هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
ايدي پلاس ميشه رو چند تا كنسول وارد كرد و شير كرد ؟ براي انلاين بازي كردن ميگم كه ديگه هر كدوم پلاس نگيرند . روش وارد كردن به 3 تا كنسول چطوريه ؟

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
اینترنت وصله، پینگ و همه اینجور چیزها هم عالیه! ولی ps4 به اینترنت وصل نمیشه! چه مرگشه؟ اه...

بعیده ولی شاید isp شما سرور های سونی رو به خاطر ترافیک بالا مسدود کرده باشن. ip شو پیدا کن با کامپیوتر ببین پینگ میده ...

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
چراغ دسته

مال همه دنیا همینجوریه داداش . رندومه . یک آیدی جدیدم بسازی رنگش عوض میشه . رنگ سبز میشه . نارنجی میشه قرمز میشه . حالشو ببر . دسته جدید هم بگیری رنگش با اون یکی فرق داره . دوستان لطفا با اطلاعات کامل جواب دوستانتونو بدید . بی مقدمه میرن سراغ خرابی !!!:|

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
مال همه دنیا همینجوریه داداش . رندومه . یک آیدی جدیدم بسازی رنگش عوض میشه . رنگ سبز میشه . نارنجی میشه قرمز میشه . حالشو ببر . دسته جدید هم بگیری رنگش با اون یکی فرق داره . دوستان لطفا با اطلاعات کامل جواب دوستانتونو بدید . بی مقدمه میرن سراغ خرابی !!!:|
اهان راس میگی اون موقع داشتم اکانت جدید میساختم که اینجوری شد پس طبیعیه

- - -ویرایش - - -

مرسی اخه من تازه خریدم روش خیلی حساسم

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان بنده میخوام بخرم کنسول اما الان موندم کدوم باندل رو بگیرم به نظرتون کدوم یکی از باندل های زیر بهتر:
باندل واچ داگز
باندل ژاپن به همراه کمرا +ناک
ریجن 2 اروپا معمولی
میخواستم ببینم اگر باندل واچ داگز بگیرم یک موقع برای فروش مشکلی نداره؟ممنون میشم بگید کدوم بهتره قیمت اروپا و ژاپن به همراه کمرا و ناک یکی و قیمت واچ داگز بالاتره اما قیمت چندان مهم نیست من خودم بیشتر نظرم روی واچ داگز اینم بگم فقط از بین این باندل ها میتونم بردارم

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان بنده میخوام بخرم کنسول اما الان موندم کدوم باندل رو بگیرم به نظرتون کدوم یکی از باندل های زیر بهتر:
باندل واچ داگز
باندل ژاپن به همراه کمرا +ناک
ریجن 2 اروپا معمولی
میخواستم ببینم اگر باندل واچ داگز بگیرم یک موقع برای فروش مشکلی نداره؟ممنون میشم بگید کدوم بهتره قیمت اروپا و ژاپن به همراه کمرا و ناک یکی و قیمت واچ داگز بالاتره اما قیمت چندان مهم نیست من خودم بیشتر نظرم روی واچ داگز اینم بگم فقط از بین این باندل ها میتونم بردارم
به نظر منم همون باندل واچ داگز رو بگیری بهتره

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر