هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
برو داخل حالت ریکاوری و اول از دیتاهای موجود روی کنسول روی یه هارد (یا اگر پلاس دارید از طریق آنلاین استوریج) بک آپ بگیرید بعد با نگه داشتن دکمه ی پاور بین 7 تا 10 ثانیه کنسول رو ببرید به Safe Mode و گزینه ی Rebuild Database بزنید ببین درست میشه یا نه ..... به احتمال خیلی زیاد درست میشه داداش ...... و میشه گفت یکم باگ نرم افزاری به خاطرآپدیت جدید هم هست .

مرسی تو شرایط عادی درست شد ولی 50 % مواقع که دارم BF4 بازی میکنم این طوری میشه

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
این وضعیت برق منطقه ما بد جور قاط زده... همش قطع و وصل میشه به صورت لحظه ایی...

محافظی چیزی هست برای برق طوریکه با قطعو وصل شدنش , مقداری برق تو خودش نگه داره یعنی مثلا برق بره اما دستگاه خاموش نشه !؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این وضعیت برق منطقه ما بد جور قاط زده... همش قطع و وصل میشه به صورت لحظه ایی...

محافظی چیزی هست برای برق طوریکه با قطعو وصل شدنش , مقداری برق تو خودش نگه داره یعنی مثلا برق بره اما دستگاه خاموش نشه !؟
ups . گرون قیمته ولی واسه شما از واجباته

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
اگه تمام ماموریتا رو مث ctos تموم کردیو چشمهایی که تو نقشه ان هم رفتی هکشون کردی نمایان میشن . نقشه رو زوم + کن نمایان میبشه .

زوم میکنم ولی معلوم نسیتند
یه دونه هم اهنگ از 23 تا مونده اونم هرچی ادم اهک میکنم گیر نمیارم

- - -ویرایش - - -

مرسی تو شرایط عادی درست شد ولی 50 % مواقع که دارم BF4 بازی میکنم این طوری میشه

منم توی بازی کردن این جوری میشه فکر کنم به خاطر اینه که دستگاه در حال اجرا بازی

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام بچه ها خوبید :d والا ما یه مدت رفتیم سره کار یه مقدار پول دستمون اومده خواستیم اول یدونه گوشی هوشمند بگیریم ولی خوب از وقتی که عکس های فیفا رو دیدم و با توجه به خفت خیز بودن تهرانسر :d:dدو دل شدم که یه کنسول نسل بعد رو بخرم الانم موندم که بین پی اس 4 و وان یکی رو انتخاب کنم خدایش بدون تعصب راهنمایی کنید ممنون:d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقایون، یکی توضیح میده این digital games sharing چجوری کار میکنه؟ اگر انجام بدم میتونم هر بازی که دوستم داره بازی کنم؟ بعد امکان داره دو نفرمون هم زمان بتونیم بازی کنیم؟

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها خوبید :d والا ما یه مدت رفتیم سره کار یه مقدار پول دستمون اومده خواستیم اول یدونه گوشی هوشمند بگیریم ولی خوب از وقتی که عکس های فیفا رو دیدم و با توجه به خفت خیز بودن تهرانسر :d:dدو دل شدم که یه کنسول نسل بعد رو بخرم الانم موندم که بین پی اس 4 و وان یکی رو انتخاب کنم خدایش بدون تعصب راهنمایی کنید ممنون:d

اومدی تو تاپیک ps4 میپرسی؟! بعد هم اگر fifa بازی فرقی نداره هر کدوم رو خواستی بگیر.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
آقایون، یکی توضیح میده این digital games sharing چجوری کار میکنه؟ اگر انجام بدم میتونم هر بازی که دوستم داره بازی کنم؟ بعد امکان داره دو نفرمون هم زمان بتونیم بازی کنیم؟

- - -ویرایش - - -

به به . بچه ها ببینید کی اومده و چی خریده :d . آقا ps4 مبارک باشه :whistling: . هیچوقت نقلت نکردم ولی اینجا فرق میکنه :d . هر روز داره یکی از اونوریا به جمع ما اضافه میشن :whistling:

آره دو نفری میتونید . فقط در حالت آنلاین دو نفریتون همزمان نمیتونید آن باشیدو وارد بازی بشید . یکی باید deactive کنه پروفایلشو .

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام کسی بلاخره نمی گه از کجا میشه فهمید دستگاه ساخت 2014 هست یا نه روی دستگاه هیچی نزده ریجن 3

تو تاپیک های بخش ps4 بگردی راجب ریجن و تاریخ ساخت تاپیک هست. زیر کنسول یک عدد و یک حرف نوشته که عدد سال ساخت و حرف سه ماهه ساخت کنسول هست

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
ps4 تو ایران بهتره
وان تقریبا از نظر امکانات نرم افزاری(مثل برنامه های یوتوب یا نتفلیکس)و اینترنتی بهتره ولی 4 از نظر گرافیک بازی و امکانات سخت افزاری بهتره

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
به به . بچه ها ببینید کی اومده و چی خریده :d . آقا ps4 مبارک باشه :whistling: . هیچوقت نقلت نکردم ولی اینجا فرق میکنه :d . هر روز داره یکی از اونوریا به جمع ما اضافه میشن :whistling:

آره دو نفری میتونید . فقط در حالت آنلاین دو نفریتون همزمان نمیتونید آن باشیدو وارد بازی بشید . یکی باید deactive کنه پروفایلشو .

اونوري چه بيد؟!

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
سلام.
ممنون میشم بگین چجور میشه یه پروفایل باک کرد از رو دستگاه.
چون الان 14روز پلاس رایگان تموم شده و تو اون پروفایل دیگه نمیشه پی اس ان جدید ساخت.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.
ممنون میشم بگین چجور میشه یه پروفایل باک کرد از رو دستگاه.
چون الان 14روز پلاس رایگان تموم شده و تو اون پروفایل دیگه نمیشه پی اس ان جدید ساخت.
برو توي setting و بزن [Users] > [Delete User]
دوستان تروفی هایی که میگیری در حالت آفلاین اگر تا یکی دو هفته سینکشون نکنی با اکانتت از بین نمیرن که؟
نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر