هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
آپدیتهایی که سونی میده را میتونیم خیلی راحت با هارد اکسترنال نصب کنیم میخواستم ببینم بازیهایی که بصورت رایگان هستند هم این قابلیت و دارند مثل همین P.T که معرفی شد !!
حال جابجا کردن مودم و ........ اصلا ندارم :D

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
آپدیتهایی که سونی میده را میتونیم خیلی راحت با هارد اکسترنال نصب کنیم میخواستم ببینم بازیهایی که بصورت رایگان هستند هم این قابلیت و دارند مثل همین P.T که معرفی شد !!
حال جابجا کردن مودم و ........ اصلا ندارم :D

دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
دوستان تورو خدا کمکم کنید :( بعد از چند بار درگیری لفظی و فش کاری تو psn وقتی می خوام وارد اکانت psn ام بشم مینیویسه Access to Sony Entertainment Network by this account has been banned or temporarily suspended . من برا همیشه بن شدم بعنی ؟ :( لطف کنید جواب بدین

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان تورو خدا کمکم کنید :( بعد از چند بار درگیری لفظی و فش کاری تو psn وقتی می خوام وارد اکانت psn ام بشم مینیویسه Access to Sony Entertainment Network by this account has been banned or temporarily suspended . من برا همیشه بن شدم بعنی ؟ :( لطف کنید جواب بدین
ببین باید یه ایمیل بزنی به پشتیبانی ببینی مدت زمان بن چقدره ولی در هر حال بن شدی اونم بخاطر فحاشی که خب بنش معمولا مدت زمانش زیاده

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام میخواستم بدونم چطوری باید فهمید دستگاه تولید 2014 هست برای من اصلا تاریخ نزده دستگام ریجن 3 هست ممنون میشم راهنمایی کنید آیا ممکن هست سونی آپدیتی بده که جای دکمه ها ریجن 3 هم مثل ریجن 1.2 بشه با تشکر.
نه راهی نداره. فعلا باید با همین دکمه ها بسازی.

*neco*

کاربر سایت
Aug 12, 2014
54
سلام من میخوام تا هفته دیگه ps4 بخرم 1-لطفا راهنمایی کنید موقع خرید باید به چه چیزی توجه کنم؟؟
2- اینکه ریجن 1 و 2 بازی هاشون جداگانه هست مثلا بازی ریجن1 به 2 میخوره؟؟
3-و کلا هیچ فرقی بین ریجن1 و 2هست در انلاین بازی کردن و ...؟؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام من میخوام تا هفته دیگه ps4 بخرم 1-لطفا راهنمایی کنید موقع خرید باید به چه چیزی توجه کنم؟؟
2- اینکه ریجن 1 و 2 بازی هاشون جداگانه هست مثلا بازی ریجن1 به 2 میخوره؟؟
3-و کلا هیچ فرقی بین ریجن1 و 2هست در انلاین بازی کردن و ...؟؟
بازی ها فرقی ندارن ولی باید برای بازی آنلاین ریجن بازی با ریجن اکانت تاکید میکنم ریجن اکانت یکی باشه.
مهلت تست بگیرید و سال ساخت هم ۲۰۱۴ باشه تو مهلت تست هم که حداقل باید دو روز باشه با بازی های سنگین امتحانش کن اگه مشکلی نبود دستگاه سالمه. سعی کن مدت زیادی هم تو این مدت تست ازش کار بکشی.
ایشالا فنش برات بچرخه و سال ها برات کار کنه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی ها فرقی ندارن ولی باید برای بازی آنلاین ریجن بازی با ریجن اکانت تاکید میکنم ریجن اکانت یکی باشه.
مهلت تست بگیرید و سال ساخت هم ۲۰۱۴ باشه تو مهلت تست هم که حداقل باید دو روز باشه با بازی های سنگین امتحانش کن اگه مشکلی نبود دستگاه سالمه. سعی کن مدت زیادی هم تو این مدت تست ازش کار بکشی.
ایشالا فنش برات بچرخه و سال ها برات کار کنه.
نیازی نداره برای انلاین بازی کردن ریجن بازی و ریجن اکانت یکی باشه
فقط زمانی مهم هست که شما بخوای DLC بخری ..... البته راه دیگش این هست که با اکانت هم ریجن بخری و primary کنی که share بشه g,g .

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
معلوم نیست. کسی به محتوای هارده 4 دسترسی نداره
ولی طبیعتا data میشینه روی فایلهای اصلی و جایگزین میشه ... اکثریت dlc ها هستن که جدا جای دیگه میشینن .
اما در حال حاضر فقط نشون میده به همراه data بازی هستن. یعنی اینکه اگر بازی رو پاک کنی update ها هم پاک میشن.
شايد امكانش باشه هارد رو خارج كرد واز طريق تبديل ساتا به يو آس بى والبته سيستم عامل لينوكس تو pcبشه كارى كرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شايد امكانش باشه هارد رو خارج كرد واز طريق تبديل ساتا به يو آس بى والبته سيستم عامل لينوكس تو pcبشه كارى كرد
به این سادگیا نیست D:
اگرم بشه چاره ای برای پیشبرد مسعله هک نیست برای مثال ... D:

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
بچه این هدست-میکروفونی که روی دستگاه هست، ماله من کار نمی کنه. کلا که فیشش را تا آخر که فشار می دم پشت دسته، قطع می شه، انگار که اتصالی داشته باشه. باید یکم بیرون باشه تا تو تنظیمات نشون بده که یه هدستی به دستت وصله. بعدشم تو بازی نه صدای بقیه را می شنوم، نه اینکه هر چی حرف می زنم صدا میره!!
امکانش هست خراب باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر