هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
دوستان من كيلزون رجين ٢ رو اكبند خريدم ولي وقتي باز كردم ديدم نه كد انلاين داره نه دفترچه!
الان بدون كد تو اكانت رجين ٢ ميتونم بازي كنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من كيلزون رجين ٢ رو اكبند خريدم ولي وقتي باز كردم ديدم نه كد انلاين داره نه دفترچه!
الان بدون كد تو اكانت رجين ٢ ميتونم بازي كنم؟
سونی توی بازی دفترچه نمیزاره به خاطره حمایت از محیطه زیست
ps4 دیگه کده انلاین نداره . شما برای انلاین بازی کردن باید سالیانه 50 دلار رو برای حق عضویت پلاس پرداخت کنید ( اپشنه 3 ماه و 1 ماه هم داره )

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
سونی توی بازی دفترچه نمیزاره به خاطره حمایت از محیطه زیست
ps4 دیگه کده انلاین نداره . شما برای انلاین بازی کردن باید سالیانه 50 دلار رو برای حق عضویت پلاس پرداخت کنید ( اپشنه 3 ماه و 1 ماه هم داره )
يعني هيچكدوم از بازي هاي ps4 (چه اونايي كه الان اومده و چه اونايي كه بعدا ميان) براي انلاين بازي كردن نياز به انلاين پس ندارن؟؟!
همون پي اس پلاس كافيه؟
پس اينايي كه بازي دست دوم ميفروشن ميگن كد استفاده شده چيه منظورشون؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
يعني هيچكدوم از بازي هاي ps4 (چه اونايي كه الان اومده و چه اونايي كه بعدا ميان) براي انلاين بازي كردن نياز به انلاين پس ندارن؟؟!
همون پي اس پلاس كافيه؟
پس اينايي كه بازي دست دوم ميفروشن ميگن كد استفاده شده چيه منظورشون؟

بله، فقط پلاس داشته باشید برای آنلاین بازی کردن کافیه.
منظور از اون کدها هم کدهایی هست که باعث باز شدن یه مرحله اضافی یا ماموریت اضافی، لباس و کرکتر اضافی و ازین جور خنزل پنزلای آنلاین توی بازیها میشه و اگه استفاده بشه دیگه روی دستگاه دوم قابل استفاده نیست :D

aboudi

کاربر سایت
Jun 24, 2014
37
دوستان من میخوام آنلاین بازی کنم تا حالا وصلش نکردم میخوام بازی های فری دانلود و بازی کنم میشه کلا یه راهنمایی کنید ممنون میشم :x

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
دوستان من میخوام آنلاین بازی کنم تا حالا وصلش نکردم میخوام بازی های فری دانلود و بازی کنم میشه کلا یه راهنمایی کنید ممنون میشم :x

برای آنلاین بازی کردن باید عضو Plus باشید. میتونید 1 ماهه، 3 ماهه و 1 ساله حق اشتراک Plus تهیه کنید.
هر ماه هم دو بازی روی Plus رایگان میشن که میتونید دانلود کنید و به مدت یک ماه بازی کنید. بعد از یک ماه هم دیگه اون بازی قابل استفاده نیست.
اگر عضو پلاس نباشید نه میتونید آنلاین بازی کنید و نه میتونید بازی فری دانلود کنید. فقط دموی بازیها که رایگان هستن رو میتونید از PSN دریافت کنید.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد

1- PS4 رو با کابل لن یا wi-fi به اینترنت وصل کنید.
2- سیستم رو باید به 1.76 آپدیت بکنید تا بتونید به PSN وصل کنید. آپدیت رو میتونید از سایت سونی دانلود بکنید و بعد با فلش نصب بکنید یا با کنسول دانلود بکنید.
3- بعد از اینکه آپدیت نصب شد، برید به Playstation Store و از بخش Games برید به Free-to-Play.
پ.ن: بازی هارو میتونید با PC دانلود کنید و بعدا منتقل کنید به PS4 ( دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX )
پ.ن2: برای بازی آنلاین هم باید پلاس بخرید که میتونید یدونه اکانت ژاپن بسازید و 2 هفته پلاس رایگان بگیرید. ( سایت های مطمئن برای خرید کارت پلاس رو هم پ.خ کردم براتون )

آخرین ویرایش:

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
سلام دوستان تازه ps4 خریدم ولی اومدم دیدم مانتیورم خروجی صدا نداره .. فک کنم ps4 هم خروجی برا صدا نداره دقیقا

من برا صداش چیکار کنم راه حلی داریید ؟

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
سلام دوستان تازه ps4 خریدم ولی اومدم دیدم مانتیورم خروجی صدا نداره .. فک کنم ps4 هم خروجی برا صدا نداره دقیقا

من برا صداش چیکار کنم راه حلی داریید ؟
2 راه داری : 1- همه ی صدا ها رو به دسته ارسال کنی بعد از اون فیش 3.5 وصل کنی 2- از پورت نوری پشت Ps4 صدا بگیری که من برای سینمای خانگی استفاده می کنم.

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
2 راه داری : 1- همه ی صدا ها رو به دسته ارسال کنی بعد از اون فیش 3.5 وصل کنی 2- از پورت نوری پشت Ps4 صدا بگیری که من برای سینمای خانگی استفاده می کنم.

راه حل دوم فک کنم کیفیت صدا بد باشه اره ؟ در مورد راه حل اولت چی .. یعنی چطوری همه صدا ها رو به دسته ارسال کنم بعدش چیکار کنم دقیقا ؟نمی تونم صدا رو از

از اسپیکر یا باند ها بدم بیرون ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر