هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
مشکلی نداره . وقتی پرایمری باشه همه میتونن انلاین بزنن ( مابقی اکانتها )
مشکلی نداره . 16 تا اکانت و هر 16 تا هم میتونن primary باشن.

japan رو میسازی primary میکنن. همین دیگه
بعد میتونی انلاین هم بازی کنی

خوب هر 14 روز یک بار باید اکنت جدید ساخت نه ؟؟؟ خوب میشه من رو jp پلاس کنم اما با اکانت us بازی کنم واسه سیو اینا میگم

اگه میشه یه توضیحی بده من تا حالا کار نکردم بعد ابنجوری بن نمیشیم ؟؟؟؟

بعد سوال دیگه من ذو مودم از dmz استفاده کردم پورت فوروارینگ نکردم مشکلی که پیش نمیاد ؟؟

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام.دوستان الان وقتی کنسولو میگیریم روش فابریکی اپدیت چند هست؟بعدشم اینکه میگن ریجن 1 ساخت 2013 یه سری خرابی گزارش شده بوده با این حرف احتمال داره که ایا تو ریجن 1 ساخت 2014 هم مشگلاتی پیش بیاد؟ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب هر 14 روز یک بار باید اکنت جدید ساخت نه ؟؟؟ خوب میشه من رو jp پلاس کنم اما با اکانت us بازی کنم واسه سیو اینا میگم

اگه میشه یه توضیحی بده من تا حالا کار نکردم بعد ابنجوری بن نمیشیم ؟؟؟؟

بعد سوال دیگه من ذو مودم از dmz استفاده کردم پورت فوروارینگ نکردم مشکلی که پیش نمیاد ؟؟
بله هر 14 روز .بله میشه. اکانت japan رو primary کنید اما بازیا رو با اکانته خودتون انجام بدید.
نمیشی نه ... سواستفاده هست :)) اما غیر قانونی نیست ( joke)

نباید مشکلی باشه ! اگر بود که قطعش کن لزومی به استفاده اش نیست.

- - -ویرایش - - -

سلام.دوستان الان وقتی کنسولو میگیریم روش فابریکی اپدیت چند هست؟بعدشم اینکه میگن ریجن 1 ساخت 2013 یه سری خرابی گزارش شده بوده با این حرف احتمال داره که ایا تو ریجن 1 ساخت 2014 هم مشگلاتی پیش بیاد؟ممنون.
احتمالش که همیشه هست اما نگران نباشه. مشکلات زیاد نبوده
در صورت امکان از جای قابله اطمینان و به همراه مهلت تست بگیر .
اپدیت هم فکر نکنم . بازیا یه سری اپدیتها رو دارن . اما اپدیت اخری رو خودش هم میتونه دانلود کنه یا خودت هم از تاپیک مربوطه میتونی دانلود کنی.

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
بله هر 14 روز .بله میشه. اکانت japan رو primary کنید اما بازیا رو با اکانته خودتون انجام بدید.
نمیشی نه ... سواستفاده هست :)) اما غیر قانونی نیست ( joke)

نباید مشکلی باشه ! اگر بود که قطعش کن لزومی به استفاده اش نیست.

لاان ساختم لاگین هم کردم بعد رفتم پلاس هم کردم به هزار بدبختی ژاپنی بود منو هاش تو ps4 و primary هم کردم حالا از کجا بغمم پلاس شده یا مرسی

- - -ویرایش - - -

احتمالش که همیشه هست اما نگران نباشه. مشکلات زیاد نبوده
در صورت امکان از جای قابله اطمینان و به همراه مهلت تست بگیر . پپپدیت هم فکر نکنم . بازیا یه سری اپدیتها رو دارن . اما اپدیت اخری رو خودش هم میتونه دانلود کنه یا خودت هم از تاپیک مربوطه میتونی دانلود کنی.

اان ساختم لاگین هم کردم بعد رفتم پلاس هم کردم به هزار بدبختی ژاپنی بود منو هاش تو ps4 و primary هم کردم حالا از کجا بغمم پلاس شده یا مرسی

اوکی شد علامت پلاس اومد اما علامت پلاس واسه یوزر us نیمده حالا از کجا بفهمم شیر شده یا نه jp primary کردم

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
سلام دوستان
احتمالا این نسل رو میخوام با ps4 شروع کنم.
یه سوالی که دارم اینه که این اکانت های پلاس ۱۴ روزه که همراه بعضی کنسول هاست رو اگه فعالش کنیم، میتونیم بازی های رایگان ماهیانه پلاس رو باهاش دانلود کنم؟ یا اینا یه جوری اکانت trial که فقط بازی انلاین میشه بازی کرد؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
اان ساختم لاگین هم کردم بعد رفتم پلاس هم کردم به هزار بدبختی ژاپنی بود منو هاش تو ps4 و primary هم کردم حالا از کجا بغمم پلاس شده یا مرسی

اوکی شد علامت پلاس اومد اما علامت پلاس واسه یوزر us نیمده حالا از کجا بفهمم شیر شده یا نه jp primary کردم

اره ....درسته بالای اکانت اصلی + نمیاد .... اما اگر میخوای ببینی شیر شده .... یه بازی انلاین انجام بدی متوجه میشی ...

بچه ها فریمویر کنسول رو بخوایم آپدیت کنیم چند گیگ دانلود داره؟

به گیگ نمیرسه ..... اگر بخوای هارد رو عوض کنی 889 مگ و خورداه ایی ..... و اگر فرمور معمولی میخوای اپدیت کنی 189 مگ میخواد ...

سلام دوستان
احتمالا این نسل رو میخوام با ps4 شروع کنم.
یه سوالی که دارم اینه که این اکانت های پلاس ۱۴ روزه که همراه بعضی کنسول هاست رو اگه فعالش کنیم، میتونیم بازی های رایگان ماهیانه پلاس رو باهاش دانلود کنم؟ یا اینا یه جوری اکانت trial که فقط بازی انلاین میشه بازی کرد؟

اره میتونی ...

RED-NATAN

کاربر سایت
Jul 1, 2013
32
نام
علیرضا
سلام به دوستان گلم یه سوال سیو گیم های بازیها کجا ذخیره میشه هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم مرسی که جواب سوالمو میدین

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
دوستان یه سایت خوب برای خرید us plus پیشنهاد میدین بهم. (اگه اینجا نمیشه pm هم بدید ممنون میشم.)

همچنین یه توضیح هم بدین وقتی کد رو گرفتم تو کدوم بخش وارد کنم.ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سایت خوب برای خرید us plus پیشنهاد میدین بهم. (اگه اینجا نمیشه pm هم بدید ممنون میشم.)

کد رو باید بری توی Store و گزینه redeem رو انتخاب کنی و بزنی

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

داخل store ..... آخرین گزینه .....

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
ببخشيد دوستاي خوبم
الان ريجن 3 دارن ميدن 1300،ريجن 2 50 كرونتره
اهل انلاين بازي كردنم نيستم،ساخت و عمرش يكيه؟
بعد جسارتا با كدوم بازي شرو كنم؟ infamous يا بازيه ديكه اي؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر