هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوستان سلام من تا حالا تو کنسول سی دی نزاشتم و بازیارو ریختم رو هارد....امروز(وقتی سی دی تو دستگاه نبود)دستم خورد به او قسمت لمسی که سی دی رو میده بیرون
و کنسول و قتی اونو زدم سه بار بوق زد دوباره امتحان کردم بازم سه بار بوق زد…طبیعیه؟؟؟؟

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
دوستان سلام من تا حالا تو کنسول سی دی نزاشتم و بازیارو ریختم رو هارد....امروز(وقتی سی دی تو دستگاه نبود)دستم خورد به او قسمت لمسی که سی دی رو میده بیرون
و کنسول و قتی اونو زدم سه بار بوق زد دوباره امتحان کردم بازم سه بار بوق زد…طبیعیه؟؟؟؟
اره داداش دیسک نباشه اجکت کنی سه تا بوق میزنه نگران نباش

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بد نيست faq سوني رو يك بار كلا مطالعه كنيد
صدا به اين دليل هست و نشانه اين كه ديسكي داخل دستگاه نيست
دوستان کنسول من کار کرده خریدم یکم فنش خیلی کم صدا میده مشگلی نداره عادیه
چه مقدار ميخواي صدا بده ؟ :D
ميزانه سرعته فن بسته به زمان كاركرد و بازي و دماي محيط داره

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام دوستان یه سوال حساسیتی داشتم :
من کنسولم وقتی روشنه یا خاموشه بعضی موقع ها قابش صدا میده ترق توروق میکنه . البته نه خیلی هااا . بعضی مواقع یه تقه کوچیکی میده . مثل زمانی که کنسول رو خاموش میکنی . اونجور تقه ای میده ولی قابشه . ربطی هم به روشن یا خاموش بودنش نداره . میخوام بدونم مال بقیه هم همینطوره ؟ اگه نه امکانش هست قابش شل شده باشه ؟ یا ماله انبساط و انقباط قاب و ایناس که ترق توروق میکنه و تقه میده ؟ ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سوالیه
Resogun زمان لانچ ps4 به همراه یه بازی دیگه که الان یادم نیست برای plus مجانی بودن . الان نیستن دیگه .... باید بخریشون . بازیهای که مجانی شدن دیگه نمیشن دوباره .

من کنسولم وقتی روشنه یا خاموشه بعضی موقع ها قابش صدا میده ترق توروق میکنه . البته نه خیلی هااا . بعضی مواقع یه تقه کوچیکی میده . مثل زمانی که کنسول رو خاموش میکنی . اونجور تقه ای میده ولی قابشه . ربطی هم به روشن یا خاموش بودنش نداره . میخوام بدونم مال بقیه هم همینطوره ؟ اگه نه امکانش هست قابش شل شده باشه ؟ یا ماله انبساط و انقباط قاب و ایناس که ترق توروق میکنه و تقه میده ؟ ممنون
اون تقی که موقع خاموش و روشن شدن میاد برای همه میاد .

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
حاجی من یه بلاهایی سر دستگاه آوردم رییس سونی زنگ زد گفت ولش کن این بیچاره رو
تو نگران چه چیز هایی هستی چون دستت خورده یه جاییش
من تا حالا چند بار اوراقش کردم ریختمش بیرون اینقده ترس نداره

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
آیا امکان شبکهـ کردن چند PS4 باهمــ و بازی کردن یک گیمــ به صورت چندنفره (شبکهـ ای)، وجود دارهـ!؟
یکی از دوستامــ می خواد کلوب گیمــPS4 بزنهـ و PS4ها رو باهمــ شبکهـ کنهـ! آیا این امکان وجود دارهـ!؟ در صورتی که جواب + هست، کدومــ بازی ها امکان شبکهـ کردن رو در حال حاضر دارند!؟

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
آیا امکان شبکهـ کردن چند PS4 باهمــ و بازی کردن یک گیمــ به صورت چندنفره (شبکهـ ای)، وجود دارهـ!؟
یکی از دوستامــ می خواد کلوب گیمــPS4 بزنهـ و PS4ها رو باهمــ شبکهـ کنهـ! آیا این امکان وجود دارهـ!؟ در صورتی که جواب + هست، کدومــ بازی ها امکان شبکهـ کردن رو در حال حاضر دارند!؟
عمرا نمیشه

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد

شوخیت گرفته؟ تا حالا نشده از دستگاه های الکتریکی این صدا رو بشنوی؟ برادر من این به خاطر گرم و سرد شدن پلاستیک دستگاهه و باعث میشه در اتصالاتش اینجوری صدا بده. در اصطلاح میگن خستگی در میکنه!!! این وسواسا رو بذارین کنار از بازی کردنتون لذت ببرین.

عملی که هست ولی فقط برای بازی هایی که شبکه های local رو پشتیبانی میکنن که البته اصلا تعداد زیادی ندارن و ارزش این کا رو نداره چون دنیا کلا داره میره سمت بازی آنلاین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر