هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میدونم سوال خیلی کلیشه ای و قدیمی هست ولی خواهشا جواب بدین : تاریخ ساخت کنسول کجا نوشته شده ؟
پشته دستگاه
یه سری حالت کد داره . مثلا 4B ... اون عدد 4 میشه 2014 و a-b-c-d هم هرکدوم نشانه های ساخت ماه هست ( هر کدوم 3 ماه ) اینطوری

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
دسته ps4 رو با چی شارژ کنم ؟؟؟ نمیخام با خود ps4 شارژ کنم شارژ گوشی بزنم درسته ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

میخام بازی دمو دانلود کنم و نمیخام با ps4 دانلود کنم با چی از اینترنت psn دانلود کنم وچطوری بریزمش رو ps4

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
سلام دوستان، من شنیدم که 2 راه واسه تهیه ارزون قیمت تر بازی های PS4 وجود داره، یه مدل هست که هر بازی حدود 50 تومن در میاد ولی غیر قانونی هست و آنلاین هم نمیشه بازی کرد...یه مدل دیگه هم هست که قانونی هست و واسه آنلاین هم مشکلی نداره ولی حدود 8090 تومن در میاد... اگه کسی دقیقا راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم، می خوام دستگاه رو بخرم بلا تکلیفم...

خلاصه بگم اولی رو هر کی گفته چرت گفته
دومی هم اشتراک گذاری بازی ها بین 2 نفره که مبلغی از هر 2 نفر دریافت و از طریغ psn خریداری میکنند.

- - -ویرایش - - -

دسته ps4 رو با چی شارژ کنم ؟؟؟ نمیخام با خود ps4 شارژ کنم شارژ گوشی بزنم درسته ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

میخام بازی دمو دانلود کنم و نمیخام با ps4 دانلود کنم با چی از اینترنت psn دانلود کنم وچطوری بریزمش رو ps4

شارژ گوشی؟!!! یا ابرفرض :-o مگه استمارفونه:d

یا با کنسول میشه شارژ کرد و یا با Pc

سوال دومت هم برو به این تاپیک توضیحات داده شده
forum.bazicenter.com/thread89356/

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
دوستن مثل اینکه psn دچار مشکل شده من نمیتونم اکانت بسازم با خود دستگاه رو please wait میمونه
و با مرورگر هم پیام میده :
Currently unable to create your account. Please try again later.
یه مرگیش شده دوباره

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
دومی هم اشتراک گذاری بازی ها بین 2 نفره که مبلغی از هر 2 نفر دریافت و از طریغ psn خریداری میکنند.

- - -ویرایش - - -

:))) آخ آخ اشتبا کردم مرسی دمت گرم داداش

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165

- - -ویرایش - - -

بله دوست عزیز با اکثر شارژر های موبایل میشه شارژ کرد و هیچ مشکلی هم نداره... فقط:
1- سوکت که باید بخوره یعنی standard micro usb
2- شارژ باید 5 ولت باشه که من شارژری غیر این ندیدم
3- اینیکی فقط مهمه که باید 800 تا 850 میلی آمپر باشه خروجیش. دقت کنید که گوشیهایی مثل نوت ها و بعضی دیگه از اسمارتفونها تا 2 آمپر جریان میدن که میشه 2000 میلی آمپر که به مدار شارژ و باطریتون آسیب میزنه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

بله دوست عزیز با اکثر شارژر های موبایل میشه شارژ کرد و هیچ مشکلی هم نداره... فقط:
1- سوکت که باید بخوره یعنی standard micro usb
2- شارژ باید 5 ولت باشه که من شارژری غیر این ندیدم
3- اینیکی فقط مهمه که باید 800 تا 850 میلی آمپر باشه خروجیش. دقت کنید که گوشیهایی مثل نوت ها و بعضی دیگه از اسمارتفونها تا 2 آمپر جریان میدن که میشه 2000 میلی آمپر که به مدار شارژ و باطریتون آسیب میزنه.

با هر شارژی می‌تونین شارژ کنین در صورتی که مشخصاتش تطابق داشته باشه، فقط برخلاف این چیزی که دوستمون می‌‌گن، آمپراژ پایین‌تر باشه بده، بالاتر مهم نیست.

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
با هر شارژی می‌تونین شارژ کنین در صورتی که مشخصاتش تطابق داشته باشه، فقط برخلاف این چیزی که دوستمون می‌‌گن، آمپراژ پایین‌تر باشه بده، بالاتر مهم نیست.

اون چیزی که شما تو فیزیک احتمالا پاس کردی درسته... ولی اینجا فرق داره چون باتری ها موقع شارژ میتونن آمپر بیشتری از توان خودشون بکشن و این به خودشون و مدار شارژ آسیب میزنه برای همین جریان رو محدود بهشون میرسونن. دقت کنید تو بروشور های خود سامسونگ هم این مطلب رو نوشته که شارژر این مدل رو روی دستگاهای دیگه استفاده نکنید موجب آسیب میشه.

ahmad_R

کاربر سایت
Jun 26, 2011
15
سلام.
میخواستم بدونم همه ی این ps4 هایی که تو ایران هستند ساخت چین هستند؟لطفا سریع جواب بدید خیلی مهمه:d
اره همشون تو چين اسنبل شدن البته اگه تو اينترنت سرچ کنى مى بينى که يه تعداد خيلى خيلى کم از ps4 هاى رجين 2 پشتش زده made in japan البته من خودم تو سايت گيم اسپات ديدم نمى دونم حقيقت داره يا نا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر