هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام ذوستان میخواستم بدونم هیچ راهی برای انتخاب اوتار دلخواه برای اکانت psn خودمون نیستش یا فقط باید از پیش فرض ها استفاده کنیم؟!
راه هایی مثل خریدن اوتار از استور یا ترفند های ps3 رو اجر کنیم و بعد روی ps4 لوگین شیم؟!
از طریقه Ps4 فقط اوتارهایی قابل انتخاب هست که توی لیست هست
برای استفاده از اواتارهایی که از ps3 خریدی تنها راهش فعلا فقط همون ps3 هست
همچنین با استفاده از برنامه ps app برای android - iphone میتونی هر اواتاری خواستی بزاری البته برای کسی نشان داده نمیشه الا انیکه Real Name Request قبول بشه .

سلام
من يه مشكل با ps4 دارد مثل اين كه هيچوقت نميخواد حل بشه
من وقتي ميخوام the playroom رو اجرا كنم
ميگه :
Only a user can play this game who have licenes
من همه كار كردم
با اكانت هاي مختلف بازش كردم نشده
Ps4 رو رو حالت primary گذاشتم
به نت وصلم
Plus هم هستم
دوربينم هم دارد D:
Restore licenes هم زدم
ديگه هيچ كاري به مغزم نمي رسه *_* =/
لطفا كمكم كنيد

اکانت اصلیت روی Ps4 رو باز کن به نت هم وصل باش ببین قفله میره یا نه ؟ اگر نشد restore license رو بزن بعدش یک Rebuild Databse انجام بده ممکنه باگی چیزی باشه ...
ببین کار میکنه یا نه ؟
اصوالا این مساعل بایستی با Restore License حل بشه اما PLayRoom کلا free هست از ابتدا یعنی نباید چنین مشکلی براش پیش بیاد ... ممکنه باگ باشه مجبور باشی فریمور دوباره نصب کنی یا کلا فرمت کنی ببینی حل میشه یا نه.

سلام دوستان برام یه مشکل پیش اومده،دستگاه دیسک بازی رو نمی کشه تو، خیلی کم هم بازی میکنم شاید هفته ایی دو ساعت ولی این طوری شده :D
یکی از دوستان راه حلش این بود که کنسول خاموش کن . ایستاده بزار و روشن کن ببین مشکلت حل میشه یا نه .اگر حل شد که هیچی کنسول رو خوابیده بزار اگر نشد به تاپیک مربوطه برو که راه حل درست کردن مشکل eject هستش.

دوستان من بخواهم کنسول رو بفروشم باید اکانت دی اکتیو کنم یا همینطور فرمت کنم حله
میخوام سفید بخرم بعدا یه جا دیدم نوشته بود باید دی اکتیو بشه رو یکی از دستگاهها اگه اره چطوری
بعد رو ps3 هم اینطوریه؟ یعنی باید دی اکتیو کرد اونم اگر بخواهم بفروشمش
از کجا دی اکتیو میشه؟
از طریقه وب sign in بشو اونحا بخشه devices بزن de-active بشه همه .
ار روی دستگاه هم بخشه psn توی setting گزینه de-active هست.

سلام دوستان
اقا من کنسول چند هفته ای میشه گرفتم روزای اول توجه نکردم.بعد الان که نگاه میکنم هارد کنسول 415 گیگ بیشتر نیست میخواستم ببینم چطوریِ شما ها هم همینجوری یا نه؟
اخه تا 500 گیگ خیلی فاصله داره ؟
الان اون خط بالا که نشون دهنده کل هارد هست کلا زده 408 گیگ...کنسول هم ریجن 1

ممنون
ماله همه همینطوری هست. کلا بخشی از هارد همیشه reserve میشه.

سلام دوستان.وقتی این گزینه (intialez (Reintall System Software رو میزنیم همه چیز سیستم عامل قبلی پاک میشه؟اخه تو سایت سونی نوشته برای مواقعی که هارد جدید رو سر جا میزارید.میگم نکنه 2 تا سیستم عامل نصب کنه!تازه بعضی ها میگفت چندین ساعت طول میکشه ولی من یک بار انجام دادم حدود 5 دقیقه طول کشید!
اونی که چند ساعت طول میکشه full format هست نه این گزینه. این برای نصب سیستم عامل از پایه هست. نباید خیلی طول بکشه کلا.

دوستان کمک
یک مپ مجانی دان کردم حالا مثل زمان پلی ۳ میشه فقط دیتا اون مپ رو پاک کرد!؟؟!!
اخه ظبازی اشتباهی میگه مپ رو دانلود نکردی در صورتی که من داپ کردم
بازی منو به استور راهنمایی میکنه و مینویسه نصب شده،حالا راهی نداره پاکش کنم که وقتی بازی منو میبره استور ننوشته شده باشه نصب شده؟! ینی پاکش کنم مپ رو؟!بازیو پاک کردم فایده نداشت باید خود مپو پاک کنم مثه اینکه
متاسفانه نمیشه اصلا به dlc و data های بازیا دسترسی داشت . تنها راهی هست که بازی رو کلا پاک کنی update ها هم از بین میره ...یعنی امتحان کردی نشد ؟ :D

مثلاً فیفا 14 چقد بود ؟
برا دانلود کردنش نیاز به پلاس هست؟

پلاس به منظور استفاده از انلاین بازی کردن و دانلود بازیهای مجانی پلاس و تخفیفات پلاس و online storage هست.

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام
2 تا سوال داشتم دوستان
اول اینکه میگن کپی خور میکنن دستگاهو قضیش چیه مگه ps4 کپی خور شده؟مثل ps3 میشه هر بازی ای روش ریخت؟
دوم اینکه سال ساخت دستگاه رو کجا مینویسه؟
ممنون

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام
2 تا سوال داشتم دوستان
اول اینکه میگن کپی خور میکنن دستگاهو قضیش چیه مگه ps4 کپی خور شده؟مثل ps3 میشه هر بازی ای روش ریخت؟
دوم اینکه سال ساخت دستگاه رو کجا مینویسه؟
ممنون
سلام دوست عزیز کپی خور نشده همون قضیه گیم شرینگ هست
تاریخ پشت کنسول قسمته پایین وسط کنسول

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450

داداش اخه تو یوتوب زده بود اط سایت دی اکتیو کنی از همه جا دی اکتیو میشه
این ای دی روی کنسول پلی سه و چهار هست که جفتشو دارم عوض میکنم سه رو سوپر اسلیم سفید میگیرم 4 رو هم میخوام باندل سفید بگیرم مشکی ها دلمو زده عوض میکنم میخوام اکانت از این دو تا دی اکتیو شه رو بعدیا استفاده کنم تروفی اینا نپره
من فقط میخوام روی کنسولی که میخوام بفروشم دی اکتیو بشه که طرفی که بهش میفروشم نتونه باهاش لاگین بشه و استفاده کنه اینو یه مسیر بده برم دی اکتیو کنم فدات داداش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داداش اخه تو یوتوب زده بود اط سایت دی اکتیو کنی از همه جا دی اکتیو میشه
این ای دی روی کنسول پلی سه و چهار هست که جفتشو دارم عوض میکنم سه رو سوپر اسلیم سفید میگیرم 4 رو هم میخوام باندل سفید بگیرم مشکی ها دلمو زده عوض میکنم میخوام اکانت از این دو تا دی اکتیو شه رو بعدیا استفاده کنم تروفی اینا نپره
من فقط میخوام روی کنسولی که میخوام بفروشم دی اکتیو بشه که طرفی که بهش میفروشم نتونه باهاش لاگین بشه و استفاده کنه اینو یه مسیر بده برم دی اکتیو کنم فدات داداش
Setting > PSN > Activate As primary > Deactive کلا اکانت رو de-active میکنه.

Peyman0007

کاربر سایت
Jul 29, 2014
19
نام
Peyman Heydari
از طریقه Ps4 فقط اوتارهایی قابل انتخاب هست که توی لیست هست
برای استفاده از اواتارهایی که از ps3 خریدی تنها راهش فعلا فقط همون ps3 هست
همچنین با استفاده از برنامه ps app برای android - iphone میتونی هر اواتاری خواستی بزاری البته برای کسی نشان داده نمیشه الا انیکه Real Name Request قبول بشه .

اکانت اصلیت روی Ps4 رو باز کن به نت هم وصل باش ببین قفله میره یا نه ؟ اگر نشد restore license رو بزن بعدش یک Rebuild Databse انجام بده ممکنه باگی چیزی باشه ...
ببین کار میکنه یا نه ؟
اصوالا این مساعل بایستی با Restore License حل بشه اما PLayRoom کلا free هست از ابتدا یعنی نباید چنین مشکلی براش پیش بیاد ... ممکنه باگ باشه مجبور باشی فریمور دوباره نصب کنی یا کلا فرمت کنی ببینی حل میشه یا نه.

یکی از دوستان راه حلش این بود که کنسول خاموش کن . ایستاده بزار و روشن کن ببین مشکلت حل میشه یا نه .اگر حل شد که هیچی کنسول رو خوابیده بزار اگر نشد به تاپیک مربوطه برو که راه حل درست کردن مشکل eject هستش.

ماله همه همینطوری هست. کلا بخشی از هارد همیشه reserve میشه.

اونی که چند ساعت طول میکشه full format هست نه این گزینه. این برای نصب سیستم عامل از پایه هست. نباید خیلی طول بکشه کلا.

متاسفانه نمیشه اصلا به dlc و data های بازیا دسترسی داشت . تنها راهی هست که بازی رو کلا پاک کنی update ها هم از بین میره ...یعنی امتحان کردی نشد ؟ :D

پلاس به منظور استفاده از انلاین بازی کردن و دانلود بازیهای مجانی پلاس و تخفیفات پلاس و online storage هست.

هر كاري گفتي خيلي وقت پيش كردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دستت درد نکنه داداش لطف کردی مثل همیشه
فقط این مسیر برا پی اس سه هم صدق میکنه جهت دی اکتیو میخوام مطمئن شم دی اکتیوه بفروشمش
دقیقا یادم نیست اما به گمونم باید باشه چون توی ps vita هم بخشه deactive توی Setting و زیر مجموعه بخشه PSN هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر