هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
از اونجاییکه میگن ps4 فری رجیون هست، چرا رو بعضی بازیها ش نوشته free region
رو بعضی دیگه نوشته رجین 1_2_3
پس چه لزومی داره که رو این بازیها هنوز رجینشو میزنن؟؟ اصلا چرا همه بازیها بصورت فری رجیون نیست؟؟!

وقتی میگن فری ریجن یعنی کنسول هر بازی ای از هر ریجن رو میتونه اجرا کنه. اینکه روی بازی ها هم ریجن های مختلف هست بیشتر مربوط به سیاست های خود شرکته...

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
2 تا سوال داشتم.1:امروز با ps4 به اینترنت وصل شدم بعد رفتم تو قسمت test internet connection ولی با این پیغام مواجه شدم limite
cannot connect to the server withinthe time
2:خاستم قسمت آنلاین the last of us برام این پیغام اومدto connect to factions you must download free map contentوقتی اینو yes زدم نوشت the funds could not be added to your wallet.خوب هر کسی که آنلاین این بازی رو میره لطفا راهنمایی کنید .ممنون

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
2 تا سوال داشتم.1:امروز با ps4 به اینترنت وصل شدم بعد رفتم تو قسمت test internet connection ولی با این پیغام مواجه شدم limite
cannot connect to the server withinthe time
2:خاستم قسمت آنلاین the last of us برام این پیغام اومدto connect to factions you must download free map contentوقتی اینو yes زدم نوشت the funds could not be added to your wallet.خوب هر کسی که آنلاین این بازی رو میره لطفا راهنمایی کنید .ممنون
1.واسه سرورهای ایرانه واسه منم اینطوری میشه بعدا امتحان کن حل میشه

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
دوستان من اینو با دکمه خودش که خاموش میکنم چراغ زردش روشن میمونه
چیه جریان؟ میره استند بای؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
داش من باز رو اپدیت کرد از کدوم قسمت میشه انلاین بازی کرد گزینه انلاین نمیبنیم !؟

گزینه سوم بود فکر کنم مولتی پلیرش اخرش MP هستش:D

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

دوستان من اینو با دکمه خودش که خاموش میکنم چراغ زردش روشن میمونه
چیه جریان؟ میره استند بای؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

بله از خوده کنسول یکبار بزنید میره استندبای بخواهید کامل خاموش بشه به قدری نگه دارید تا صدای بوق دوم رو بشنوید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
پس با این وجود میشه بازی رو بدون دیسک اجرا کرد ؟؟؟؟

خیر! سونی همچین اجازه ای نمیده. وجود دیسک در درایو الزامی هست!
البته شاید هـکر ها بعدا راهی برای دور زدن این مشکل پیدا کنند.
اصلا از کجا معلوم شاید یه روزی یه دیسک رو بریم سر کوچه کرایه کنیم نصب کنیم رو دستگاه و بعد پس بدیم و حالشو ببریم ....!!!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان ببخشید امشب میخوام برم واسه یکی از دوستام ps4 کارکرده بگیریم.طرف میگه کنسولش سرجمع 10 ساعت روشن بوده.ریجن 2 ساخت 2014 با 48 ساعت مهلت تست
1-رفتیم کنسولو دیدیم به چه چیزایی توجه کنیم؟؟؟
2-مورد و مشکلات رایج چیه که تو این 48 ساعت مهلت تست اونا رو چک کنیم؟؟
3-کلا چجوری تستش کنیم؟؟
4-در مورد ماه ساختش چجوری دقیق بفهمیم و کجاش نوشته؟؟
5-ریجنشو کجا نوشته و از کجا بفهمیم جعبه ماله خود کنسوله؟؟
6-قیمت 1200 واسه این کنسول خوبه به نظرتون؟؟
7-از کجا بفهمم ریجن 2 ماله اروپا هستش یا ماله زاپن؟؟چون شنیدم ریجن 2 زاپنم هست
ممنون

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اقا یه سوال اگه من دیتای بازی رو از کنسول حدف کنم غیر از اپدیت چه چیز هایی حذف میشه اگه من اپدیتشو تو قسمت دانلود هام داشته باشم میتونم بعدا نصب کنم ؟؟؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اقا یه سوال اگه من دیتای بازی رو از کنسول حدف کنم غیر از اپدیت چه چیز هایی حذف میشه اگه من اپدیتشو تو قسمت دانلود هام داشته باشم میتونم بعدا نصب کنم ؟؟؟
فقط خود بازی و آپدیتش که اونم جزو بازی حساب میشهخیر نمیشه

taaregh

کاربر سایت
Jul 2, 2010
54
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول حتما خوانده شود]

سوال:

۱- پلی استیشن رو افقی بزاریم بهتره یا عمودی؟ از همه نظر کدوم بهتره؟
چون میخوام یه استند براش بگیرم

۲- قبلا last of us رو نصب کردم رجیون ۲. الان یه رجیون ۱ گرفتم. لازمه فایل های نصب رو پاک کنم و از اول نصب کنم؟
برای مولتی رجیون ۱ منظورمه که یه مقدار خشونتش بیشتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
دوستان ببخشید امشب میخوام برم واسه یکی از دوستام ps4 کارکرده بگیریم.طرف میگه کنسولش سرجمع 10 ساعت روشن بوده.ریجن 2 ساخت 2014 با 48 ساعت مهلت تست1-رفتیم کنسولو دیدیم به چه چیزایی توجه کنیم؟؟؟2-مورد و مشکلات رایج چیه که تو این 48 ساعت مهلت تست اونا رو چک کنیم؟؟3-کلا چجوری تستش کنیم؟؟4-در مورد ماه ساختش چجوری دقیق بفهمیم و کجاش نوشته؟؟5-ریجنشو کجا نوشته و از کجا بفهمیم جعبه ماله خود کنسوله؟؟6-قیمت 1200 واسه این کنسول خوبه به نظرتون؟؟7-از کجا بفهمم ریجن 2 ماله اروپا هستش یا ماله زاپن؟؟چون شنیدم ریجن 2 زاپنم هستممنون
1.اول به بدنه بعد وقتی روشنش کرد بگو به اینترنت وصل بشه تا یه موقع بن نشده باشه و بگو یه دیسک هم بذاری و play کنه2.همون که بن نشده باشه که همون اول که رفتین پیشش میتونید امتحان کنید دیگه چیزه خواصی نیست3.فکر کنم تو مورد های قبلی جواب دادم4.زیر جعبه5.یک کره زمینه که روش نوشته6.آره خوبه ولی اگر 1150 بده بهتره7.اگر مال ژپن باشه عکس بازی نک روشه یا ژپنی نوشتهخواهش

- - -ویرایش - - -

سوال: ۱- پلی استیشن رو افقی بزاریم بهتره یا عمودی؟ از همه نظر کدوم بهتره؟چون میخوام یه استند براش بگیرم۲- قبلا last of us رو نصب کردم رجیون ۲. الان یه رجیون ۱ گرفتم. لازمه فایل های نصب رو پاک کنم و از اول نصب کنم؟برای مولتی رجیون ۱ منظورمه که یه مقدار خشونتش بیشترهSent from my iPhone using Tapatalk
1.اگر استند بگیرید فرقی نداره2.اگر کار نکرد آره

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام به دوستان گل
من میخوام بین xo و ps4 یکیو انتخاب کنم
میدونم انحصاریای ps بسیار ارزنده تره اما ملاک اصلی من بجز انحصاری راحت وصل شدن به نت و انلاین بازی کردنه
من هردو کنسول نسل قبلو داشتم انصافا x360 بی دردسر وصل میشد و خیلی کم پیش میومد نشه انلاین بازی کرد
حالا با این نسل نمیدونم سونی تغییری ایجاد کرده تو سروراش یا نه؟
و سوال اخر
واسه انلاین بازی کردن با ps4 به چی نیاز هست؟اشتراک پلاس و چی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر