هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
مرسی بابت توضیح خوب و کامل شما
یه دنیا تشکر و یه عذرخواهی بابت اینکه پرچونه هستم و سوالات زیادی میپرسم
البته قطعا این پرسش و پاسخ ها به دوستان دیگر هم کمک خواهد کرد و مفید برای همه خواهد بود پس بازم از شما تشکر میکنم که در این پرسش و پاسخ فنی شرکت میکنید و بی منت پاسخ دیگران رو میدید
در مورد بازی آنلاین هم کمی توضیح میدید و اینکه هزینه یکسال بازی انلاین حدودا چقدر هست؟
آیا با یک بار خرید اکانت یکساله پلاس کلیه بازیهای انلاین رو یتوان انجام داد یا خیر و همه نوع اپدیتی رو میشه انجام داد یا خیر؟
با تشکر
160' تومن
درمورد دو سوال بعد هم بله، بله

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
مرسی بابت توضیح خوب و کامل شما
یه دنیا تشکر و یه عذرخواهی بابت اینکه پرچونه هستم و سوالات زیادی میپرسم
البته قطعا این پرسش و پاسخ ها به دوستان دیگر هم کمک خواهد کرد و مفید برای همه خواهد بود پس بازم از شما تشکر میکنم که در این پرسش و پاسخ فنی شرکت میکنید و بی منت پاسخ دیگران رو میدید
در مورد بازی آنلاین هم کمی توضیح میدید و اینکه هزینه یکسال بازی انلاین حدودا چقدر هست؟
آیا با یک بار خرید اکانت یکساله پلاس کلیه بازیهای انلاین رو یتوان انجام داد یا خیر و همه نوع اپدیتی رو میشه انجام داد یا خیر؟
با تشکر

خواهش میکنم، بالاخره این جا رو واسه همین سوال و جوابها درست کردن. ما هم از اطلاعات دوستان استفاده میکنیم.

اما در مورد سوالتون.
هزینه پلاس ماهیانه 4.99 دلار هست. طبعاً اگه اشتراک سه ماهه یا یک ساله تهیه کنید هزینه کلی در ماه کاهش پیدا میکنه. برای خریدش هم میتونید از سایت های وطنی اقدام کنید و هر جا قیمت مناسب تری داشت تهیه کنید. تقریباً یک ماه 15 تومن هزینه داره و یک سال 150-160. شما پلاس رو باید برای یکی از اکانتهایی که روی کنسولتون هست تهیه کنید. برای مثال یوزر اصلی شما که ریجن 1 هست رو با پرداخت هزینه عضو پلاس میکنید. اگر کنسولتون رو برای این اکانت ریجن 1 پرایمری کنید، تمام یوزرهای دیگه که روی کنسول شما هستن هم میتونن از پلاس استفاده کنن. در واقع شما هر چند نفر هم که توی خونه باشید، فقط کافیه برای یک یوزر هزینه پلاس پرداخت کنید. وقتی هم که اکانت شما پلاس شد، همه بازیها رو میتونید آنلاین بازی کنید و خبری ازون کدهای آنلاین نسل قبل که برای بازیهایی مثل فیفا لازم بود نیست. همون پلاس شدن برای همه چیز کفایت میکنه.

آپدیت بازیها هم احتیاجی به پلاس نداره، شما چه عضو پلاس باشی چه نباشی، میتونی بازی رو آپدیت کنی. اما ممکنه یه سری DLC برای بازیها بیاد که پولی باشن. طبعاً برای تهیه اونها باید هزینه پرداخت کنید.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اما ممکنه یه سری DLC برای بازیها بیاد که پولی باشن. طبعاً برای تهیه اونها باید هزینه پرداخت کنید.
در واقع این هزینه برای دی ال سی بازیها جدا از هزینه اکانت پلاس هست درست میگم؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
در واقع این هزینه برای دی ال سی بازیها جدا از هزینه اکانت پلاس هست درست میگم؟

بله جدا هست. برای مثال الان قراره یه DLCـه جدید برای بازی Watch Dogs بیاد که خودش 15 دلاره. حالا این که ارزش خرید داره یا نه دیگه به خودتون بستگی داره، ولی اجباری برای خریدش نیست.

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
سلام آقا من بخام آنلاین بازی کنم باید روی ps4 ای پی بدم و dns ست کنم ؟؟؟ باید تنظیم خاصی انجام بدم ؟؟؟ و یکی گفت باید روی مودت پورت فورواردینگ کنی یا dmz اگه یه آموزش کلی بدین مرسی

Mosi69

کاربر سایت
Apr 10, 2010
66
نام
مصطفی
من میخوام تو پارتی با دوستم از طریق هندزفری صحبت کنم ولی این ارور رو میده cannot voice chat.the network features of the ps4 might be restricted depending on the nat type

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام آقا من بخام آنلاین بازی کنم باید روی ps4 ای پی بدم و dns ست کنم ؟؟؟ باید تنظیم خاصی انجام بدم ؟؟؟ و یکی گفت باید روی مودت پورت فورواردینگ کنی یا dmz اگه یه آموزش کلی بدین مرسی
سلام به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=86184

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
آقا ما چه گلی به سرمون بزنیم بمالیم
اکثر بازیها رجین دو هستن
اکانتم رجین یک هست
میخوام دی ال سی لست رو بگیرم باید به یورو بگیرم با اکانت رجین دو پریمری کنم بیام رو یک
پی اس ان کارت آمریکا فقط گیر میاد ارزونترم هست منم اکانت رو یک ساختم حالا کسی رو میشناسین کارت یورو بفروشه؟!
الان دوستان با این اوضاع چیکار میکنین همه اکانتتون رجین دوهست یعنی دی ال سی اینا رو چجوری میگیرین؟

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
آقا ما چه گلی به سرمون بزنیم بمالیم
اکثر بازیها رجین دو هستن
اکانتم رجین یک هست
میخوام دی ال سی لست رو بگیرم باید به یورو بگیرم با اکانت رجین دو پریمری کنم بیام رو یک
پی اس ان کارت آمریکا فقط گیر میاد ارزونترم هست منم اکانت رو یک ساختم حالا کسی رو میشناسین کارت یورو بفروشه؟!
الان دوستان با این اوضاع چیکار میکنین همه اکانتتون رجین دوهست یعنی دی ال سی اینا رو چجوری میگیرین؟

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

سلام

اکثر بازی ها ریجن 1 و 2 در ایران آمدند و فقط یک مقدار باید بگردی

اگر هم موفق به خرید بازی ریجن 1 نشدی می تونی یک اکانت ریجن 2 بسازی و تو چند تا فروشگاه اینترنتی هست که psn uk می فروشند و اقدام به خرید می کنید.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان این درایوری که برای استفاده از گیم پد روی pc هست چیه؟ از کجا باید دانلود کنم؟
فقط درایور رو نصب کنم تمومه یا کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
دوستان یه دمو گذاشتم برا دانلود ایا میشه بزارم کنسول رو رویه سفت مود
دوست عزیز تو انجمن بگردی هست

- - -ویرایش - - -

دوستان این درایوری که برای استفاده از گیم پد روی pc هست چیه؟ از کجا باید دانلود کنم؟
والا من به pc وصل کردم هیچ درایوی نخواست به استیم هم وصل کردم بازی کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه دمو گذاشتم برا دانلود ایا میشه بزارم کنسول رو رویه سفت مود
اولش باید :
Setting >Power Saving Mode > Set Functions > Enable internet connection رو تیک بزنی
بعد توی Safe mode میتونی دانلود کنی

نیازی به driver نداره
مستقیم وصل میشه ...

من میخوام تو پارتی با دوستم از طریق هندزفری صحبت کنم ولی این ارور رو میده cannot voice chat.the network features of the ps4 might be restricted depending on the nat type
وارده تنظیماته model مت از طریقه browser بشون و گزینه UPNP رو پیدا کن و تیک بزن و مودم رو ریست کن . احتماله بالا درست میشه.

- - -ویرایش - - -

یعنی در تمام ایران فقط دستگاه من فریز میکنه تو بعضی بازی ها!؟؟؟
عجیبه والا!
چه اروری میده ؟
یعنی هر دفعه که بازی میکنی پیش میاد
بد نیست یه rebuild database انجام بدی و یا اگر حل نشد از Save ها backup بگیر کلا factory reset کن.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
چه اروری میده ؟
یعنی هر دفعه که بازی میکنی پیش میاد
بد نیست یه rebuild database انجام بدی و یا اگر حل نشد از Save ها backup بگیر کلا factory reset کن
حتی فروم های خارجی هم رفتم و تمام کارهایی که ساپورت سونی گفته بود انجام دادم،یه مقدار بهتر شد مثلا به جای 5 دیقه هر نیم ساعت فریز می کرد بازی ولی حل نشد کامل!
البته دستگاه قفل نمیشه و فقط خود بازی فریز میشه و میشه به XMB برگشت و این طور کارها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر