هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
ممنون
فقط مطمئنی؟!
من آخرین قیمت 185 داشتم

عزیزم میگم خریدم ... اومده پایین ندونی همونو 150 - 160 ازت میگیرن. تمام دوربینهای تو بازار از رو باندلهای دوربین دار برداشته شدن جعبه هاشم اینجا چاپ شده.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
اگه یه بازی رو که ریجن 1 هست تا یه جاهایی پیش بری میشه ادامه بازی رو با ریجن 2 همون بازی انجام داد؟ منظورم اینه که سیوها و تروفیها کار میکنه؟
مشکلی نداره ...

سلام دوستان من اگه شانس یار کنه منم کنسول فردا به دستم میرسه:wow:
میخوام plus card یک ساله بگیرم
فقط تو 2 راهی افتادم برای ساختن اکانت :
1-از یک طرف دوست دارم ریجن دستگاهم با اکانتم یکی باشه یعنی ریجن 1(میدونم تفاوتی نداره ولی من همینجوری دوست دارم احساس منظمی میکنم:d:d:d )
همچنین شنیدم بخش انلاین بازی The last of us ریجن 1ش مثل 2 سانسور نشدست(خونریزی بیشتر و قظع شدن عضو بدن\m/\m/\m/)
2-از طرف دیگه شنیدم استور اروپا یا همون ریجن 2 خیلی بهتر و سرویس پلاس بازی های مجانی خوب بیشتری میده
نظرتون چیه؟
ممنون
1. مهم نیست ریجنها یکی باشه . ریجن اکانت و کارت مهمه نه دستگاه ...
بله سانسور شده فقط هنگامه execution ها در بخشه multi.
2. بازیا تا الان فرقی نداشتن بین بیشتر استورها ... الا امارات که مثلا یه بازی مثل outlast اصلا عرضه نشد براش ...
استورها فرقه زیادی الا میزانه قیمت باهم ندارن ... از نظره بازیا هم سره تاریخ عرضه توی استور موجود هست. بعضی تاریخ عرضه ها میتونه متفاوت باشه

با سلام دوستان من دیروز یه PS4 خریدم و بعدش یه اکانت ساختم زیاد هم وارد نیستم کشور رو united states انتخاب کردم زبان رو هم انگلیس شهر و ایالت رو هم هردوتا رو فلوریدا انتخاب کردم حالا اگانت من اروپاست یا امریکا ؟
United State یعنی امریکا

اینطور که نشون میده. پی اس ۴ تو ایران بیشتر استقبال شده . یکی از دلایلش اینه که به نسبت به اینترنت وابستگی کمتری داره ولی حتما نیازه.
میشه گفت نسل قبل تو ایران ایکس باکس رواج بیشتری داشت نسبتا ولی این نسل نوبت سونی هست. این نظر منه.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim
xbox one وابستگی خاصی دیگه به نت نداره . Ps4 هم بیشتر امکاناتش حتی مثل trophy ها به net وابسته هست ..
با توجه به اماره فروش فقط توی ایران نیست ... کلی هست ...

ممنون
بچه ها کسی قیمت روز نداره، میخوام بخرم Playstation 4 Camera
همینطوری suggestion که نخر . چون استفاده ای نداره ...

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
ما که نفهمیدیم دوستان چه اکانتی و از چه کشور درست کنم که بتونم باهاش آنلاین بازی کنم و کلاً بدرد بخور (از اونایی که خودتون بلدین) باشه ممنون؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
ما که نفهمیدیم دوستان چه اکانتی و از چه کشور درست کنم که بتونم باهاش آنلاین بازی کنم و کلاً بدرد بخور (از اونایی که خودتون بلدین) باشه ممنون؟
داداش خیلی ساده هست! اگر میخای فقط مولتی پلیر بزنی نه ریجن دستگاه مهمه نه اکانتی که میسازی نه ریجنی که میخری! اما اگر میخای مولتی بزنی و DLC دانلود کنی باید ریجن بازی با اکانتی که میسازی یکی باشه! مثلا اگر بازی COD رو ریجن 1 بگیری و بخای dlc دانلود کنی باید اکانتت هم ریجن 1 کنی که همون آمریکاست

essii

کاربر سایت
Sep 17, 2014
4
خب دوستان من یه اکانت امریکا ذرست کردم حالا میخوام یکی هم اروپا درست کنم ولی نمیدونم دومی را چجور درست کنم و شهرو کدپستی چیو بزنم چون کدپستی علکی قبول نمیکنه ؟

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
خب دوستان من یه اکانت امریکا ذرست کردم حالا میخوام یکی هم اروپا درست کنم ولی نمیدونم دومی را چجور درست کنم و شهرو کدپستی چیو بزنم چون کدپستی علکی قبول نمیکنه ؟

سلام

شما مي توانيد از سايت زير شهر و كد و غيره را دريافت كنيد.

http://www.fakenamegenerator.com

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
کسایی که تونستن ساین این بشن بگن با کدوم نت رفتن؟
کسی هست با مخابرات مشکلش رو حل شده باشه؟
سلام
اره برای من اینترنت 1 مگ مخابراته و اول صبح راحت ساین شدم. بدون هیچ روش خاصی. یک مگ یا دو مگ مخابرات بگیر روال میشه.

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
چند تا سوال... اول اینکه میشه دانلود ها رو استاپ کرد و دوباره ادامه داد.؟؟ میشه دانلود ها تکی تکی کرد مثل الان 5 تا 5تا نباشه.؟؟ اگه وسط یه دانلود کنسول خاموش کنیم (خاموش کردن کامل ) بعد روشن کنیم دانلود ادامه پیدا میکنه یا باید بریم از اول؟؟ و نهایتا اینکه محدودیتی برای روشن گذاشتن دستگاه جهت دانلود و یا بازی وجود نداره مثلا شب تا صبح یا 24 تا 30ساعت اسیبی نمیرسه؟؟؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام
چند تا سوال... اول اینکه میشه دانلود ها رو استاپ کرد و دوباره ادامه داد.؟؟ میشه دانلود ها تکی تکی کرد مثل الان 5 تا 5تا نباشه.؟؟ اگه وسط یه دانلود کنسول خاموش کنیم (خاموش کردن کامل ) بعد روشن کنیم دانلود ادامه پیدا میکنه یا باید بریم از اول؟؟ و نهایتا اینکه محدودیتی برای روشن گذاشتن دستگاه جهت دانلود و یا بازی وجود نداره مثلا شب تا صبح یا 24 تا 30ساعت اسیبی نمیرسه؟؟؟

قابلیت پاس نداره ولی یه کلکی میشه زد.وقتی نمیخواید دانلود کنید ارتباط کنسول با نت رو قطع کنید تا ارور بده که نمیشه دانلود کرد.بعد کنسول رو به نت وصل کنید و هر کدوم از دانلود ها رو که خواستید resume بزنید.با ای نروش هم میشه ادامه دانلود رو داد و به قول شما یکی یکی دانلود کرد

ادامه پیدا میکنه و نمیره از اول.مگر اینکه خودتون بزنید پاکش کنید تا از اول دانلود کنه

نه محدودیتی نداره ولی بهتره که مدام کنسول روشن نباشه

پیشنهاد میدم از این روش برای فایل های حجیم استفاده کنید خیلی بهتره و سرعت بیشتری هم داره :

http://forum.bazicenter.com/thread89356/

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
سلام
دوستان من امروز ps4 گرفتم و يك مشكل دارم
وقتي ميخوام به اينترنت وصل بشم ازم proxy server ميپرسه
تا ندي هم اين مرحله رو رد نميكنه
هم از طريق واي فاي و هم از طريق كابل اين مشكل هستش
لطفا راهنماييم كنين
اين proxy server چي هست اصلا

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
اكانت من ريجن دو اماراته براى خريد پلاس بايد uk بخرم يا us؟
امارات تا جایی که من میدونم جزو ریجن 3 هست
ریجن 2 اروپا هست

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من امروز ps4 گرفتم و يك مشكل دارم
وقتي ميخوام به اينترنت وصل بشم ازم proxy server ميپرسه
تا ندي هم اين مرحله رو رد نميكنه
هم از طريق واي فاي و هم از طريق كابل اين مشكل هستش
لطفا راهنماييم كنين
اين proxy server چي هست اصلا
میخوای کانکت بشی رو حالت اوتوماتیک بزار خودش درست میکنه
احتمالا تنظیم دستی رفتی