هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
کمک اعصابم خورد شده دیگه :|
بعضی وقت ها کنسول این طوری میشه :
http://8pic.ir/images/sa0n3dxekt9ixjfwit88.jpg
http://8pic.ir/images/ns5yuvo9hrt8ckwn75nl.jpg

برو داخل حالت ریکاوری و اول از دیتاهای موجود روی کنسول روی یه هارد (یا اگر پلاس دارید از طریق آنلاین استوریج) بک آپ بگیرید بعد با نگه داشتن دکمه ی پاور بین 7 تا 10 ثانیه کنسول رو ببرید به Safe Mode و گزینه ی Rebuild Database بزنید ببین درست میشه یا نه ..... به احتمال خیلی زیاد درست میشه داداش ...... و میشه گفت یکم باگ نرم افزاری به خاطرآپدیت جدید هم هست .

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
بچه این هدست-میکروفونی که روی دستگاه هست، ماله من کار نمی کنه. کلا که فیشش را تا آخر که فشار می دم پشت دسته، قطع می شه، انگار که اتصالی داشته باشه. باید یکم بیرون باشه تا تو تنظیمات نشون بده که یه هدستی به دستت وصله. بعدشم تو بازی نه صدای بقیه را می شنوم، نه اینکه هر چی حرف می زنم صدا میره!!
امکانش هست خراب باشه ؟

هدفون مشکل نداره فقط قلق داره. تا آخر محکم فشار بدید تا یدونه صدای خاص بیاد که مطمئن بشید افتاد جاش.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان برای کولینگ کنسول چه کول پدی رو پیشنهاد میکنید چه مارکی یعنی بعد سایزش مال ۱۵۰۶ باید باشه یا ۱۷

یه سوال دیگه هم دارم ! اینکه اگه دو تا اکانت داشته باشی رو کنسول و 2 تا سیو متفاوت از بازی روی اونا باشه اگه توی یکی از اکانت ها بری و سیو بازیرو بریزی رو فلش برای اکانت 2 م هم سیو میشه و نیاز نیست بری روی اکانت 2 دوباره بریزی ؟

آخرین ویرایش:

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
دوستان برای کولینگ کنسول چه کول پدی رو پیشنهاد میکنید چه مارکی یعنی بعد سایزش مال ۱۵۰۶ باید باشه یا ۱۷

از کی تا حالا کنسول کول پد میخواد؟!! کول پد برای وقتی خوبه که دستگاهی از زیر هوا بکشه که کنسول اینطور نیست. از بغل هوا میکشه. اگر هم میخوای کمکش کنی کافیه از روبرو در مسیر باد ملایم کولری چیزی باشه. همین.

Black.Mamba

کاربر سایت
Jul 4, 2014
45
نام
سیاوش
اگه ps4 ساخت 2014 بگیریم دیگه مشکل چراغ ابی و اتو اجکت نداره یا هنوزم ممکنه داشته باشه؟؟
فکر نکنم داشته باشه چون اکثر دوستانی که گرفتن این مشکلارو نداشتن از جمله خودم ! خیالت راحت باشه

Sent From My HTC One X Using Tapatalk

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
اگه ps4 ساخت 2014 بگیریم دیگه مشکل چراغ ابی و اتو اجکت نداره یا هنوزم ممکنه داشته باشه؟؟
بیشتر این مشکلات برای کنسول های ریجن 1 ساخت سال 2013 هست.ساخت 2014ـها خیلی کم هست مشکلاتشون و بعضاً مشکل ندارن ولی به طور قطع نمیشه نظر داد شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که ساخت 2014 و اگر امکانش هست ریجن 2 بگیری با مدت زمان تست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سیو بازی هامو میخام کپی کنم رو یه کنسول دیگه تو بخش سیو ها که میرم اجازه نمیده کپی کنم انگار اکانت میخاد ازم
اکانت رو وارد کن . به نت هم وصل باش . بعد میتونی کپی کنی save ها رو .

یه سوال دیگه هم دارم ! اینکه اگه دو تا اکانت داشته باشی رو کنسول و 2 تا سیو متفاوت از بازی روی اونا باشه اگه توی یکی از اکانت ها بری و سیو بازیرو بریزی رو فلش برای اکانت 2 م هم سیو میشه و نیاز نیست بری روی اکانت 2 دوباره بریزی ؟
save هر اکانتی مربوط به همون اکانت هست ... قابلیت ترنسفر و کپی save برای اکانته دیگر جز اکانت اصلی وجود نداره.

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
سلام دوستان میدونم سوال مربوط به این بخش نمیشه ولی نمیدونم کجا بپرسم
من بازی واچ داگز را 85 درصد کردم ولی دوتا از این QR و 3 تا از این قتل ها و چند چیز دیگه مونده ولی توی نقشه نیست که ببینم برم انجام بدم باید چیکار کنم توی نقشه فقط مینی گیم ها هست

- - -ویرایش - - -

برو داخل حالت ریکاوری و اول از دیتاهای موجود روی کنسول روی یه هارد (یا اگر پلاس دارید از طریق آنلاین استوریج) بک آپ بگیرید بعد با نگه داشتن دکمه ی پاور بین 7 تا 10 ثانیه کنسول رو ببرید به Safe Mode و گزینه ی Rebuild Database بزنید ببین درست میشه یا نه ..... به احتمال خیلی زیاد درست میشه داداش ...... و میشه گفت یکم باگ نرم افزاری به خاطرآپدیت جدید هم هست .

مال منم این چوری میشه حتما ریکاوری باید بکنم یا نیازی نیست اگه اپدیت جدید بیاد خوب میشه

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام دوستان میدونم سوال مربوط به این بخش نمیشه ولی نمیدونم کجا بپرسم
من بازی واچ داگز را 85 درصد کردم ولی دوتا از این QR و 3 تا از این قتل ها و چند چیز دیگه مونده ولی توی نقشه نیست که ببینم برم انجام بدم باید چیکار کنم توی نقشه فقط مینی گیم ها هست

- - -ویرایش - - -

مال منم این چوری میشه حتما ریکاوری باید بکنم یا نیازی نیست اگه اپدیت جدید بیاد خوب میشه

اگه تمام ماموریتا رو مث ctos تموم کردیو چشمهایی که تو نقشه ان هم رفتی هکشون کردی نمایان میشن . نقشه رو زوم + کن نمایان میبشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر