هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
آره باید روشنش کنی هر طور شده . اشتباه شما عجول بودنت بوده . دستگاه روی حالت استندبای داشته آپدیت میشده برا همین هر چی دکمه میزدی کار نمیکرده . گرفتی از پشت خاموش کردی هر چی فایل سیستمی بوده DAMAGE شده . فقط با آپدیت مشکلت حل میشه . بعد آپدیت کنسولو INTIALIZE کن

آپدیت؟

همین نیم ساعت پیش برای اولین بار به اینترنت وصل شدم و چند روزی بود بازی میکردم ولی یه چیزیشو راست میگی تو استندبای بود اینجوری شد البته اینترنت وصل نشده بود اون موقع که اینجور شد
نمیدونم والا شانسه ما!!!
حالا به فرض این که درست نشه چه جوری میشه رام رو دوباره نصب کرد میدونی منظورم اینه که فکر کنم سیستم عامل و آپدیتی که میگی روی هاردش نصب میشه و رام جداست ، پس رام رو دوباره نصب کنم

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
آپدیت؟

همین نیم ساعت پیش برای اولین بار به اینترنت وصل شدم و چند روزی بود بازی میکردم ولی یه چیزیشو راست میگی تو استندبای بود اینجوری شد البته اینترنت وصل نشده بود اون موقع که اینجور شد
نمیدونم والا شانسه ما!!!
حالا به فرض این که درست نشه چه جوری میشه رام رو دوباره نصب کرد میدونی منظورم اینه که فکر کنم سیستم عامل و آپدیتی که میگی روی هاردش نصب میشه و رام جداست ، پس رام رو دوباره نصب کنم

از طریق خود بازی آپدیت نصب میشه . درسته موقع ورود به بازی ازت میخواد ولی شاید اینکارو اتومات بیرون بازی انجام داده چون تیک اتومات آپدیتو ممکنه شما بر نداشته بودی یا اثا تنظیمات وارلسو انجام دادی اتومات وصل شده . اون تا تا تیک اتومات دانلودوآپلودو بر نداری ازت سوال نمیکنه . الان تنها حدس درست همین دمیج شدن آپدیته .

هارد 2.5 اینچی خام دوروبرت پیدا میشه . نمیخوام این هاردو فعلا فرمت کنی . دنبال یه هارد 2.5 باش . اکسترنال داری ؟ قاب پلاستیکیشو باز کن تبدیلشو در بیار ازش . وصلش کن به کنسول . کنسولو با هارد باید بالا بیاریش .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان من خواستم کاهش پینگ رو روی کنسول شیر کنم ولی نمیشه هی ارور میده...روشم هم همون یکpc با دوکارت شبکست ولی هرچی روی اون کانکشنی که میسازم کلیک میکنم وصل نمیشه...بدون اون هم از خودکنسول test internet connection گرفتم که وقتی به گزینه internet access میرسه failed میده...میشه یکم راهنماییم کنید که مشکل از کجاست

دادا خودم سه روشو انجام دادم نشد یکی از همین روشام همین راه بود که شما رفتی
شاید کلا نمیشه شیر کرد رو PS4 !
ولی دیدم بعضـی دوستان اوکی بوده براشون !
واسـه منم همونجا اروز میداد
حالا نمیدونم مشکل چیه دقیقا
ای اس پی رو عوض کن دیگه اگه مشکل نت داری ,کاهش پینگـم فک نکنم زیاد تاثیر داشته باشه

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
منم درست مشکل شما رو داشتم ولی هر کار کردم درست نشد. چه با در آوردن هارد چه راه های دیگه.
بانیان هم کاری ازش بر نیومد.
آخرش فروختمش رفت ... :(

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
منم درست مشکل شما رو داشتم ولی هر کار کردم درست نشد. چه با در آوردن هارد چه راه های دیگه.
روشنش کروم زدم آپدیت شه ولی به هر حال نیازی به فروختن نیست معمولا ایراد نرم افزاری باشه حل میشه و بد ترین حالت اینه که پاور یا یه جای دیگه اش خرابه که درست شدنی هست به هر حال

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دادا خودم سه روشو انجام دادم نشد یکی از همین روشام همین راه بود که شما رفتی
شاید کلا نمیشه شیر کرد رو PS4 !
ولی دیدم بعضـی دوستان اوکی بوده براشون !
واسـه منم همونجا اروز میداد
حالا نمیدونم مشکل چیه دقیقا
ای اس پی رو عوض کن دیگه اگه مشکل نت داری ,کاهش پینگـم فک نکنم زیاد تاثیر داشته باشه

اتفاقا بدجور تاثیر داره برای من...الان پینگم رو از 260 میکنه 107:|

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

این مشکل تازگی نداره . روی PS3 کنسولهای بچه ها رو دقیقا با همین مشکل درست کردم . تجربیات خودمه . هارد PS3 دیگه ای بهش میزدم سریع پیغام فرمت و تنظیمات کارخونه میومد . ولی هارد خودش خیر . ایشونم داره میگه بدون هارد بالا میاد . پس مشکل فایل سیستمیه .

- - -ویرایش - - -

روشنش کروم زدم آپدیت شه ولی به هر حال نیازی به فروختن نیست معمولا ایراد نرم افزاری باشه حل میشه و بد ترین حالت اینه که پاور یا یه جای دیگه اش خرابه که درست شدنی هست به هر حال

بسیار عالی . نگرانم نباش . نرم افزاریه خاطرت جمع

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
سلام دوستان
بنده قصد خرید یکی از دو کنسول نسل هشتمی رو دارم وی خواستم در این مورد سوالی رو مطرح کنم
اول بگم که تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و ریجن ها و خدمات آفلاین و آنلاین و حسگر های حرکتی دو کنسول آگاهم و تجربه کار رو هم با هر دو داشته ام.
اما هنوز به جامعی نرسیدم که بین یکی از این دو کنسول کدام یک رو انتخاب کنم حالا می خواستم نظر شما رو تو بخش PS4 در مورد کنسولی که دارید بپرسم و ببینم که شما با آگاهی به همه ی این شرایط از خرید این کنسول راضی هستید یا اگر به عقب برگردید کنسول رقیب را انتخاب می کنید یا خیر؟
پیشاپیش با تشکر از پاسخ شما

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
این مشکل تازگی نداره . روی PS3 کنسولهای بچه ها رو دقیقا با همین مشکل درست کردم . تجربیات خودمه . هارد PS3 دیگه ای بهش میزدم سریع پیغام فرمت و تنظیمات کارخونه میومد . ولی هارد خودش خیر . ایشونم داره میگه بدون هارد بالا میاد . پس مشکل فایل سیستمیه .

- - -ویرایش - - -

بسیار عالی . نگرانم نباش . نرم افزاریه خاطرت جمع

نشد!
آقا به 1.75 آپدیت شد چند بار ری استارت شد بعد روشن شد رفتم داخل بازی مشکلی نداشت باز خاموشش که کردم دوباره روشن نمیشه و کلید پاور رو که میزنم همونجوری : چراغش آبی میشه خاموش میشه و فقط یه بوق میزنه
چیز دیگه ای به نظرت نمیرسه؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
نشد!
آقا به 1.75 آپدیت شد چند بار ری استارت شد بعد روشن شد رفتم داخل بازی مشکلی نداشت باز خاموشش که کردم دوباره روشن نمیشه و کلید پاور رو که میزنم همونجوری : چراغش آبی میشه خاموش میشه و فقط یه بوق میزنه
شما ببر تو Safe Mode ! بزن Rebuild Database کن ! ببین حل میشه یا نه

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سلام دوستان
بنده قصد خرید یکی از دو کنسول نسل هشتمی رو دارم وی خواستم در این مورد سوالی رو مطرح کنم
اول بگم که تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و ریجن ها و خدمات آفلاین و آنلاین و حسگر های حرکتی دو کنسول آگاهم و تجربه کار رو هم با هر دو داشته ام.
اما هنوز به جامعی نرسیدم که بین یکی از این دو کنسول کدام یک رو انتخاب کنم حالا می خواستم نظر شما رو تو بخش PS4 در مورد کنسولی که دارید بپرسم و ببینم که شما با آگاهی به همه ی این شرایط از خرید این کنسول راضی هستید یا اگر به عقب برگردید کنسول رقیب را انتخاب می کنید یا خیر؟
عزیز از همه نظر ps4 برتری داره من خودم عاشق ماکروسافتم ولی xbox one به پای ps4 نمیرسه... کاش ماکروسافت راه 360 رو ادامه میداد!

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
نشد!

جلل خالق !! تو بازی هیچ مشکلی نداره خاموشش میکنی باز همون بساط . والا یوتیوبو گشتم بلاگ سونی رو هم همینطور . بلاگ سونی که میگه بده ریفرش کنن ! . بچه ها هم تو یوتیوب دست به جادوئو جنبل زدن . آقا فقط آزمونو خطا بهت پیشنهاد میکنم . usb دسته رو هم به کنسول بزن با اون هم تست کن .

آقا سیمش که ماش... همه جا هست بیا تعویض کن کابل برقو . باید اول از اتصالاتت مطمئن بشی . تبدیلتم عوض کن

بدون محافظ به برق بزن . مستقیم .

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
جلل خالق !! تو بازی هیچ مشکلی نداره خاموشش میکنی باز همون بساط . والا یوتیوبو گشتم بلاگ سونی رو هم همینطور . بلاگ سونی که میگه بده ریفرش کنن ! . بچه ها هم تو یوتیوب دست به جادوئو جنبل زدن . آقا فقط آزمونو خطا بهت پیشنهاد میکنم . usb دسته رو هم به کنسول بزن با اون هم تست کن .

آقا سیمش که ماش... همه جا هست بیا تعویض کن کابل برقو . باید اول از اتصالاتت مطمئن بشی . تبدیلتم عوض کن

با کابل یه تلویزیون که تبدیل نمیخواد و یه تبدیل دیگه و دسته و بدون دسته و غیره امتحان کردم همه رو!
آقا رام این هارو چه جوری میشهدوباره نصب کرد؟
رام منظورم همونیه که بدون هارد هم میاد بالا و پیام safe mod میده و روی هارد نصب نیست

- - -ویرایش - - -

ای خداااااااا منو بکش از دست سونی راحت کن!
دیگه ربطی به هارد نداره خاموشش که میکنم روشن نمیشه
بعد از برق میکشم بیرون دکمه هاشو میزنم که خالی شه نیم ساعت بعد روشن میشه!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام دوستان

به نظرم ps4 بگیر .. کلا خیلی نسبت به One برتری داری
سخت افزاری که کاملا مشخصه قوی تره
چیزای دیگه هم از جمله انحصاری ها شک نک Sony بهتر عمل میکنه
بازیای شاخی میاد واسه Ps4
البته بازم سلیقه ای هست ولی نظر خیلیا رو Ps4 هست
یه سری هم که نسل گذشته 360 داشتن اومدن Ps4 خریدن ( یکیشون خودم )
پس بگیر و خیالت جمع که پشیمون نمیشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر