هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من میخوام بازی کال گوست رو بگیرم واسه آنلاین ابدیتش دقیقا چند گیگ و ایک باید حتما مراحل رایگان برای آنلاین رو دانلود کرد تا بشه آنلاین بازی کرد؟
فکر کنم حوالی 2 گیگ . از تاپیک ببینی فکر کنم اونجا بچه هایی که هنوز بازی میکنن بیشتر میدونن حجمه دقیقه اپدیت چقدر هست.
یه سری map خودش داره و همچنین یه map هم برای extinction داره اما بقیه dlc و اضافات همه رو باید بخری.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
با سلام
دوستان چند تا سوال دارم بی زحمت

یکی این که شارژ اولیه دسته رو چند ساعت بزارم و حتما به خود کنسول بزنمش ؟

دوم این که کنسول من ریجن 1 هستش و باید یه تبدیل برای دو شاخش بخرم. حالا من یه کابل (از اونایی که یه سرش سه شاخس و ماله Ps3 ــام بوده) دارم، خواستم بدونم اونم بهش وصل کنم مشکلی نداره که دیگه تبدیل برا کابل خودش نگیرم ؟ رو سر فیشی که به کنسول وصل میشه ماله Ps3 زده 250 ولت چون ماله ریجن 3 هم بوده. اما ماله Ps4 زده 7A 120 اگه اشتباه نکنم ...
تبدیل برق هم که لازم نداره و همینطور بزنیم به برق شهری ؟ (جدا از تبدیل دو شاخه کشور های غربی به دو شاخه خوده ما)

ممنونم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام
دوستان چند تا سوال دارم بی زحمت

یکی این که شارژ اولیه دسته رو چند ساعت بزارم و حتما به خود کنسول بزنمش ؟

دوم این که کنسول من ریجن 1 هستش و باید یه تبدیل برای دو شاخش بخرم. حالا من یه کابل (از اونایی که یه سرش سه شاخس و ماله Ps3 ــام بوده) دارم، خواستم بدونم اونم بهش وصل کنم مشکلی نداره که دیگه تبدیل برا کابل خودش نگیرم ؟ رو سر فیشی که به کنسول وصل میشه ماله Ps3 زده 250 ولت چون ماله ریجن 3 هم بوده. اما ماله Ps4 زده 7A 120 اگه اشتباه نکنم ...
تبدیل برق هم که لازم نداره و همینطور بزنیم به برق شهری ؟ (جدا از تبدیل دو شاخه کشور های غربی به دو شاخه خوده ما)

ممنونم
سلام

تا هروقت که شارج بشه. فکر کنم 1 ساعت اینطورا میبره شارج بشه . شارج اولیه دیگه ماله باطریهای این دور و زمونه نیست

نباید مشکلی باشه تبدیل رو بزن و وصل کن . نیاز نداره 4 multi هست.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام

تا هروقت که شارج بشه. فکر کنم 1 ساعت اینطورا میبره شارج بشه . شارج اولیه دیگه ماله باطریهای این دور و زمونه نیست

نباید مشکلی باشه تبدیل رو بزن و وصل کن . نیاز نداره 4 multi هست.

وصلش کردم مشکلی نداشت.امیدوارم مشکل درست نکنه بعدا.
ممنونم

Sent from my C6603 using Tapatalk

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوستان ییه سوال دارم
ایا میشه هارد اکسترنال به ps4 وصل کرد و بازی ها رو از طریق هارد اکسترنال ذخیره کرد و نگه بداریم؟بازی های دیجیتالی البته
و اینکه ایا میشه بازی ها یا dlc ها یا اپدیت ها رو با کامپیوتر دانلود کنیم بعدش بریزیم تو کنسول و نصب کنیم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ییه سوال دارم
ایا میشه هارد اکسترنال به ps4 وصل کرد و بازی ها رو از طریق هارد اکسترنال ذخیره کرد و نگه بداریم؟بازی های دیجیتالی البته
و اینکه ایا میشه بازی ها یا dlc ها یا اپدیت ها رو با کامپیوتر دانلود کنیم بعدش بریزیم تو کنسول و نصب کنیم؟
سلام عزیز
خیر همچین امکانی نیست و فکر هم نمیکنم هیچوقت باشه چون از نظر امنیتی نمیشه چنین کاری کرد .
بله از pc میشه دانلود کرد تاپیکهاشم بیرون این تاپیک هست .

سلام دوستان میشه هارد ps4 ارتقا داد؟تا چقدر میشه؟به دستگاه آسیب نمیزنه؟
بله میشه مشکلی نیست این option رو خوده سونی قرار داده
تا هرچقدر
فکر مینم 1tb کافی باشه D:

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام عزیز
خیر همچین امکانی نیست و فکر هم نمیکنم هیچوقت باشه چون از نظر امنیتی نمیشه چنین کاری کرد .
بله از pc میشه دانلود کرد تاپیکهاشم بیرون این تاپیک هست .

بله میشه مشکلی نیست این option رو خوده سونی قرار داده
تا هرچقدر
فکر مینم 1tb کافی باشه D:

خب میشه بازی از pc دان کنم بریزم روی ps4 و بازی کنم درسته؟
هارد اکسترنال رو باید فرمت کنم با کامپیتور یا کنسول و چه فرمتی باشه؟فت که نمیشه چون بیشتر از 4 گیگ نمیتونه
میدونم این سوالم ربطی به تاپیک نداره ولی دوستانی که میدونن راهنمایی کنن یه هارد یه ترا میخوام و برام سرعت خوندن و نوشتنش از همه چی مهمتره اگه مدل معرفی کنید ممنون میشم

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
بچه ها این وضعیت نت درست شد یا نه گرفتاری داریم ها میتونین انلاین بزنین ؟
یهمطلب دیگه من میخوام یه دوترا بندازم رو کنسول چجوری تشکیلات و بازی و سیوامو انتقال بدم ؟

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
امروز داشتم تو قسمت network گزینه internet connection test و میزدم که کنسول چند ثانیه فریز شد بعد اررور CE-36329-3 رو داد بعد دوباره برگشت تو منو این چشه مشکل نرم افزاریه؟؟

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان شما تا حالا با این اروره که میگه باید از بازی خارج بشین و مطمعن شین که دیسک تمیزه و اینا ...برخورد کردین ؟؟ واسه من یه بار تو battlefield اینجوری شد البته فقط یبار و بعدش کلی بازی کردم هیچ مشکلی نداشت یبارم همین امروز که واسه اولین بار دیسک پلمپ tlou رو گزاشتم بعد تقریبا 10 دقیقه این اروره اومد منم ترسیدم کنسولو خاموش کردم:d
کسی علتشو میدونه ؟؟ مطمعنم دیسک تمیزه نمیدونم باید نگران باشم یا نه . یعنی مشکل از کنسوله ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر