هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میخواستم بدونم آیا میشه دانلود ps4 رو pause کرد و اینکه تعداد دانلود رو از 5 به 1 یا 2 رسوند
به صورت مستقیم که pause نمیشه . فقط باید هنگامه دانلود بری قسمته setting و بخشه network تیکش رو برداری . بعد از چند لحظه هرچی در حاله دانلود هست error میده و تا دفعه بعدی که خودت توی قسمت download روشون retry نزنی شروع نمیشه . ( البته شروع هم میشه از همونجایی که داشته دانلود میشده شروع میشه )

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
مرسی...
میشه چند فاکتور برای تائید آکبند بودن کنسول بهم بگی؟

زیر جعبه ی کنسول سمت راست 2 تا بار کد هست دوتای پایینی رو چک کن
سپس مطمئن شو پشت کنسول هم این 2 بارکد در یک خط کنار هم امده باشه تصویر زیر رو اگر دقت کنی بار کدی که داده باید پشت کنسول به این شکل باشه : 274522355912347
اگر مطابقت نمیکردند یعنی جعبه مال این کنسول نیست
4zz3emgde7or25kiukeo.jpg

مورد خیلی مهم بعدی هم که باید دقت کنی اینه که مطمئن باشی پلپپ شیشه مانند رو کاتن کنسول از قبل باز نشده باشه اگر از قبل باز شده باشه کاغذ کارتن کنسول بهش چسبیده اگر غیر این بود یعنی قبلا باز نشده اگر به تصویر زیر دقت کنی متوجه میشه
6hcdd2wxv9b7m3k35l_thumb.jpg

این دو فاکتور اصلی جهت آکبند بودنه کنسوله این دو مورد رو دقت کنی دیگه نمیخواد زیاد وسواس بخرج بدی با خیال راحت کنسولتو خریداری کن

میخوام ریجن 1 تولید 2014 May بگیرم اشکالی که نداره؟

نه موردی نداره خیلی هم خوبه ولی از من میشنوی از فروشگاه های اینترنتی نخر چون از صحت اینکه کنسول آکبند هست نمیشه مطمئن شد و هم از نظر اینکه ممکنه کنسول تعمییر کرده باشند و برای شما میفرستند!!
اگر در هنگام باربری هم ضربه ببینه دیگه پس فرستادنش دردسره
اگر تهرانی هستی بهترین کار اینه که از فروشنده های پشت شهرداری بخری که قشنگ جلو چشت پلمپشو باز کنند همونجا هم تست کنی از هر لحاظ مطمئن باشی

آخرین ویرایش:

nn11

کاربر سایت
Apr 24, 2014
80
سلام دوستان.من خودم یک ترفند برای اینکه بفهمیم کنسول آکبنده یا نه پیدا کردم.همونطور که میدونید اون شماره سریالی که میگن چک کنید ببینید با دستگاه یکیه باید عرض کنم که یک برچسبه و خودشون میتونن بچسبونن بهش.ولی یه شماره سریالی توی جعبه کنسول روی یکی از اضلاعی که کنسول
توی اون قرار داره رو بخونید ببینید با دفترچه هاش یکیه.مال من یکی نبود

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
سلام دوستان.من خودم یک ترفند برای اینکه بفهمیم کنسول آکبنده یا نه پیدا کردم.همونطور که میدونید اون شماره سریالی که میگن چک کنید ببینید با دستگاه یکیه باید عرض کنم که یک برچسبه و خودشون میتونن بچسبونن بهش.ولی یه شماره سریالی توی جعبه کنسول روی یکی از اضلاعی که کنسول
توی اون قرار داره رو بخونید ببینید با دفترچه هاش یکیه.مال من یکی نبود

دوست عزیز این برچسب ها که شما میگی خود سونی میزنه روی کنسول این بارکد جهت اطمینان از مچ بودن کنسول و جعبه ی کنسوله, که خرید متوجه این موضوع بشه که جعبه و کنسول با هم یکیه!! تمامی محصولات تولید شده بدین صورت هستن.
کنسول جدا ساخته میشه بارکد و سریال نامبری بر روی اون قرار میگیره کارتن کنسول نیز جدا ساخته میشه زمانی که کنسول رو در جعبه قرار میدن بارد رو روی جهبه نیز قرار میدن جهت اطمینان از مچ بودن جعبه و کنسول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر