هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان قضیه این بازیهای مجانی داخل PS Store واسه PS4 چیه ؟ مثلا بازی War Thunder . این بازی کامل هستش ؟ ارزش دانلود داره؟
البته به اضافه جواب دوستمون اینکه این بازیا همه انلاین هم هستن . کلا single player ندارن . کلی هم in-app purchase دارن
war thunder بد نیست سلیقه ای هست اما به نظره منم warframe به نسبت همه بازی جالبی هست

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
دوستان منظور از DLC چیه ؟

در بيان ساده شركت ها براي اينكه پول بيشتري در بيارن
يكسري آپديت رو كه به بازي محتواي جديد اضافه مي كنن رو بيرون ميدن كه براي دانلود شدن اون بايد پول بدي
اينم اضافه كنم براي اجراي dlc ريجن اكانتي كه ساختي بايد با ريجن خود بازي يكي باشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

میدونم فرق میکنه ، ولی قرار بود 2 اروپا و 3 ژاپن باشه ، چجوری 2 ژاپن داریم ؟
سوال اولم مهمه که بدونم موقع خرید چه ریجنی بگیرم ...

قرار بود رو ول كن
الآن ژاپن هم ريجن 2 حساب ميشه، اما دكمه هاش تو منو مثل ريجن 3 هست
هيچ فرقي نداره،هر ريجني خواستي بگير
تو ساخت اكانت psn دقت كن

Last edited by a moderator:

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
موقعی که psn قطع بود (و اینترنتم تموم شده بود :))) من توی بازی واچ داگز تروفی 23 اهنگ گرفتم ولی ثبت نشد الان که به این اینترنت وصل شدم اون تروفی ثبت نشد چیکار کنم دارم دیوونه میشم:((

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حاجی حداقل یه سرچ تو نت بزن ببین کدوم مدله بعد بگو دقیقا
این مدله آمریکای شمالیه(امریکا و کانادا)
سریال قوطی و دستگاه یکیه یعنی جابه جا نشده
رو جفتش هم سریال هم مدل خورده CUH 1001A b01
الآن هنگ کردین چرا همه چیزش ژاپنی شده مگه نه؟؟؟؟؟؟

عزیز میشه بپرسم این کد رو روی دستگاه نوشته یا روی جعبه؟؟؟

سلام.
تغییر ریجن تو کنسول و بازی در آنلاین بازی کردن تغییر ایجاد میکنه ؟

ویرایش:

ریجن 2 مگه اروپا نیست ؟
ریجن 2 ژاپن چیه دیگه؟
ریجن کنسول هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ فرقی در بازی نداره! هیچچچچچچچ
والا منم دقیق دلیل اینکه ریجن 2 ژاپن ظهور کرده رو نمی دونم ولی اینو مطمئنم که یک سری از ریجن 2 ها فرق اساسی با ریجن 2 های عادی (اروپا) دارن... این ها عملکرد دکمه هاشون مثل ریجن 3 هست وفقط حالت "welcome" دستگاه هم ژاپنیه... پشت جعبه هم ژاپنی نوشته!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
عزیز میشه بپرسم این کد رو روی دستگاه نوشته یا روی جعبه؟؟؟

ریجن کنسول هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ فرقی در بازی نداره! هیچچچچچچچ
والا منم دقیق دلیل اینکه ریجن 2 ژاپن ظهور کرده رو نمی دونم ولی اینو مطمئنم که یک سری از ریجن 2 ها فرق اساسی با ریجن 2 های عادی (اروپا) دارن... این ها عملکرد دکمه هاشون مثل ریجن 3 هست وفقط حالت "welcome" دستگاه هم ژاپنیه... پشت جعبه هم ژاپنی نوشته!

ممنون

ریجن بازی چی؟
مثلا کنسول ریجن ۲باشه و بازی ریجن ۱ ، برای انلاین بازی کردن باید تو سرور امریکا که ریجن ۱هست بازی کنم؟

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
ممنون

ریجن بازی چی؟
مثلا کنسول ریجن ۲باشه و بازی ریجن ۱ ، برای انلاین بازی کردن باید تو سرور امریکا که ریجن ۱هست بازی کنم؟

شما براي آنلاين به سرور هاي سوني و كمپاني مربوط به بازي وصل ميشي و سرعت به اينترنت شما بستگي داره و ربطي به ريجن اكانت و كنسول نداره
مثلاً اين طور نيست كه شما اكانت ريجن 1 بسازي و سرعت آنلاين بيشتر بشه!
شما فقط بايد دقت كنيد كه براي خريد dlc و مثلاً اسلحه در بازي آنلاين، ريجن اكانت با بازي كه خريدي يكي باشه
در غير اينصورت اجرا نميشه

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام آقا من یه خبر خوندم که قراره farcry 4 پنجشنبه رایگان دو روز برایی پی سی بیاد خبر دارین واسه سونی 4 هم قراره بیاد یا نه ؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
پس یعنی در کل ریجن کشکه ، فقط اگه بخوای با ریجن اکانت دی ال سی بخری باید بازی هم ریجن اکانت باشه.
ریجن کنسول هم این وسط کلا هیچ کارست.
یه سوال اینجا میمونه ، زمانی که برا اولین بار کنسول رو به اینترنت وصل کنی ، موقع ساخت اکانت گزینه ای میاره برا انتخواب ریجن اکانت؟

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
پس یعنی در کل ریجن کشکه ، فقط اگه بخوای با ریجن اکانت دی ال سی بخری باید بازی هم ریجن اکانت باشه.
یه سوال اینجا میمونه ، زمانی که برا اولین بار کنسول رو به اینترنت وصل کنی ، موقع ساخت اکانت گزینه ای میاره برا انتخواب ریجن اکانت؟
خير بايد كشور رو انتخاب كنى.
براى ريجن ١: آمريكا
براى ريجن ٢: انگليس يا امارات
ريجن ٣: چين، مالزى و...
ريجن ٤: استراليا

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما

درسته در اصل ريجن ها فرقي ندارن
اما شما حواست رو جمع كن كه ريجن 1 براي سال 2013 رو نگيري، خرابي زياد داشته
من به شما توصيه مي كنم كه از طريق كامپيوتر و وب اكانت psn رو بسازيد، راحت تره
و ننوشته ريجن 1يا 2 ،شما بايد كشور تون رو انتخاب كنيد، كه ايران نيست، و براي اينكه بدونيد ريجن چند مي سازيد بايد بدونيد اون كشور در كدوم ريجن قرار مي گيره
مثلاً آمريكا و كانادا ريجن 1 هست
ژاپن و انگلستان ريجن 2
هنگ كنگ ريجن 3 و غيره...
اين هم بگم شما هر كشوري رو انتخاب كني زبان به اون كشور برمي گرده، معمولاً ساده ترين زبان براي ساخت همون ايالات متحده آمريكا هست (ريجن 1)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
درسته در اصل ريجن ها فرقي ندارن
اما شما حواست رو جمع كن كه ريجن 1 براي سال 2013 رو نگيري، خرابي زياد داشته
من به شما توصيه مي كنم كه از طريق كامپيوتر و وب اكانت psn رو بسازيد، راحت تره
و ننوشته ريجن 1يا 2 ،شما بايد كشور تون رو انتخاب كنيد، كه ايران نيست، و براي اينكه بدونيد ريجن چند مي سازيد بايد بدونيد اون كشور در كدوم ريجن قرار مي گيره
مثلاً آمريكا و كانادا ريجن 1 هست
ژاپن و انگلستان ريجن 2
هنگ كنگ ريجن 3 و غيره...
اين هم بگم شما هر كشوري رو انتخاب كني زبان به اون كشور برمي گرده، معمولاً ساده ترين زبان براي ساخت همون ايالات متحده آمريكا هست (ريجن 1)

فکر کنم تو ایران بازی ریجن ۲ بیشتر باشه ، پس اکانت انگلیس بسازم فکر کنم بهتره (برا خرید دی ال سی)
راستی کنسول ریجن ژاپنی اولش منوش ژاپنی نیست؟

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
فکر کنم تو ایران بازی ریجن ۲ بیشتر باشه ، پس اکانت انگلیس بسازم فکر کنم بهتره (برا خرید دی ال سی)

نميشه اينطور گفت
بستگي داره ،مثلاً واچ داگز بيشتر ريجن 1 گير مياد
و TLOU ريجن 2
البته من از دوستان شنيدم كه در اكانت انگليس قيمت ها به پوند هست كه معادل با پول ما خيلي گرون تر ميشه و آمريكا به صرفه تر هست (البته من تأييد نمي كنم)
در مورد كنسول ژاپني، وقتي براي اوّلين بار روشن مي كنيد زبان رو مي پرسه كه انگليسي رو انتخاب مي كني و ديگه مشكلي نيست
فقط هر وقت كه روشن مي كني صفحه ي اول كه خوش آمد گويي هست رو به ژاپني نوشته (دوخظ) كه اصلاً مهم نيست و اختلالي رو در روند كار ايجاد نمي كنه

حالا من به شما پيشنهاد ميدم دوتا اكانت بساز يه دونه آمريكا يه دونه ريجن 2
بازي هاي ريجن all يا 1 رو تو اكانت آمريكا اجرا كن و ريجن 2 ها رو تو اون يكي!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر