هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
در مورد این که میگم پاور هست برای اینه که یه جالت سویچ کردن توی هارد هست که توی مواقعی که روشن نمیشه دقیقا" حس میشه که یه تیک میزنه و قطع میشه از دوستان همه که پرسیدم همین رو گفتن چون برای خودمم همین اتفاق افتاده که متاسفانه هنوز وقت نشده ببرم تعمیر این هم 2 حالت بیشتر نداره که اکثرا" پاور هست و گاهی اوقات گفته میشه از cpu هست که فعلا" راهی نداره با توجه به گفته های دوستمون این مشگل از پاورشون هست و باید داد تعمیر کار کار بلد

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
در مورد این که میگم پاور هست برای اینه که یه جالت سویچ کردن توی هارد هست که توی مواقعی که روشن نمیشه دقیقا" حس میشه که یه تیک میزنه و قطع میشه از دوستان همه که پرسیدم همین رو گفتن چون برای خودمم همین اتفاق افتاده که متاسفانه هنوز وقت نشده ببرم تعمیر این هم 2 حالت بیشتر نداره که اکثرا" پاور هست و گاهی اوقات گفته میشه از cpu هست که فعلا" راهی نداره با توجه به گفته های دوستمون این مشگل از پاورشون هست و باید داد تعمیر کار کار بلد
کلن cpu نشنیدم خراب بشه!
ولی مین بورد ps4 خرابی داره
بازم احتمال بیشتر باید از پاور باشه که اون هم فکر نکم یه خرابیه رایج باشه
شانس ما اگه از هر یه میلیون ps4 یکیش پاورش خراب شه همون به ما میخوره

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
کلن cpu نشنیدم خراب بشه!
ولی مین بورد ps4 خرابی داره
بازم احتمال بیشتر باید از پاور باشه که اون هم فکر نکم یه خرابیه رایج باشه
شانس ما اگه از هر یه میلیون ps4 یکیش پاورش خراب شه همون به ما میخوره
همون برد هست دیگه چون دقیق معلوم نیست گفتن cpu !!!!! اینو از یکی از دوستان که براش اتفاق افتاده بود شنیدم که متاسفانه مال اون آقا از پاور نبوده !!
مال من هم سسالم بوده توی پست براش این مشکل ایجاد شده مشکلش رایج نیست اما کم کم هم نبوده معمولا" بوده اما خیلی خیلی کم !!

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
همون برد هست دیگه چون دقیق معلوم نیست گفتن cpu !!!!! اینو از یکی از دوستان که براش اتفاق افتاده بود شنیدم که متاسفانه مال اون آقا از پاور نبوده !!
مال من هم سسالم بوده توی پست براش این مشکل ایجاد شده مشکلش رایج نیست اما کم کم هم نبوده معمولا" بوده اما خیلی خیلی کم !!

مال شما چند روز بعد خرید خراب شد ؟

rainysport

کاربر سایت
Jul 24, 2009
15
امکان استفاد از دیسک های بلوری PS3 برای PS4 وجود نداره ولی با سرویس PS NOW امکان بازی کردن عناوین نسل گذشته برای PS4 میسر شده.
میشه بیشتر توضیح بدین
مثلا اگه بخوام بازی fifa street روی ps4 اجرا کنم باید چیکار کنم ؟

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
میشه بیشتر توضیح بدین

این قابلیت هنوز در بخش آزمایشیه و تایید قطعی بصورت همگانی نشده در ضمن اگر تایید هم بشه اینترنت فقولاده بالا میخواد که واسه کاربران ایران مقدور نیست.

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
میشه بیشتر توضیح بدین

سرویس PlayStation™Now در مرحله آزمایشی هست فعلا و تعدادی بازی براش مشخص شده ( در حال حاضر این سرویس در امریکا قابل دسترس هست )
البته این سرویس برای استفاده نیاز به اینترنت پر سرعت و با کیفیت داره

اطلاعات بیشتر ,لیست بازی ها و ... در تاپیکش میتونی دنبال کنی.

PlayStation™Now (گفتگو ، معرفی ، آپدیت لیست بازیها)

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
اون صدای تیکی که میشنوی همه کنسولا دارن. حتی ps3 هم داشت. من توی الکترونیک وارد نیستم اما سواد و نصفه و نیمه ام بهم میگه ایراد از یکی از خازن های پاور هست. احتمالا معیوب شده و نمیتونه درست کارشو انجام بده. درست مثل مادربرد هایی که خازن هاشون مشکل دارن کار کردن یا نکردنشون پنجاه پنجاهه.
به احتمال زیاد هرچی که از دستگاه بیشتر کار بکشی بیشتر به سمت یه سره شدن میره! البته مال من که همون اول یه سره شد رفت پی کارش ...!!! اونی هم که خرید ازم میگفت قابل تعمیره که حدسم اینه که همون خازن رو به راحتی عوض میکنه ...
البته من با پس ... اس ... 4 .... استور مکاتبه کردم و مشکلمو بهشون گفتم. اونا هم گفتن درست میشه اما بعد از مدتی دوباره خراب میشه ...
اتفاقاتی که برای من افتاد اینا بود ... دیگه حالا خودتون بهتر میدونید چیکار کنید ...

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
اون صدای تیکی که میشنوی همه کنسولا دارن. حتی ps3 هم داشت. من توی الکترونیک وارد نیستم اما سواد و نصفه و نیمه ام بهم میگه ایراد از یکی از خازن های پاور هست. احتمالا معیوب شده و نمیتونه درست کارشو انجام بده. درست مثل مادربرد هایی که خازن هاشون مشکل دارن کار کردن یا نکردنشون پنجاه پنجاهه.
به احتمال زیاد هرچی که از دستگاه بیشتر کار بکشی بیشتر به سمت یه سره شدن میره! البته مال من که همون اول یه سره شد رفت پی کارش ...!!! اونی هم که خرید ازم میگفت قابل تعمیره که حدسم اینه که همون خازن رو به راحتی عوض میکنه ...
البته من با پس ... اس ... 4 .... استور مکاتبه کردم و مشکلمو بهشون گفتم. اونا هم گفتن درست میشه اما بعد از مدتی دوباره خراب میشه ...
اتفاقاتی که برای من افتاد اینا بود ... دیگه حالا خودتون بهتر میدونید چیکار کنید ...

البته صدای تق من فکر کنم مال درایو بلوری باشه

امروز یک ساعت بازی کردم بعد خاموش روشن میشد بدون مشکل ولی باز خاموش که میکنم اگه 5 دقیقه بعد بزنم روشن نمیشه
باز چند دقیقه ای صبر میکنم خنک که میشه و هوا میخوره حالش خوب میشه دوباره روشن میشه!

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
البته صدای تق من فکر کنم مال درایو بلوری باشه امروز یک ساعت بازی کردم بعد خاموش روشن میشد بدون مشکل ولی باز خاموش که میکنم اگه 5 دقیقه بعد بزنم روشن نمیشه باز چند دقیقه ای صبر میکنم خنک که میشه و هوا میخوره حالش خوب میشه دوباره روشن میشه!
عزیز من چرا باز روشنش میکنی ؟ وقتی کامپیوتر مشکل گرمایی پیدا میکنه و روشن نمیشه جه اتفاقی براش میوفته . وقتی دمای cpu بالا بره کامپیوتر خاموش میشه وتا سرد شدن کامل روشن نمیشه . خودنت داری میگی تا وقتی که سرد نشه روشن نمیشه بعد میگی پاوره !!! . موفق باشی . هینطوری پیش بری به مرز آسیب زدن به تمام قطعات میرسه .

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
عزیز من چرا باز روشنش میکنی ؟ وقتی کامپیوتر مشکل گرمایی پیدا میکنه و روشن نمیشه جه اتفاقی براش میوفته . وقتی دمای cpu بالا بره کامپیوتر خاموش میشه وتا سرد شدن کامل روشن نمیشه . خودنت داری میگی تا وقتی که سرد نشه روشن نمیشه بعد میگی پاوره !!! . موفق باشی . هینطوری پیش بری به مرز آسیب زدن به تمام قطعات میرسه .

اگه ایراد از مثلا داغ شدن مین بورد باشه باید وسط کار خودش خاموش بشه
من حدسم اینه که داغ شدنش عادیه و زیاد از حد داغ نمیشه بلکه وقتی کمی دماش بالا میره پاور مشکل پیدا میکنه و نمیتونه توان لازم برای روشن شدنو تامین کنه

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
اگه ایراد از مثلا داغ شدن مین بورد باشه باید وسط کار خودش خاموش بشه
من حدسم اینه که داغ شدنش عادیه و زیاد از حد داغ نمیشه بلکه وقتی کمی دماش بالا میره پاور مشکل پیدا میکنه و نمیتونه توان لازم برای روشن شدنو تامین کنه

بیش از حد داغ نمیشه ولی کمی دماش بالا میره (معنیش همون داغ شدن ، دما ، گرما ، اورهیت ، هر اسمی که میخوای براش بزار :-/) هر قطعه ای توان برقش مشخصه و این میزانو به مقدار مشخص پاور بینشون تقسیم میکنه . اگه پاور توان لازمو نداشته باشه حتی 1% کنسولو اثا بالا نمیارش . دقیقا زیاد داغ نمیشه چون پایه ها هنوز به مرز ذوب شدن نرسیدن . من تا جایی که تونستم کمک کردم و تجربیاتمو در اختیارت گذاشتم . میتونی حرفمو قبول کنی یا نکنی من ضرر نمیکنم . کنسول خودته هر کاری بنظرت درسته همون کارو بکن . موفق باشی .

بچه ها چرا تاپیک هارر پاک میکنند
بچه ها 3 صفحه راهنمایی کرده بودند تو تاپیک که زده بودم یه هو پاکش کردند!
چرا این بازی سنتر اینجوری شده!

مشکلی نیست همینجا ختم تاپیکو اعلام میکنم با این پستم ::d

مشکل اورهیت باید با گرما دادن حل بشه روی پایه های gpu یا cpu . کاریه که خیلی با دقت بالا باید انجام بشه . مایع فلکسی میزننو با درجه حرارت معینی گرما میدن تا پایه ها سرجاشون قرار بگیرن . (تجربه بالایی میخواد) البته طرف یکم شلوغش کرده احتمالش هست با تعویض سیلیکون هم مشکل حل بشه . ولی در کل کار شما نیستو اصفهان به اون بزرگی هم یه آدم با تجربه توش پیدا نمیشه . بفرست براش خبرش هم بعد از رسیدن به دستت اینجا بزار . موفق باشی . توی این تاپیکم لطفا ادامه نده ممنون .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر