هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
نه نمیکنه
سونی خودش گفته بود فقط یه مدله Thurstmaster روی DC کار میکنه....
فرمون برای racing هست. فعلا که حتی روی dc هم این مدل از شرکت thurstmaster کار میکنه D: پس دیگه بقیه رو خط بزن. چه وصل بشه چه نشه به خوده 4 وقتی توی بازی کار نمیکنه فایده نداره...
گفته بودن اگر امکانش براشون باشه توی پچها اضافه میکنه ولی نگفتن حتما این کار رو میکنن...

از این استفاده کنی
خیلی راحت و بی درده سر هست....
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
اگه تو gt بعدی سونی این قضیه رو درست نکنه جدا حال قریب به اتفاق gt باز ها رو میگیره .
نمیخوام بگم همه و لی درصد قابل توجهی تو این نسل از DR GT یا g27 یا g25 استفاده کردن ( حداقل برای GT ) بعد سونی از پرچم دار لاجیتک g27 هم همایت نمیکنه :d
لاقل دو نسل میزاشت کار کنه نمیشه هر نسل یه فرمون . از اون طرف اگه فرمون های ساپورت شده ps4 رو بگیرم رو ps3 جواب نمیده !! :d
باز driving force از ps2 پشتیبانی میکرد ولی این فرمون های t500 یا t300 .....
در کل امید وارم =))

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا کنسول ما از هفته پیش هیچ رقمه نمیره تو playstation store
اصلن store رو لود نمیکنه
تروفی سینک میکنم بروزر رو امتحان میکنم هیچ مشکلی نداره فقط store رو لود نمیکنه
:(
بازیهای نوامبر پلاسم مونده هنوز دانلود نکردم این استور لعنتی هم داره بازی در میاره
خواهشا یکی بگه چه گلی به سرم بگیرم؟فایل بازیها رو دارم ولی با psx باید یه مقدار از فایل دانلود شه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
آقا کنسول ما از هفته پیش هیچ رقمه نمیره تو playstation store
اصلن store رو لود نمیکنه
تروفی سینک میکنم بروزر رو امتحان میکنم هیچ مشکلی نداره فقط store رو لود نمیکنه​
:(
بازیهای نوامبر پلاسم مونده هنوز دانلود نکردم این استور لعنتی هم داره بازی در میاره
خواهشا یکی بگه چه گلی به سرم بگیرم؟فایل بازیها رو دارم ولی با psx باید یه مقدار از فایل دانلود شه
اینی که میگم گرچه راهه حل نیست ولی کارت راه میوفته
بازیهای پلاس رو از طریق pc و سایت استور بزن بره تو دانلود لیست
-
فایل بازیها رو دارم ولی با psx باید یه مقدار از فایل دانلود شه
خب معلومه همش دیگه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اگر بازیی رو از قبل نصب کرده باشم و به دلایل مختلفی اون بازی رو دیگه نداشته باشم ، اگر بخوام به صورت دیجیتالی بخرمش ، دوباره دانلود میکنه یا چون نصبه بازی فقط خرید رو انجام میده ؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
سلام.
حدود 1 ماه پیش داشتم tlou بازی میکردم که یه دفعه از بازی پرید بیرون و ارور زیر رو داد:
86160626381609331192.jpg
الان هم داشتم مترو بازی میکردم ، دوباره این اتفاق افتاد ، ولی این دفعه به فاصله 10 دقیقه دوباره پرید بیرون ...
مشکل از کجاست؟

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
اگر بازیی رو از قبل نصب کرده باشم و به دلایل مختلفی اون بازی رو دیگه نداشته باشم ، اگر بخوام به صورت دیجیتالی بخرمش ، دوباره دانلود میکنه یا چون نصبه بازی فقط خرید رو انجام میده ؟
سلام
بازی فقط به یه صورت نصب میشه اونم اینکه با اکانت خریداری بشه وقتی به هر دلیلی پاک بشه باز هم تو همون اکنت که بازی خریدی هست و میری نصبش میکنی باز

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام
بازی فقط به یه صورت نصب میشه اونم اینکه با اکانت خریداری بشه وقتی به هر دلیلی پاک بشه باز هم تو همون اکنت که بازی خریدی هست و میری نصبش میکنی باز

منظورم اینه که اگر بلوری بازیی رو از کسی بگیرم یا داشتبه باشم ، بعد اون رو روی دستگاه نصب کرده باشم و به دلایلی دیگه اون دیسک رو نداشته باشم ، آیا موقع خرید دیجیتالی دانلود میکنه یا چون نصبش کردم فقط خرید انجام میشه ؟

- - -ویرایش - - -

سلام.
حدود 1 ماه پیش داشتم tlou بازی میکردم که یه دفعه از بازی پرید بیرون و ارور زیر رو داد:
86160626381609331192.jpg
الان هم داشتم مترو بازی میکردم ، دوباره این اتفاق افتاد ، ولی این دفعه به فاصله 10 دقیقه دوباره پرید بیرون ...
مشکل از کجاست؟

Step 1:*Close the application, install the latest system software and game update, and restart the system.Step 2:*If a PS Camera is connected to the system, remove it and reboot the system, then go to [Settings] > [User] > [Login Settings] and turn "Enable Face Recognition" OFF.Step 3:*If you have upgraded the Hard Disk Drive (HDD) in your console, please re-install the original HDD.Step 4:*If the error occurs again, back up your saved data, and then go to [Settings] > [Initialization] and choose [Initialize PS4].Step 5:*If the error continues and occurs with every application, or as soon as the application starts, please contact PlayStation Support.

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
سلام دوستان یه سوال دارم : آیا خرید از بازار سنتر مطمین هست ؟ یعنی امکانش هست که یکی پولو بگیره ولی بازی رو نفرسته یا یه چیز بی ارزش به جاش بفرسته ؟

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
سلام
از دوستای عزیز کسی هست که هاردشو ارتقا داده باشه؟؟؟
من میخوام ارتقا بدم ، اگه میشه راهنمایی کنین
كارى نداره قسمت براق كنسول رو به سمت چپ بكشيد ازاد كه شد هارد ٢.٥اينچ لب تابى مشخصه ى پيچ به نصبت بزرگ داره بازش كن هاردو بكش بيرون تا ٢ترا ساپورت ميكنه اگه پيدا كردى ٧٢٠٠دورشو بگير يا على

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام هنوز Black friday فعاله یا تموم شد؟؟
میخواستم ببینم تخفیف ها روی psn و Dlc بازی ها و کارت psn و plus و.. اعمال میشه ؟
یا فقط برای فروشگاه هاس؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام هنوز Black friday فعاله یا تموم شد؟؟
میخواستم ببینم تخفیف ها روی psn و Dlc بازی ها و کارت psn و plus و.. اعمال میشه ؟
یا فقط برای فروشگاه هاس؟
یک سری ایتمها شاملش بود ... نمیدونم هنوز هست یا نه . باید نگاه کنی
شامله بازی و season pass ها بود /

دوستان با اکانت ریجن 1 به psn وصل میشم ولی با اکانت ریجن 2 تو please wait گیر میکنه ، چیکار کنم؟
اوله صبحی امتحان کن باید حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر