هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
سلام دوستان من چند سال هست که فیفا رو با Xbox360 بازی میکنم و به کنترلر اون عادت کردم. ممنون میشم اگر کسی از تجربه فیفا با DS4 برامون بگه و با کنترلر Xbox360 مقایسه کنه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من چند سال هست که فیفا رو با Xbox360 بازی میکنم و به کنترلر اون عادت کردم. ممنون میشم اگر کسی از تجربه فیفا با DS4 برامون بگه و با کنترلر Xbox360 مقایسه کنه.
من هم با xbox one خیلی بازی کردم هم اینکه توی pc خیلی با دسته xbox 360 بازی کردم هم اینکه الان ps4 دارم باید بگم دسته به این خوشدستی تا حالا دستم نگرفته بودم ×_× به نظرم هنوز دسته Ps برای fifa بهتره . نسله قبل به نظرم دسته xbox برای fps خیلی عالی بود اما دسته Ps برای fifa به نظر بهتر بود . الانم Ps4 بگیری به هر حال عادت میکنی دیگه D: اما بهت بگم دستش توی هر سبک بازی واقعا خوش دسته !

بچه ها دوستم تازه ps4 گرفته ..میگه چند بار بعد از این که میخاست اونو روشن کنه مستقیم رفت به safe mode!!!
میخاستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟
چون قبلا xbox داشته الان میگه نگرانم ...چون خودم بلدنودم گفتم میپرسم بهت میگم...
دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟ بعد این که وارد ssfe mode شد کار خاصی باید بکنه؟؟؟؟
safe mode اصولا نباید بره !
احیانا ایشون دستگاه رو از برق نمیکشن ؟

توی safe mode یه گزینه ای هست که REbuild DAtabase هست. یک بار اون رو اجرا کنن بد نیست. میتونه از بعضی bug ها جلوگیری کنه البته 100% نیست همیشه

اگر احیانا قبل از safe mode به recovery mode میره ممکنه مشکلی با data خوده hdd باشه. بد نیست از save ها کپی بگیرن هارد رو یه بار فرمت کنن ببینن مشکل حل میشه یا نه .در صورت امکان دستگاه هم اپدیت باشه !

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
من هم با xbox one خیلی بازی کردم هم اینکه توی pc خیلی با دسته xbox 360 بازی کردم هم اینکه الان ps4 دارم باید بگم دسته به این خوشدستی تا حالا دستم نگرفته بودم ×_× به نظرم هنوز دسته Ps برای fifa بهتره . نسله قبل به نظرم دسته xbox برای fps خیلی عالی بود اما دسته Ps برای fifa به نظر بهتر بود . الانم Ps4 بگیری به هر حال عادت میکنی دیگه D: اما بهت بگم دستش توی هر سبک بازی واقعا خوش دسته !

safe mode اصولا نباید بره !
احیانا ایشون دستگاه رو از برق نمیکشن ؟

توی safe mode یه گزینه ای هست که REbuild DAtabase هست. یک بار اون رو اجرا کنن بد نیست. میتونه از بعضی bug ها جلوگیری کنه البته 100% نیست همیشه

اگر احیانا قبل از safe mode به recovery mode میره ممکنه مشکلی با data خوده hdd باشه. بد نیست از save ها کپی بگیرن هارد رو یه بار فرمت کنن ببینن مشکل حل میشه یا نه .در صورت امکان دستگاه هم اپدیت باشه !
مرسی ارمان جان...چون وارد نیستم..فقط بهش بگم گزینه rebuild رو انتخاب کنه...کار خاصی دیگه نباید بکنه...بعدش دستگاه خودش خودکار بالا میاد و میره صفحه اصلی؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی ارمان جان...چون وارد نیستم..فقط بهش بگم گزینه rebuild رو انتخاب کنه...کار خاصی دیگه نباید بکنه...بعدش دستگاه خودش خودکار بالا میاد و میره صفحه اصلی؟؟؟؟
توی safe mode که بره rebuild بزنه خودش بقیه کاراش رو انجام میده و بالا میاد / چیزی هم پاک نمیکنه.

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
دوستان من یه کد دانلود بازی knack دارم. که برای کشور ژاپن هست. من یه پروفایل با کشور ژاپن درست کردم. وبازی رو گذاشتم رو دانلود. بعد این که دانلود شد میخوام با پروفایل اصلیم بازی کنم. ایا در هنگام بازی کردن میتونم اون پروفایل ژاپن پاک کنم؟؟؟؟؟ یامشکلی پیش میاد؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه کد دانلود بازی knack دارم. که برای کشور ژاپن هست. من یه پروفایل با کشور ژاپن درست کردم. وبازی رو گذاشتم رو دانلود. بعد این که دانلود شد میخوام با پروفایل اصلیم بازی کنم. ایا در هنگام بازی کردن میتونم اون پروفایل ژاپن پاک کنم؟؟؟؟؟ یامشکلی پیش میاد؟؟؟
شما باید profile ماله japan رو Primary کنی تا بتونی بازی رو توی بقیه اکانتها هم بازی کنی
نباید بازی رو پاک کنی . پاک کردن بازی باعث میشه که کلا پاک بشه.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

اگه پروفایلو پاکش کنی بازی قفل میشه روی اکانت دیگت .

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
هر سوال و مطلبی در مورد ps4

دوستان سلام
من وقتی infamousبازی میکنم. احساس میکنم که بعضی وقتا ی ذره کند میشه یا بعضی مواقع باگ میده مثلا دستش یا کلش میره تو دیوار :d

کنسول که مشکلی نداره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سلام
من وقتی infamousبازی میکنم. احساس میکنم که بعضی وقتا ی ذره کند میشه یا بعضی مواقع باگ میده مثلا دستش یا کلش میره تو دیوار :d

کنسول که مشکلی نداره؟
کند شدنش به خاطره این هست که frame rate بازی unlock هست . فکر کنم توی Setting یه بخشه lock frame rate to 30fps باید داشته باشه .
باگه بازی هست D: لول .

اقا من فیفا بازی میکنم بعد خر بازی انلاینم که تموم میشه این ارورو میده. همه چیم اپدیته!
Error CE-3487-0
بعدشم ارور
Ce-34878-0
این مورد توی بازیهای پیش میاد
اما اگر زیاد پیش میاد یه سری کارها رو میشه انجام داد
یکی اینکه save بازی رو backup بگیری . پاک کن و بازی کنن ببین ok میشه یا نه . بعد بازی رو install کن دوباره . یه سری هم قبلا report داده بودن با initialize کردن دستگاه مشکلشون حل شده بود .

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
دزخواست راهنمایی : مشکل روشن نشدن ps4

سلام
دوستانم دستگاه رو چند روز پیش گرفتم و چند روزی بازی کردم و مشکلی نداشت ، آپدیت هم نکردم و تاحالا به اینترنت باش وصل نشدم
اما امروز که داشتم بازی میکردم standby کردم دیگه بیرون نیومد و هرچی دستگاه رو روشن میکنم چه با دسته چه با کلید روی خودش یه لحظه در حد 1 ثانیه چراغ آبی روشن میشه و مثل همیشه یه تق میکنه اولش ولی انگار پاور دستگاه برق نمیرسونه و دستگاه خاموش میشه
دیسک هم داخلش هست که بیرون نمیاد
با 7 ثانیه نگه داشتن هم اتفاقی نمیفته و همون جور میشه!
کابل برقش هم که همون ارجیناله به نظر نمیرسه ایراد داشته باشه
با مشکل blue pulse که تو یوتیوب دیدم فرق میکنه اونجوری نمیشه
راه حلی به نظرتون میرسه؟

----------------------

پی نوشت : هاردو که در میارم روشن میکنم بعضی وقت ها نه همیشه میره روی Safe mode یعنی باید هاردو در بیارم دستگاهو از برق بکشم کلیداشم بزنم تا خالی شه بعد 1 ساعت بزنم تو برق تا دستگاه روشن میشه بعد هارد رو جا بزنم اینجوری روشن میشه و میره تو بازی فعلا که درست شده!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر