هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

svsh12

کاربر سایت
May 13, 2011
72
نام
سياوش
من بعضی دی ال سی های کال آف رو خریدم
چجوری میتونم ترنسفر کنم به اکانت داداشم ؟
اکانت اون ریجن 2 اکانت من 1
دستگاه ها هم همینطور

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
ببخشید
امکان این هست که دستگاه رو به مانیتور های معمولی وصل کرد؟

اگه منظورتون از معمولی CRT هست، نمی‌شه، احتمالا می‌تونین با تبدیل HDMI به VGA تصویر بگیرین، اما تاخیر زمانی زیاد می‌شه و قابل بازی کردن نیست. در ضمن من شک دارم اصلا PS4 نسبت 4:3 رو ساپورت کنه.

achilies

کاربر سایت
Mar 8, 2014
15
نام
saeed
سلام
دوستان امروز رفتم ps4 بگیرم یه مغازه دار گفت که توی جعبه ها چند مدل دسته هست که یکیش 250 تومنیه یکیش 280 و...
همچین چیزی هست؟!؟
لطفا اگه امکانش هست سریع تر جواب بدین

troy007

کاربر سایت
May 1, 2014
37
نام
Mojtaba
سلام
دوستان امروز رفتم ps4 بگیرم یه مغازه دار گفت که توی جعبه ها چند مدل دسته هست که یکیش 250 تومنیه یکیش 280 و...
همچین چیزی هست؟!؟
لطفا اگه امکانش هست سریع تر جواب بدین
سلام فکر کنم دسته اش رنگی باشه که 30 تومون اختلاف داره یا مثلا روش نقش و نگار داشته باشه چیزه دیگه نمیتونه باشه

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بچه ها من به یک مشکل بر خوردم نمیدوتم از اپدیت 1.75 بوده یا از بازی tlou ولی وقتی PS4 رو روشن میکنم دیگه با هیچ دستگاهی نمیتونم از اینترنت استفاده کنم انگار داره دانلود میکنه در صورتی که چیزی هم دانلود نمیکنه کسی میتونه بگه جریانش چی میتونه باشه!؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من به یک مشکل بر خوردم نمیدوتم از اپدیت 1.75 بوده یا از بازی tlou ولی وقتی PS4 رو روشن میکنم دیگه با هیچ دستگاهی نمیتونم از اینترنت استفاده کنم انگار داره دانلود میکنه در صورتی که چیزی هم دانلود نمیکنه کسی میتونه بگه جریانش چی میتونه باشه!؟
با هیچ دستگاهی از اینترنت نمیتونی استفاده کنی یعنی منظورت این هست که Ps4 نمیتونه wifi رو امتحان کنه ؟ یا وصله ولی وارده نت نمیشه؟ چه اروری میده ؟

مودمت رو ریست کن ببین حل میشه یا نه ؟ reset factory هم میشه کرد
اما قبلش به جای این کار میتونی با کابل لن امتحان کن بعد در بیاری ببینی حل میشه یا نه ؟
در ضمن گزینه rebuild database هم میتونه کمک کنه این رو امتحان کن.

من بعضی دی ال سی های کال آف رو خریدم
چجوری میتونم ترنسفر کنم به اکانت داداشم ؟
اکانت اون ریجن 2 اکانت من 1
دستگاه ها هم همینطور
قابلیت ترنسفر اصلا وجود نداره
اما اکانتی که باهاش خریدی رو primary کن بین بقیه share میشه !

یه سوال: روی یه دستگاه حداکثر چند اکانت اکتیو میشه؟
primary یکی
بقیه هر چندتا فکر کنم ...

سلام اگر پلاس 14 روز ژاپنو بگیری بعد active as primary رو بزنی میشه بری تو اکانت خودت و بازی های پلاس رجین اون اکانتو مثلا آمریکا دانلود کنی؟
خیر .
primary وقتی میشه اکانت پلاس دار فقط قابلیت Online بازی کردن پلاس رو بین بقیه اکانتها به اشتراک میزاره

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
با هیچ دستگاهی از اینترنت نمیتونی استفاده کنی یعنی منظورت این هست که Ps4 نمیتونه wifi رو امتحان کنه ؟ یا وصله ولی وارده نت نمیشه؟ چه اروری میده ؟

مودمت رو ریست کن ببین حل میشه یا نه ؟ reset factory هم میشه کرد
اما قبلش به جای این کار میتونی با کابل لن امتحان کن بعد در بیاری ببینی حل میشه یا نه ؟
در ضمن گزینه rebuild database هم میتونه کمک کنه این رو امتحان کن.

منظورم اینه Ps4 به نت وصل هست و انگار داره دانلود میکنه نمیزاره کسی با گوشی و لپ تاپ وصل بشه به مودم اینترنت رو بقیه قطع میشه قبلا این مشکل رو نداشتم مگر اینکه چیزی در حال دانلود باشه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza

اگه منظورتو فهمیده باشم مشکل از مودمته نه دستگاه....

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

منظورم اینه Ps4 به نت وصل هست و انگار داره دانلود میکنه نمیزاره کسی با گوشی و لپ تاپ وصل بشه به مودم اینترنت رو بقیه قطع میشه قبلا این مشکل رو نداشتم مگر اینکه چیزی در حال دانلود باشه

ربطی به دانلود نداره
تو کافی نت با یه مودم چند تا دستگاه دانلود میکنه!
ریستارت کن بببن چی میشه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

انگار داره دانلود میکنه که نمیشه. D: یعنی هرچی در حاله دانلود باشه توی بخشه notli و قسمت downloads هست .
این مشکلی هست که فعلا برمیگرده به مودمت و به 4 ربطی نداره.

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
دوستان سلام من دحدود 2 هفته ای هست دچار مشکل عجیبی شدم دستگاه چه با لن و چه با وای فای به نت وصل میشه اپدیتها ها رو هم میگیره براحتی ولی اصلا و ابدا به psn وصل نمیشه همش میزنه please wait و همینطور میمونه جالبه بدونید با ایکس باکس وان هم همینطوره دستگاه میگه همه چی درسته ولی به لایو وصل نمیشه تا همین 2 هفته پیش هیچ مشکلی نبود ولی الان ... کفری شدم دیگه خواهشا راهنمایی کنید

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام دوستان من یه ساعت دیگه دارم میرم ps4 رو بگیرم لطفا کمک کنید که بازیب باهاش به جز the last of us و واچ داگز چی بگیرم که هم راحت بفروشمش و ردش کنم هم اینکه بازیه خوبی باشه

مثلا ولفانشتین ایفاموس و...چی بگیرم؟راحت ردش کنم و خواهان داشته باشه

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام دوستان من یه ساعت دیگه دارم میرم ps4 رو بگیرم لطفا کمک کنید که بازیب باهاش به جز the last of us و واچ داگز چی بگیرم که هم راحت بفروشمش و ردش کنم هم اینکه بازیه خوبی باشه

مثلا ولفانشتین ایفاموس و...چی بگیرم؟راحت ردش کنم و خواهان داشته باشه

سلام . ببین اگه از شوتر خوشت میاد wolfenstien رو بگیر البته اپدیت 5 گیگی داره که خب خیلی بازی رو روون تر و بهتر میکنه . بدون اپدیت نگیری بهتره :D
اینفیموس هم کلا بازی باحالیه بگیرش حتما .
به نظر من این بازی هارو بگیر :
The last of us
Wachdogs
Infamous
Wolfenstien

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر