هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Black.Mamba

کاربر سایت
Jul 4, 2014
45
نام
سیاوش
ببخشید یه سوال دیگه بنظرتون چه بازی بخرم AC , KZ , NFS رو بازی کردم چی بازی هایی طولانی و خوب هستند و gameplay چند ساعته؟
بستگی به سلیقه خودت داره ...
میتونی Watch Dogs بخری ...
یا صبر کنی The Last Of Us: Remastered رو بگیری ...
برای مولتی پلیر هم Battlefield 4 خوب هست .
و کلی بازیه دیگه مثل InFamous: Secend Sun و Wolfenstein: The New Order ...
بازی که گیم پلی طولانی داشته باشه و قشنگ باشه میتونه Watch Dogs باشه /:)

archimon

کاربر سایت
Jul 15, 2014
6
سلام
من تازه پی اس 4 خریدم نسخه 1.7 هم زدم
میخام با وای فای وصل شم
چجوری گزینه اپدیت رو خاموش کنم آخه گفتن به 1.72 اپ نکن
ایا اتوماتیک دان میکنه ؟
یا مشکلی نداره با وای فای وصل شم؟
مرسی

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام
میخام با وای فای وصل شم
ایا اتوماتیک دان میکنه ؟
مرسی
1.72مسئله ای نداره((البته واسه بعضیا هم داشته)).با وای فای وصل شو.میخوای اتوماتیک آپدیت و دانلود رو هم غیر فعال کنی تو ستینگ موجوده.
راستی ورودتون به سایت هم مبارک.

archimon

کاربر سایت
Jul 15, 2014
6
1.72مسئله ای نداره((البته واسه بعضیا هم داشته)).با وای فای وصل شو.میخوای اتوماتیک آپدیت و دانلود رو هم غیر فعال کنی تو ستینگ موجوده.
راستی ورودتون به سایت هم مبارک.

مرسی از جواب سریع
تو سیتینگ پیدا نکردم میشه دقیق تر بگی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
والا کنسول خراب رو دستشون بمونه یکجوری یا باید بندازن به یکی یا باید اوراقش کنن
بعدشم عزیزه من نگفتم جلوی شما عوض میکنن که کارت که میگیرن رمز اشتباه میزنن میگن نمیگیرن میبرنت مغازه بقلی جاشو با یک خراب عوض میکنن:d
در کل من اینارو گفتم که ایشون رفت اونجا یارو حرف زد با ریجن 1 نمیشه وصل شد ریجن 2 ژاپن خاص هست چیپست بهتری داره اینا قانع نشه به هیچ عنوان
(اگرم بخاطر حروم*** نباشه بخاطر این هستش که اطلاعات زیر صفر... یارو نمیدونست ps4 2013 اومده فک میکرد چون ژاپنیه اول توی ژاپن اومده)
اقا عاشق نظرای ایشونم من واقعا بعضی ها این طوری هستن رفته بودیم علایدین یه ادم محسنی اومده بود برا یه بنده خدایی کادو Z بخره داد نیزد ناشیه فروشنده هم از اون هفت خطا بود کل جنساش تقلبیه هرچی از این یارو بگم کم گفتم بگذریم قیمت عادیش اون موقع هرچی بود به یارو 150 بالاتر گفت بعد اومد کارت بکشه قشنگ کنارش بودم از عمد اشتباه زد گفت بریم مغازه بغلی بکشیم بعد به شاگردش یه علامت داد که طرف بره گوشیو عوض کنه واقعا هم کرد بعد اومد گرفت و رفت دباره فرداش یه کاری داشتم طرف اومده بود میگفت این اون مدل نیست به جای این که خریدار شکایت کنه فروشنده میگفت زنگ میزنم چیز بیاد و... مانع کسب شدی طرف گفت تا عوض نکنی نمیرم هیچی دیگه گوشیشو برداشت الکی به مغازه زنگ زده میگه یه چیز بفرستید مزاحم داریم
بله واقعا هستن از این ادمای.... هرچی میخواهید بخرید تا لحظه گرفتن جنس به هیچ وجه مغازه رو ترک نکنید هنوز یاده اون ادم میافتم دلم میسوزه واسش !!

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام
میخام با وای فای وصل شم
ایا اتوماتیک دان میکنه ؟
مرسی

اپدیت هیچ مشکلی نداره . شما اپدیت کن از طریق اینترنت یا هم از همین سایت از تاپیک مربوطه اپدیت ریجن خودتون رو دانلود کن و اپدیت کن کنسول رو اگه مشکلی پیش اومد من گردنمو میزنم . یه سایت ایرانی اومده یه شایعه کرده اونم گند خودشون بوده که زدن بعد میگن اپدیت نکنین . دلیلش هم صفحه اخر تاپیک ps4 system software update گفتم .
واسه اینکه تیک اپدیت رو هم بردارید میتونید برید به setting > system < auto upload & download و تیکش رو بردارید . من بجای شما بودم کلا یه دور همه تنظیمات ps4 رو یه نگاه مینداختم .

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
آقا ببخشید یه سوال درباره PSN
من برا اولین بار اکانتمو ساختم بعد بازی SNIPER ELITE 3 رو آپدیت هم کردم بعد رفتم تو بازی مربع رو زدم تا به PLAY STATION NETWORK وصل شه بعد 2 روز پلاس رایگان رو انتخاب کردم بعد نوشت coneccing to paly station network بعد پنج دقیقه نوشتcould not conect to play station network
دوباره هم که زدم همینجوری شد!!!!!
چیکار کنم؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان کسی برای مشکل Blue Light of death که بعد از آپدیت دیگه کنسول بالا نمیاد راه حلی داره؟

یکی از دوستان این مشکل را داشت با آپدیت دوباره کنسولش را راه انداخت

چند وقت است کنسول را داری .و چند ساعتی باش کار کرید؟
آپدیت هم خود رجین دستگاه را ریختی ؟
به سیف مود وارد میشه؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بچه ها مشکل چیه باید چکار کنم نمی تونم برم psn
NW-31456 -9
Cannot connect to the server within the time limit
راه حل چیه ؟ :(

میگه:
شما تو این بازه ی زمانی نمیتوانید به سرور وصل شوید.

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی برای مشکل Blue Light of death که بعد از آپدیت دیگه کنسول بالا نمیاد راه حلی داره؟
اگه تو سیف مود میره یه بار دیگه آپدیت کنید درست میشه.شاید با Initalize کردن هم ردیف شد

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
بچه ها کنسول رو دارم میخرم از کجا بفهمم قبلا باز شده نبوده؟؟؟؟؟؟همه کنسول ها روش سیلیفون داره؟؟؟؟
تاریخ ساختش رو زیر کنسول نوشته؟؟؟؟ هرچی گشتم نتونستم تو گوگل یه عکسی پیدا کنم که ببینم تاریخ ساخت رو دقیقا کجا و چطوری نوشتن.....!!!!
ممنون

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
بچه ها کنسول رو دارم میخرم از کجا بفهمم قبلا باز شده نبوده؟؟؟؟؟؟همه کنسول ها روش سیلیفون داره؟؟؟؟
تاریخ ساختش رو زیر کنسول نوشته؟؟؟؟ هرچی گشتم نتونستم تو گوگل یه عکسی پیدا کنم که ببینم تاریخ ساخت رو دقیقا کجا و چطوری نوشتن.....!!!!
ممنون
حالا تاریخ ساخت مگه مهمه؟اگه کنسول مشکلی نداره بشین بازی کن باو

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان بهترین هدست برای ps4 همین gold wireless headset هست یا از این بهترم وجود داره؟ دنبال یه هدست خوب میگردم حداکثر 500 تومن می تونم هزینه کنم، همینو بخرم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر