فقط به همین خاطر هستش .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
قیمتها دستگاه در جهان یکی هست و این درست نیست که به این دلیل به شما گرونتر دادن ...
فکر میکنم قسمتی از سینی مدلش عوض شده که اونم فرقه چندان ایجاد نمیکنه که مهم باشه ...

دوستان بازی کا اف گوست چند ساعت گیم پلی داره؟ممنون.
7-8 ساعت اینطورا بسته به درجه سختی

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]اقا من يه اكانت ژاپن درست كردم بعد به مناسبت بيستمين سالگرد ٢٠روز پلاس گرفتم ولي الامتش نيومد [/COLOR]
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]مطمعن هستم چون تو اخرين اخبار بود ولي...![/COLOR]
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]چي كار كنم؟[/COLOR]
نمیدونم
اطمینان داری گرفتی ؟
اگر علامته پلاس نمیاد که یعنی نگرفتی D:

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
دوست عزیز نزدیک کریسمسه و کنسول تو امارات کم شده بدلیل خرید زیاد خودشون برای تعطیلات کریسمس و کنسول کم وارد ایران میشه.دلیل دیگشم یه شوک ارزی 100 تا تک تومنی هفته پیش بعد مزاکرات به دلار خورد و مزید بر علت شد!یکی هم جو روانی رسیدن کنسولهای سری ساخت جدید cuh-11xx به بازار ایران که الان دوستان اکثرا تقاضای خرید این سری جدید رو دارند و در بازار هم تقریبا این سری کمه فعلا(سونی بی سر صدا تو این سری مقداری از مشکلات سری اول رو درست کرد مدار تغذیه و تعویض کامل مدل ترانس داخلی وای فای تعویض اکثر شماره پردازنده ها و بروز رسانی سخت افزاری کلا).همه این ها دست به دست هم داد کنسولی که به قیمت واقعی خودش تا 3 هفته پیش رسیده بود یکدفعه 500 هزار تومن قیمت کاذب بره روش خلاصه اگه عجله ندارید فعلا صبر کنید بازار آروم میشه
تغییرات:
تفاوت هایی میان این مدل و مدل قبلی یعنی CUH-1000 وجود دارد که همگی در داخل دستگاه بوده و تفاوت ظاهری در آن وجود ندارد
۱- این تغییرات در کنسول باعث کاهش ۵۰ گرمی کنسول شده و وزن آن از ۲٫۷۵ کیلوگرم به ۲٫۷۰ کیلوگرم کاهش پیدا کرده است.
۲- تغییر جزیی و بهینه سازی در مادربرد کنسول که باعث افزایش حفاظت از پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکی در مقابل جریان برق شده و از SAA-001 به SAB-001 تغییر نام داده است.
۳- تغییر و بهینه سازی در ازتباطات بخش SDRAM با مادربرد.
۴- تغییر در منبع برق کنسول PS4 که باعث افزایش ضریب اطمینان و کاهش ۲۴ گرمی وزن آن شده است.
۵- تغییر در شکل ظاهری سینی سیستم خنک کننده کنسول جهت هدایت بهتر گرما و کاهش در وزن این سینی.
۶- بهینه سازی آنتن وای-فای در مقابل نویزهای مزاحم.
مادربردهای سری CUH-1000 از مدار دوفاز بین Power Supply و CPU و یک مدار چهار فاز متصل به GPU استفاده شده است اما در مادربرد های سری سری CUH-11xx از یک مدار تک فاز به CPU و یک مدار سه فاز متصل به GPU استفاده شده است.
شماره مدل APU در سری جدید به CXD90026AG تغییر یافته است درصورتی که در سری قبلی از APU یا شماره CXD90026G استفاده شده بود اما این تغییرات شماره ای باعث تغییر در قدرت پردازش نشده است.

با این تغییراتی که الان تو این کنسول بعد 1 سال داد بعید نیست تا 2 سال دیگه قدرت پردازشی و گرافیکی ps4 هم افزایش بده :( ( این نسل عجب داستانی شده ها )

- - -ویرایش - - -

سلام

اینقدر جدی نگیرید این قضیه داغ شدن هارو . دیشب 6 ساعت داشتم tlou میزدم بدون هیچ مشکلی ( الان اون جایی هستم که رفتن آرمایشگاه )
به نظر من مهم ترین نکته در زمینه ی گرما جایی که شما کنسولو میزارین هستش ( من خودم رو پارکت گذاشتم دورش هم به مساحت 1 مترمربع خالی هست )
همه ی اینا ترفند فروشنده هاست که دارن از کم اطلاعی مشتریان سواستفاده میکنن ( واقعا موندم این همه دروغ هارو چه جوری انقدر راحت تحویل مردم میدن )

aminforooghi

کاربر سایت
Dec 2, 2014
42
با این تغییراتی که الان تو این کنسول بعد 1 سال داد بعید نیست تا 2 سال دیگه قدرت پردازشی و گرافیکی ps4 هم افزایش بده :( ( این نسل عجب داستانی شده ها )

- - -ویرایش - - -

اینقدر جدی نگیرید این قضیه داغ شدن هارو . دیشب 6 ساعت داشتم tlou میزدم بدون هیچ مشکلی ( الان اون جایی هستم که رفتن آرمایشگاه )
به نظر من مهم ترین نکته در زمینه ی گرما جایی که شما کنسولو میزارین هستش ( من خودم رو پارکت گذاشتم دورش هم به مساحت 1 مترمربع خالی هست )
همه ی اینا ترفند فروشنده هاست که دارن از کم اطلاعی مشتریان سواستفاده میکنن ( واقعا موندم این همه دروغ هارو چه جوری انقدر راحت تحویل مردم میدن )

از ناچاری گرفتمش
ریجن 1 و 2 که نیست اصن
همین بود گرفتمش

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان فردا میخواهم کنسول بخرم
چه نکاتی رو رعایت کنم؟
دقیق بگید ممنون میشم :)
من یکی از دوستام مغازه و فروشگاه بزرگی دارند
دیشب ازش قیمت PS4 گرفتم بهم گفت نیما یکی بیشتر نمونده و خیلی گرون شده
گفتم اینی که داری چه ؟ گفت الان فقط یکی مونده ریجن 2 و با گارانتی و بیمه (بانیان پرتو ) و یک بازی کیل زون که آخرش میتونه بهم 1950 بده
نظرتون قیمتش خوبه بردارم ؟
در ضمن موقع خرید یه چه نکاتی توجه کنم ؟ منظورم تاریخ تولید هستش
کی باید باشه ؟

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
از ناچاری گرفتمش
ریجن 1 و 2 که نیست اصن
همین بود گرفتمش

مبارکت باشه آقا
گرون گرفتی ولی نه اینقدر زیاد که دوستان میگن
منم دیروز یه ریجن 2 گرفتم 1700
در ضمن اون دوستی که میگن یک سال بعد سونی کنسول جدید میده بیرون : بعید میدونم تو کنسول تغییری ایجاد کنن چون میلیون ها نفر پس پولشون رو ریختن دور ؟
مطمئن باشید سونی همچین کاری نمیکنه و اگر تغییری هم باشه مربوط به حرارت و صدا و اینطور چیزهای جزیی میشه همین
و الا گرافیک همونه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر