هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بسته به بازی، لباس و تفنگ و ... اضافی میده بهتون.

- - -ویرایش - - -

من یه مشکلی برام پیش اومد خیلی عجیب بود. کنسول من ریجن 2 هست. 2 تا بازی خریدم که هر 2 ریجن 2 هستن. از دوستم یدونه بازی ریجن 1 گرفتم ولی هر بار که خواستم بازی رو شروع کنم، بعد 2-1 دقیقه ارور CE-34878-0 میداد. دوست من همین بازی رو 7-6 ماه هست داره بازی میکنه و مشکلی نداره. مشکل از چی میتونه باشه؟؟ ( میدونم چنین چیزی نیست ولی امکان داره کنسول من بازی ریجن 1 باز نکنه؟؟ )
نه ربطي به ريجن نداره
اون ارور مربوط به كرش نرم افزاري هنگام اجراي بازي هست كه پيش مياد
بدك نيست يه rebuild database انجام بدي

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بچه ها من که اکانتم ریجن یکه و بازیم ریجن دو.اگه dlc بخوام بخرم میتونم یه اکانت ریجن دو بسازم و با اون بخرم.اگه با اون بخرم میشه با اکانت ریجن یکم بازی کنم اونایی که خریدم؟باید اون اکانت ریجن دو رو اکانت اصلیم کنم؟اخه اکانت ریجن یکم پلاس داره.چقدر اکانت گفتم:d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بچه ها من که اکانتم ریجن یکه و بازیم ریجن دو.اگه dlc بخوام بخرم میتونم یه اکانت ریجن دو بسازم و با اون بخرم.اگه با اون بخرم میشه با اکانت ریجن یکم بازی کنم اونایی که خریدم؟باید اون اکانت ریجن دو رو اکانت اصلیم کنم؟اخه اکانت ریجن یکم پلاس داره.چقدر اکانت گفتم:d

لول :D
اره میشه . یه اکانت ریجن 2 بساز باهاش DLC رو دانلود کن . بعد اکانت ریجن 2 رو پرایمری کن . اونوقت با هر اکانتی خواستی بازی کن دیگ :D

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
دوستان یه سوال داشتم.
من یه کد دانلود بازی knack دارم. که وقتی میخوام تو دستگاهم وارد کنم ارور میده دستگاه خودمم هم رجین یک هست؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال داشتم.
من یه کد دانلود بازی knack دارم. که وقتی میخوام تو دستگاهم وارد کنم ارور میده دستگاه خودمم هم رجین یک هست؟؟؟؟
اکانتت و کده باید ریجن یکی باشه
پشته جعبه ریجن دستگاه رو زده
اکانت ریجن 1 میشه کانادا و امریکا

ارور و کدش رو بنویسی هم بیشتر میشه کمک کرد اگر چیزی غیر از این هست.

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
اکانتت و کده باید ریجن یکی باشه
پشته جعبه ریجن دستگاه رو زده
اکانت ریجن 1 میشه کانادا و امریکا

ارور و کدش رو بنویسی هم بیشتر میشه کمک کرد اگر چیزی غیر از این هست.
رجین دستگاه من که یک هست. ولی این کدی که من دارم فکر کنم مال رجین دو باشه. پس اگر من یه اکانت رجین 2 بسازم درست میشه؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
رجین دستگاه من که یک هست. ولی این کدی که من دارم فکر کنم مال رجین دو باشه. پس اگر من یه اکانت رجین 2 بسازم درست میشه؟؟
بله درست میشه

در ضمن اگر احیانا این کدی که میگی ماله JApan هست باید اکانت Japan بسازی .... همچنین کله بازی هم زبانش کاملا japanese هست و گزینه english نداره .

Dont-Try-Too

کاربر سایت
Aug 3, 2014
15
نام
ALireza
بله درست میشه

در ضمن اگر احیانا این کدی که میگی ماله JApan هست باید اکانت Japan بسازی .... همچنین کله بازی هم زبانش کاملا japanese هست و گزینه english نداره .

داداش خوبی,خوش میگذره استرالیا ؟ :D
دستگاه من ریجین 1 هست
الان من مثلا TLOU ریجین 2 بگیرم فقط مشکل تو خرید دی ال سی پیش میاد ؟؟ یا تو چیزای دیگه هم هست ؟
بعد اینکه این اسلحه و کلاه هم اسمشون میشه دی ال سی دیگه ؟؟ آخه شنیدم همه مپ ها توی خود بازی هست و فقط کلاه و تفنگ و یه سری چیزای جزئی واسه فروش قرار گرفتن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داداش خوبی,خوش میگذره استرالیا ؟ :D
دستگاه من ریجین 1 هست
الان من مثلا TLOU ریجین 2 بگیرم فقط مشکل تو خرید دی ال سی پیش میاد ؟؟ یا تو چیزای دیگه هم هست ؟
بعد اینکه این اسلحه و کلاه هم اسمشون میشه دی ال سی دیگه ؟؟ آخه شنیدم همه مپ ها توی خود بازی هست و فقط کلاه و تفنگ و یه سری چیزای جزئی واسه فروش قرار گرفتن
سلام عزیز
thanks
ریجن دستگاه مهم نیست.
بله اونا همه dlc هست . اره map ها همه با بازی هست اما dlc های کلا و تفنگ و perk ها خریدنی هستن . یک dlc که شامله 2 مپ هم هست بعدا عرضه میشه
ریجن اکانت و ریجن بازی برای نصب DLC باید یکی باشه .

سلام خسته نباشید میشه PS4 را به مک که پورت HDMI دارد وصل کرد
اگر HDMI-IN داره ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید باید تنظیم شود
سوالی بود ؟ D:
تنظیمه خاصی نداره
شما HDMI-IN داشته باشی وصل میشه.
اگر تصویر نمیده احتمالا وضوح تصویر کمتر از 1080 هست بایستی وارد Safe mode بشی و resolution رو بزاری 720 یا 480 بسته به وضو

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
ب
من یه مشکلی برام پیش اومد خیلی عجیب بود. کنسول من ریجن 2 هست. 2 تا بازی خریدم که هر 2 ریجن 2 هستن. از دوستم یدونه بازی ریجن 1 گرفتم ولی هر بار که خواستم بازی رو شروع کنم، بعد 2-1 دقیقه ارور CE-34878-0 میداد. دوست من همین بازی رو 7-6 ماه هست داره بازی میکنه و مشکلی نداره. مشکل از چی میتونه باشه؟؟ ( میدونم چنین چیزی نیست ولی امکان داره کنسول من بازی ریجن 1 باز نکنه؟؟ )
شما تمام اتصالاتتو با اینترنت قطع کن اگه مودمتم به دستگاه وصله خاموش کن شاید دیگه این ارور نده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر