هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
اگه یکی کنسول من را اپدیت بکنه وقتی که کنسول بدست من رسید از کجا بفهم که کنسول کدوم اپدیت روش انجام شده (منظورم اینکه اپدیت 1.72 یا 1.71 و .. را روش انجام دادن)

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
دوست عزیز شما اطلاعاتتون خیلی ناقصه
اول در مورد حرفتون که فرمودید کارتن سوا میاد دستگاه سوا ... کاملا اشتباهه الان این پک ریجن 2 گارانتی جومبو داره چطوری سوا سوا میاد وقتی پلم به اون گندگی روشه؟ لابد گارانتی جومبو رو هم اینجا میزنن روش ؟
33574296536789086525.jpeg

اومدید درست کنید حرفاتون رو زدید چشمشم کور کردید با جمله بعدیتون
تنها چیز قطعی اینه که اک نیستن دستگاه های ما
من خودم 6.7 تا برای اشناهام خریدم همشون اک بودن ... 95 درصد دستگاهای بازار ما هیچ چسبی روشون نیست اون پلم ابی که شما میگید اصل هست رو توپخونه میزنن ...
شما با این همه سخت گیری و بدبینی و ... موندم چطوری حاضر شدید 2تا دستگاهی که مطمئن بودید اکبند نیست رو بخرید و الانم ازشون راضی هستید

آقا من هم حرف شما رو زدم دیگه! میگم این برچسبایی که تو توپ خونه میزنن فیکن، کنسول های ما هم که کلا برچسب ندارن! نه خود برچسبو دارن نه جای کنده شدنشو! ای خدااااا من چه جوری بفهمونم آخه؟
خب توپ خونه که بری ریجن 2 اروپا تقریبا نیست اصلا دیگه! در مورد گارانتی هم اطلاعی ندارم، ولی با قطع میگم که دستگاه های ریجن 1 و 2 ژاپن که از همه دستگاه ها فراوان تر هستن نه برچسب دارن و نه پلمپ هستن! همین!

آقا یکی به من بگه برچسب نداشتن دستگاه معنیش چیه؟ :)) معنیش آک بودنه؟ معنیش اینه که از خود کمپانی سونی مستقیم بدون هیچ دستکاری اومده دست ما؟ نه دیگه. همینجا نظر سنجی بذارید بگید کیا دستگاهشون برچسب آبی سونی رو داشته عکس بگیره از برچسب، هیچکی نداره مگه طرف ایران نباشه کلا!
بابا به خدا سادس چه اصراریه بگیم پکایی که ما میگیریم آکن و پلمپن و کسی بازشون نکرده قبل از ما؟

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
اگه یکی کنیول من را اپدیت بکنه وقتی که کنسول بدست من رسید از کجا بفهم که کنسول کدوم اپدیت روش انجام شده (منظورم اینکه اپدیت 1.72 یا 1.71 و .. را روش انجام دادن)
Seting > system information

- - -ویرایش - - -

آقا من هم حرف شما رو زدم دیگه! میگم این برچسبایی که تو توپ خونه میزنن فیکن، کنسول های ما هم که کلا برچسب ندارن! نه خود برچسبو دارن نه جای کنده شدنشو! ای خدااااا من چه جوری بفهمونم آخه؟
خب توپ خونه که بری ریجن 2 اروپا تقریبا نیست اصلا دیگه! در مورد گارانتی هم اطلاعی ندارم، ولی با قطع میگم که دستگاه های ریجن 1 و 2 ژاپن که از همه دستگاه ها فراوان تر هستن نه برچسب دارن و نه پلمپ هستن! همین!
دقيقا دستگاه من هم كه ٢ ژاپن هست اصن برچسب نداشت كه خريدم ولي نو بود كد ها هم يكي بود

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
Seting > system information

- - -ویرایش - - -

دقيقا دستگاه من هم كه ٢ ژاپن هست اصن برچسب نداشت كه خريدم ولي نو بود كد ها هم يكي بود
درود بلاخره یکی اقرار کرد :D نمی دونم چرا می ترسیم بگیم بابا برچسب نداره دستگاه یعنی پلمپ نیست شما بری اروپا یه همچین چیزی بدون برچسب اوریجینال اصلا نمی تونی پیدا کنی دسته 2 هم که باشه جای برچسب روی جعبه مونده دیگه.

من هم دو تا ریجن 1 دارم اولیش زر ورق با یه چسب برچسب دایره ای شکل مسخره پیچونده بودن دورش اون یکی هم که نوار چسب داشت هیچ نشونه ای هم از کنده شدن برچسب قبلی وجود نداشت روی جعبه. مثل بنز هم کار میکنن جفتشون.

خداییش راست و حسینی کدومتون جعبه دستگاهش این پلمپ آبی سونی رو داشت؟ http://o.aolcdn.com/hss/storage/adam/30dfd1dea04b5ca99b8bc9597e05e5e8/ps4unboxsony.jpg

آخرین ویرایش:

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
واسه اینکه بعد از روشن کردن دستگاه اتوماتیک شروع به دانلود بازیا و اپدیت های توی دانلود منیجر نکنه راهی هم هست ؟
من اینترنت حجمی دارم و نمیخوام روزا دانلود کنه
سوال دومم اینه که چطوری دانلود یه فایل رو متوقف کنم؟(pouse)

s.f.h

کاربر سایت
Jun 3, 2014
39
نام
فريد
درود بلاخره یکی اقرار کرد :D نمی دونم چرا می ترسیم بگیم بابا برچسب نداره دستگاه یعنی پلمپ نیست شما بری اروپا یه همچین چیزی بدون برچسب اوریجینال اصلا نمی تونی پیدا کنی دسته 2 هم که باشه جای برچسب روی جعبه مونده دیگه.

من هم دو تا ریجن 1 دارم اولیش زر ورق با یه چسب برچسب دایره ای شکل مسخره پیچونده بودن دورش اون یکی هم که نوار چسب داشت هیچ نشونه ای هم از کنده شدن برچسب قبلی وجود نداشت روی جعبه. مثل بنز هم کار میکنن جفتشون.

خداییش راست و حسینی کدومتون جعبه دستگاهش این پلمپ آبی سونی رو داشت؟ http://o.aolcdn.com/hss/storage/adam/30dfd1dea04b5ca99b8bc9597e05e5e8/ps4unboxsony.jpg

عزیز این پلمپ ابی مربوط به دستگاه های ریفره!!/:)

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
واسه اینکه بعد از روشن کردن دستگاه اتوماتیک شروع به دانلود بازیا و اپدیت های توی دانلود منیجر نکنه راهی هم هست ؟
سوال دوم : pouse نميشه كرد ميتوني نت رو قطع كني دانلود متوقف ميشه دوباره وصل كني هر وقت خواستي ادامش رو دانلود كني

- - -ویرایش - - -

اين دستگاهي هست كه خريدم http://8pic.ir/images/2kq2yk222zyben1g0uhc.jpg

s.f.h

کاربر سایت
Jun 3, 2014
39
نام
فريد

تو setting بعد network تیک internet conection رو بردارید

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقای باهوش . ببین الان الکی یه بحث راه انداختی اینجا مردم رو گمراه میکنی . اون برچسب ابی که شما میگی روی تولیدات قبل سال 2014 میچسبوندن . تولیدات اخیر همه شده یه برچسب شیشه ای . من خودم تاحالا 2 بار رفتم دبی از پارسال . 1000 بار بازار اونجا رو گشتم . همه کنسول هاشون برچسب دایره ای شیشه ای روشه . اون برچسب ابی ماله تولیدات قبل سال 2014 هست . الکی مردم رو توی شک ننداز خواهشا :|
بعدشم اقای باهوش . اگه کنسول از جعبش خارج شده باشه و یا کلا بدون جعبه قاچاق وارد بشه اون قسمت براق کنسول جوری خش میافته از 2 کیلومتری معلومه . چطوریه که کنسول های پلمپ وقتی میخری از یه دونه لک و خش سطحی هم روی قسمت براق نیست ؟ برو باو الکی مردم رو توی شک ننداز خواهشا

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
برو settings بعد system بعد تیک automatic downloads and uploads رو بردار
سوال دومتم دوستمون جواب داد
سوال دوم : pouse نميشه كرد ميتوني نت رو قطع كني دانلود متوقف ميشه دوباره وصل كني هر وقت خواستي ادامش رو دانلود كني

- - -ویرایش - - -

اين دستگاهي هست كه خريدم http://8pic.ir/images/2kq2yk222zyben1g0uhc.jpg

دیدم کارتنشو . کمی خراب شدن کارتنو بیشتر کنسولا بخاطر چیدمان غلطشون هنگام بار زدن دارن . هیچ مشکلی نداره اصله

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
اون برچسب ابی که شما میگی روی تولیدات قبل سال 2014 میچسبوندن . تولیدات اخیر همه شده یه برچسب شیشه ای

درود بله منم با این حرف دوستمون موافق هستم .
به نظر بنده هم تمام دستگاهای موجود که دارای همین برچسب روشن هستند ( مثل چسب نواری اما کمی ضخیم تر ) همگی پلمب هستند .
چون اگر غیر از این بود باید این موضوع رو هم میپذیرفتیم که کنسول های موجود در کشور های حاشیه خلیج فارس هم در توپخونه بسته بندی و برای ایشان ارسال شده است .

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
برو settings بعد system بعد تیک automatic downloads and uploads رو بردار
سوال دومتم دوستمون جواب داد

دیدم کارتنشو . کمی خراب شدن کارتنو بیشتر کنسولا بخاطر چیدمان غلطشون هنگام بار زدن دارن . هیچ مشکلی نداره اصله

خواستم بگم دستگاه من پلمپ نبوده نگاه کن اصن بر چسب نداره ولی نو بود خش هم نداشت برام عجیبه :| آخه من از جایی خریدم که همه کلاهبردارن :| پس باید یه کاری با این کرده باشن که پلمپ نبوده ( به کنسول و دسته دست نزدن ولی روی کنسولم عکس ps eye هست که توش نیست :| این تبلیغیه یا بر داشتن ؟ ) 2 ماه پیش خریدم 1.680 ریجن 2 ژاپن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر