هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من تو همین فروم که دنبال اطلاعات بودم فهمیدم عملا هیچ فرقی نمیکنه که مثلا رجیون 1 بخریم یا 2 .
حالا سوالم اینه اگه رجیون 1 بخریم بعد بازی هایی که روش رجیون 2 نوشته روی اون دستگاه اجرا میشه ؟ یا مثلا برعکس کنشول رجیون 2 باشه و بازی رجیون 1 ؟
ریجن کنسول تاثیری توی اجرای بازی نداره ....
بازیای فیزیکی region lock نیستن . فقط در هنگام اجرای dlc باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
چجوری rebuild کنم حالا؟
از طریق safe mode?

بله از طریق سیف مود ....

دوستان کسی نمیدونه؟

بله میشه ....

دوستان من تو همین فروم که دنبال اطلاعات بودم فهمیدم عملا هیچ فرقی نمیکنه که مثلا رجیون 1 بخریم یا 2 .
حالا سوالم اینه اگه رجیون 1 بخریم بعد بازی هایی که روش رجیون 2 نوشته روی اون دستگاه اجرا میشه ؟ یا مثلا برعکس کنشول رجیون 2 باشه و بازی رجیون 1 ؟

بله این تفاوت ها فقط در ایران اینطوری شده وگرنه به غیر از دکمه ها که در دستگاه های پال تایید با X و برگشت با O است و در رژیون ژاپن برعکس هیچ فرقی ندارن و یکیهستن ...

بازی ها رژیون فری هستن و به هر دستگاه هایی میخورن ..

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
داداش من یه پی اس چهار میخوام که دوربین و اینجور چیزا نداشته باشه معمولی باشه بازی توش باشه نباشه مهم نیست و سیاه باشه و مهم ترین ریجیستری چند باشه خوبه یه توضیح کلی بده ممنون

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داداش من یه پی اس چهار میخوام که دوربین و اینجور چیزا نداشته باشه معمولی باشه بازی توش باشه نباشه مهم نیست و سیاه باشه و مهم ترین ریجیستری چند باشه خوبه یه توضیح کلی بده ممنون

درود

همه ps4 ها خوب هستن و مشکلی ندارن ...... اولا شما سعی کن حتما 2014 بخری ... تمام رژیون ها گفتم مشکلی ندارن اما چیزی که زبان زد عام و خاص هستش رژیون 2 اروپا هستش ... اونو بگیری خیالت رو راحت کردی .... البته در رژیون ژاپن دکمه های X و O فرق میکنه منظورم تایید و برگشت هستش ....
حتما مهلت تست بگیر و دستگاه نو که باشه نباید کوچکترین خطی روی بدنه ی براغش باشه چون متاسفانه دستگاه دسته دوم خیلی هستن که اک میکنن و به جای نو میدن و برای اینکه فکر کنی نو هستش اونو یه ریستارت دیفولت میکنن تا برگرده به حالت اولش .....
سعی کن بازی بگیری که به روز باشه و پلمپ ... تا خواستی با مغازه دار تعویض کنی بتونی حداقلبا 10 تومن تعویض یا اگر پلمپ بود خداقل 50 تا 60 تومن بدی ... بازیت هم پلمپ بگیر البته فرقی نمیکنه و اگرباز گرفتی بیشتر از 150 نده .....

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
دستت درد نکنه داداش سریع جواب دادی کارت درسته پس رزیون 2014 2 میگیرم مهلت تست داشته باشه دقت کنم دست دوم نباشه بعد بازی اصل چیز جدیدی توش داره؟ مثلا دفتر چه ای یا همچین چیزی قاب پلاستیکی داشته باشه پلمپ باشه بعد قیمت یه بی اس 4 معمولی بدون بازی داخلش و دوربین تقریبا چقدر میشه؟ بعد من چون با پی اس 3 . 4 کار نکردم بلد نیستم چجوری یه اموزش جامع گیر بیارم؟ ممنون دستت طلا

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
دستت درد نکنه داداش سریع جواب دادی کارت درسته پس رزیون 2014 2 میگیرم مهلت تست داشته باشه دقت کنم دست دوم نباشه بعد بازی اصل چیز جدیدی توش داره؟ مثلا دفتر چه ای یا همچین چیزی قاب پلاستیکی داشته باشه پلمپ باشه بعد قیمت یه بی اس 4 معمولی بدون بازی داخلش و دوربین تقریبا چقدر میشه؟ بعد من چون با پی اس 3 . 4 کار نکردم بلد نیستم چجوری یه اموزش جامع گیر بیارم؟ ممنون دستت طلا
بازیها همه اصلند؛دفترچه توشون هست.باری گرفتن نکته خاصی نداره فقط حواست باشه قیمت پرت و بالا بهت ندن،اونم بپرسی قیمت دستت میاد.بازی نو پلمپه و بسته بندیش باز نشده.
قیمت حدود 1،400 هستش الان
آموزشی هم نیاز نداره،روشنش کنی چند دقیقه ای همه چی دستت میاد،برای موارد خواص و ساخت اکانت و... هم یکم تو انجمن بگرد همه چی دستت میاد.

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37

دادا فقط ریجن 1 نگیر که افتضاحه . مال من ریجن 1 2014 بود پوکید 3 ماهه تعمیر گاه طرف میگه ic logoش پوکیده الانم میگه 250 هزار تومن هزینه ی تعمیرش میشه :(

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
دادا فقط ریجن 1 نگیر که افتضاحه . مال من ریجن 1 2014 بود پوکید 3 ماهه تعمیر گاه طرف میگه ic logoش پوکیده الانم میگه 250 هزار تومن هزینه ی تعمیرش میشه :(

چرا بیخودی شایعه دست میکنی داداشه من
1 مورد خرابی من از ریجن 1 نشنیدم
حتی ریجن 1 های 2013 هم خرابی نداشتن فقط یه تعداد محدودی
همه کنسول ها تو یک کارخونه ساخته میشن و بعد بهش برچسب ریجن 1 و 2 و3 رو میزنند اگر بخواد مشکلی بوجود بیاد ربطی به این ریجن و اون ریجن نداره

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان چرا دستگاه رو رو حالت استندباي ميذارم بعد ميام با دسته روشن كنم روشن نميشه؟دستگاه چراغ نارنجيش چشمك ميزنه همين
هيچ عملي هم نميكنه.ناچارم از برق بكشم!
بعد آپديت اينطور شده!!قبلا همچين مشكلي نداشتم..
اينم مدل جديده باگه :| ماشالا آپديت :|

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
چرا بیخودی شایعه دست میکنی داداشه من
1 مورد خرابی من از ریجن 1 نشنیدم
حتی ریجن 1 های 2013 هم خرابی نداشتن فقط یه تعداد محدودی
همه کنسول ها تو یک کارخونه ساخته میشن و بعد بهش برچسب ریجن 1 و 2 و3 رو میزنند اگر بخواد مشکلی بوجود بیاد ربطی به این ریجن و اون ریجن نداره

کاملاً درسته، احتمالا برای دستگاه ایشون مشکل خاصی پیش اومده..

دستگاهی که تو کمپانی معتبری ساخته بشه اینطوری نیست که الکی خراب بشه.. ریجن 1 ماله یه قاره است !! یعنی کل مردم اون منطقه الان با کنسولشون مشکل دارن..

چرا مشکل پیش میاد یک در میلیون ، ولی واقعاً ربطی به ریجن نداره..

همونطوری که دوستمون گفت، یه سری اشکال تو ریجن 1 ، 2013 بود که بعدا هم رفع شد..

هر ریجنی میخواین بخرین، و واقعا هم بدونین فرق نداره ..

دوستان چرا دستگاه رو رو حالت استندباي ميذارم بعد ميام با دسته روشن كنم روشن نميشه؟دستگاه چراغ نارنجيش چشمك ميزنه همين

چند صفحه قبل رو نگاه کنید، خیلیا این مشکل رو داشتن.. و از طریق منو سیف مود یا ریکاروی، ریبلد کردن و درست میشه ..

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
بابا شماها ایکس وان داشتید اشکتون در میومد که :D
من دیروز خریده بودم با دوتا بازی اصلا نمیشد رفت داخل بازی با کلی مکافات اوکی شد
اون اصلا وصل و آپدیت نمیشه یک در 100 شانس بیاری وصل شه باز این اپ میشه باگ داره اونو باید آفلاین بزنی تازه بعد اونم رفتم یه بازی باهاش بزنم 16 گیگ آپدیت داد 16 گیگگگگگااااااا!!
خداتونو شکر کنین :D

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه ... دوستان یه نفر لطف میکنه درباره این ریجن ها توضیح بده .. که چه فرقی دارن باهم و ...

بعدش بگید کدومشون X به عنوان OK کردن استفاده میشه !!!! تو کدومشون O به عنوان OK کردن استفاده میشه و ...

خیلی مممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همه ... دوستان یه نفر لطف میکنه درباره این ریجن ها توضیح بده .. که چه فرقی دارن باهم و ...

بعدش بگید کدومشون X به عنوان OK کردن استفاده میشه !!!! تو کدومشون O به عنوان OK کردن استفاده میشه و ...

خیلی مممنون.
سلام عزیز
بد نبود 1-2 پست بالاتر رو میخوندید قبل از پرسیدن سوال تکراری D: البته اشکالی نداره لول
هیچی ...
1% فکر کنم سونی بیاد فرق بزاره بین کشورهای مختلف برای کنسولش ؟ میشه ؟ نمیشه که :)
ریجنها هیچ فرقی باهم ندارن و نداشتن و نخواهند داشت ....
نگرانه خرابی هم نباشه . درسته ممکنه خرابی پیش بیاد اما درصدش بالا نیست چون درصده خرابیا کلا پایین بوده و هست و مشکله حادی توی 4 وجود نداره که مانع سرگرمی ادم بشه.

از اون نظر هم که پرسیدی فقط وفقط دستگاهای japan و همه region 3 دکمه تایید فقط و فقط داخله منوی دستگاه دایره هست. این به این دلیل هست که کشورهای اسیایی برعکسه غربی از قدیم به این سبک کنترل عادت کردن ...

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر