هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
آقا من نفهميدم كه چطو هست :|
رو جعبه كنسول من قسمت اون ٢ تا باركد زده : P-27452234-B و SO1-5748411-G بعد روي باركد دستگاه زده : 27452234-5748411 اين يكي هست رو جعبه زده : cuh 1000A روي كنسول هم زده cuh 1000A بعد رو جعبه زده 01-345-486-4 ولي روي كنسول زده : 01-792-484-4 اين يعني فرق داره ايا برا همه اين طوري هست ؟ :(

دوست من دلیلش همون چیزیه که گفتم، تمام کارتون ها و کنسول ها جدا میاد، بعد فروشنده یه برچسب میزنه روی جعبه دستگاه که کد بارکد دستگاه با یکی از کد های روی برچسبی که روی یکی از ضلع های کوچیک جعبه یکی هست...چیز طبیعیه دوست عزیز، 99 درصد همین شکلیه وضعشون، مال شما شاید فروشنده واسش همون برچسب مسخره رو هم نزده باشه.
دقیقا نمی دونم چرا جدا جدا میاد همه چیز، ولی خب قاچاقی میان خلاصه

نگران نباش کلا، تو ایران از هر 100 تا 99 نفر این شکلیه وضعشون.

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
این توضیح واسه همست به نفعتونه همه بخونید .

بارکدی که عکسشو گذاشتم و هاشور زدم بارکد اصلی دستگاهتون باید باشه . بقیش اطلاعات مربوط به سازندست .

خب دستگاهتونو برگردونید فقط بارکد رو نگاه کنید . بیخیال عدد اول بشید . از UNDERLINE بعدی شروع کنید تا آنتها شماره رو با کارتن کنسول مطابق عکس مطابقت بدید . میشه این : 274522355912347. این اگه هماهنگ نبود یعنی کارتن این کنسول نیست .

4zz3emgde7or25kiukeo.jpg

داداش دقت کردی یک چیزی رو؟ این که این بارکدا برچسبه و روی خود جعبه هک نشده. حرف من هم همینه، به احتمال بسیار بالا اینو خود فروشنده میزنه روی جعبه. اگر هم نزنه باز هم میگم جعبه و کنسول جدا جدا میان، هرگز آک پیدا نمی کنید توی ایران، فروشنده عمده توی ایران خودش کنسول ها رو میذاره توی کارتون که هزار تا بلا ممکنه سرش بیاره تو این پروسه.
ولی در کل زیاد اذیت نکنید خودتونو اگه ایرانید و پی اس 4 می خواید بازی کنید، همینه که هست :d واسه همه همینه، این شاید آرومتون کنه :-*

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,245
نام
یونس
دوست من دلیلش همون چیزیه که گفتم، تمام کارتون ها و کنسول ها جدا میاد، بعد فروشنده یه برچسب میزنه روی جعبه دستگاه که کد بارکد دستگاه با یکی از کد های روی برچسبی که روی یکی از ضلع های کوچیک جعبه یکی هست...چیز طبیعیه دوست عزیز، 99 درصد همین شکلیه وضعشون، مال شما شاید فروشنده واسش همون برچسب مسخره رو هم نزده باشه.
دقیقا نمی دونم چرا جدا جدا میاد همه چیز، ولی خب قاچاقی میان خلاصه

نگران نباش کلا، تو ایران از هر 100 تا 99 نفر این شکلیه وضعشون.

منم دستگاهم شبیه همین دوستمونه، از نماینده رسمی سونی خارج از کشور خریدم، مطمئن هستم دستگاه پلمپ بوده و قطعا قاچاقی هم وارد نشده نبوده
درسته که اکثر جنسها قاچاق میاد تو کشور ولی دلیل نمیشه همه جعبه ها و دستگاه جدا بیاد
جعبه کنسول که اندازه یه سامسونت کوچیک بیشتر نیست، الان حتی لباس شویی به اون بزرگی رو به صورت پلمپ و قاچاق وارد می کنن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بين اين همه جنگ و دعواي بار كد و اين ها 0 خودتون رو سرش خسته نكنيد فروشنده هر كاري بخواد ميتونه بكنه )

يه نكته ايي بگم !
دوستان اكانت US براي خودشون درست بكنن ! اشتباه نكنيد مثل ما اكانت EU و علي الخصوص UK درست كنيد و خودتون رو بدبخت كنيد !
الان UK عملا" به خاطر قوانين خودش داره گورنفروشي مي كنه در صورتي كه US هنوز مثل قبله !

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
آقا این برچسب روی اکثر کنسول هاییه که از توپ خونه میگیریم، برچسب یه تیکه چسب نواری کلفته، در صورت که برچسب اوریجینال سونی آبیه، توی ایران یک سری برچسب می زنن ولی خودشون ساختن اونو هم که اشکال مختلفی دارن!
برچسب پی اس 4 آک اگر کنده بشه پوست جعبه رو هم می کنه با خودش، دقیقا مثل همین چسب نواریه که وقتی بکنیدش پوست جعبه می کنه و مال من هم کنده که می بینید دقیقا جای کندگی های روی جعبه با باقی مونده های روی برچسب یکیه.

همین که برچسب یکی نیست با نسخه اوریجینال، واضح ترین دلیل برای آک نبودن کنسول هاست که به خاطر ورود قاچاقشونه...شما یک کنسول آک توی توپ خونه نمی تونید پیدا کنید، اون هایی هم که برچسب دارن و پلاستیک پیچوندن دورش، هیچ فرقی با اینا که چسب نواری دارن ندارن چون اونا رو هم خودشون زدن.

- - -ویرایش - - -

این چه حرفیه آخه شما میزنی .. حرف شما کاملا توهین به واردات کنسوله . یدفعه بگو لای نون ساندویچی میزارن میارن :|

منبع

اینم عکس برچسب از سایت رسمی

1.jpg

حرف من چیز دیگه ای بود به اشتباه وارد این بحث شدم :D من گفتم کنسول ها و جعبه ها جدا جدا میان و یه حدس هم زدم که این برچسب بارکد روی کنسول هم الکیه ولی مثل این که نیست هرچند هنوزم من مطمئن نیستم واقعا :D
ولی این که برچسب سونی رو ندارن کنسول هایی که از تو ایران میگیریم واستون هنوز جای شک داره؟ و این که اصلا جای کندگی برچسب اصلی روی جعبه کنسول ها وجود نداره. مشخصه که این جعبه ها از اول اول برچسب نداشتن! خب آیا سونی پی اس 4 رو میذاره توی یه کارتون و هیچ برچسبی هم روش نمیزنه و میده دست فروشنده هایی که ما میگیریم ازشون؟ قطعا نه. پس چیکار می کنن که کنسول های ما نه برچسب سونی رو دارن، نه جای کندگی این برچسب دیده میشه؟
چنتا حدس میشه زد که توی همشون آک نبودن دستگاه نتیجه مشترکیه که میشه گرفت.
من هم کلی گشتم توپ خونه رو آخرش فهمیدم واسه چی اینه دلیلش، چون که قاچاقی وارد میشن و توی ایران جعبه و کنسول ها و لوازم رو ادغام میکنن..والسلام. این که جعبه های نو رو از کجا میارن رو ما واقعا نمی دونیم ولی داستان اینه خلاصه!

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
دوستان بس کنید این بحث جعبه و این چیزا رو. اصلا هم دلیلی نداره فروشنده ها این کار تابلو رو بکنن. موبایل که کاملا قاچاق میاد و همه ما میدونیم جعبه اکثرشون باز میشه و قطعاتشون از چند جعبه مختلف سر هم شده اما باز هم فروشنده تابلو بازی درنمیاره که سریال جعبه گوشی با خود گوشی متفاوت باشه! همین الان گوشی خودتون رو با جعبه اش مقایسه کنید. سریالشون یکیه اما به احتمال قوی محتویات داخل جعبه مخلوطی از چند جعبه دیگس چون قطعات اصلی رو برمیدارن و ارزون و بی کیفیت ترها رو میذارن. حالا شما پی اس ۴ رو در نظر بگیر که هنوز قطعه بی کیفیت (مثلا دسته با کیفیت پایینتر) براش ساخته نشده. پس این ادعا که پی اس ۴ مخلوطی از چند جعبه است خیلی بی اساس و خنده داره. ضمنا باز هم میگم، دیگه تابلوتر از موبایل که نداریم قاچاق و مخلوط باشه، اما باز هم سریال دستگاه با جعبه یکیه.

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
دوستان بس کنید این بحث جعبه و این چیزا رو. اصلا هم دلیلی نداره فروشنده ها این کار تابلو رو بکنن. موبایل که کاملا قاچاق میاد و همه ما میدونیم جعبه اکثرشون باز میشه و قطعاتشون از چند جعبه مختلف سر هم شده اما باز هم فروشنده تابلو بازی درنمیاره که سریال جعبه گوشی با خود گوشی متفاوت باشه! همین الان گوشی خودتون رو با جعبه اش مقایسه کنید. سریالشون یکیه اما به احتمال قوی محتویات داخل جعبه مخلوطی از چند جعبه دیگس چون قطعات اصلی رو برمیدارن و ارزون و بی کیفیت ترها رو میذارن. حالا شما پی اس ۴ رو در نظر بگیر که هنوز قطعه بی کیفیت (مثلا دسته با کیفیت پایینتر) براش ساخته نشده. پس این ادعا که پی اس ۴ مخلوطی از چند جعبه است خیلی بی اساس و خنده داره. ضمنا باز هم میگم، دیگه تابلوتر از موبایل که نداریم قاچاق و مخلوط باشه، اما باز هم سریال دستگاه با جعبه یکیه.

بله هنوز خدا رو شکر دسته های فیک نیومدن، ولی کابل اچ دی ام ای فیک نمی تونن بذارن توش؟ من همه حرفم اینه که آقا، دستگاه هایی که ما گرفتیم، قبل از ما فقط شرکت سونی به کنسوله و بقیه لوازمش دست نزده، این برچسب بارکد روی جعبه ها هم که برچسبه آخه من هم می تونم درست کنم واللا! حالا ما خوش بینانه میگیم دیگه این جعبه ها حداقل برچسبای بارکدشونو تو ایران نزدن روشون! ولی بازم احتمالش هست این کارو کرده باشن.
تنها چیز قطعی اینه که آک نیستن دستگاهای ما، کسی شک داره، داره خودشو گول میزنه. من 2 تا گرفتم وقتیم گرفتم مطمئن بودم آک نیستن و احتمال این که حتی دستگاهو روشن هم کرده باشن وجود داره. ولی خیلی راضیم از جفتشون و تا حالا هم کوچک ترین مشکلی ندارن

آخرین ویرایش:

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
بله هنوز خدا رو شکر دسته های فیک نیومدن، ولی کابل اچ دی ام ای فیک نمی تونن بذارن توش؟ من همه حرفم اینه که آقا، دستگاه هایی که ما گرفتیم، قبل از ما فقط توسط شرکت سونی کسی به کنسوله و بقیه لوازمش دست نزده، این برچسب بارکد روی جعبه ها هم که برچسبه آخه من هم می تونم درست کنم واللا! حالا ما خوش بینانه میگیم دیگه این جعبه ها حداقل برچسبای بارکدشونو تو ایران نزدن روشون! ولی بازم احتمالش هست این کارو کرده باشن.
تنها چیز قطعی اینه که آک نیستن دستگاهای ما، کسی شک داره، داره خودشو گول میزنه. من 2 تا گرفتم وقتیم گرفتم مطمئن بودم آک نیستن و احتمال این که حتی دستگاهو روشن هم کرده باشن وجود داره. ولی خیلی راضیم از جفتشون و تا حالا هم کوچک ترین مشکلی ندارن
ببین، میدونیم قصد و نیتت خیره، اما بیخیال ;)

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
این چه حرفیه آخه شما میزنی . . یدفعه بگو لای نون ساندویچی میزارن میارن :|

منبع

اینم عکس برچسب از سایت رسمی

1.jpg

من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم :|

عزیزم من 10 سال خارج از کشور زندگی کردم می دونم حرفی رو که می زنم توی این موارد...هیچ وسیله بدون برچسبی وجود نداره تقریبا

بابا برچسب آبی که منظورم بارکد نیست، منظورم این برچسب سونی روی کنسوله، واللا من چشام اینو آبی می بینه!
اینم دو تا پی اس 4 آک که مستقیم از خود سونی گرفتن ملت، برچسبای ابی رو می بینی یا نه؟ خب ما هیچ کدوم از کنسولامون چنین برچسبی و حتی جای کنده شدنشو هم ندارن، برچسبایی هم که تو ایران میزنن شکلای عجیب غریب دارن و ریشه فیکن اکثرا هم که مثه من چسب نواریه برچسب کنسولشون!

مقایسه کنید با برچسب روی کنسول های توپ خونه: Aksup.ir | عکس آپ | آپلود رایگان | آپلود عکس | آپلود آهنگ � نمایش دهنده عکسها

ببین، میدونیم قصد و نیتت خیره، اما بیخیال ;)

واللا من به خدا می خوام خیالشونو راحت کنم که اگه دیدی کابل اچ دی ام آیت با اچ دی ام ای آقای ایکس فرق داره نگران نشو، اگه دیدی رو کنسولت جای انگشت هست نگران نشو، کنسول فامیلتو می بینی از انگلیس گرفته مثلا روش برچسب آبی سونی داره نگران نشو که مال تو خرابه یا کار شده باهاش 1 ماه، می خوام بگم تنها نیستی، این 70 میلیون نفر بخوان کنسول بخرن، همشون همینه وضعشون! اگه هم دوست نداری خب نگیر! واللا ما که گرفتیم هیچ مشکلیم نداره، کلا میخوام بگم حساس نباشید، یک سری فکت گفتم بهشون برخورده انگار توهینی چیزی کردم، یه واقعیت تلخیه باید کنار بیایم باهاش همه، حالا با انکارش فقط خودمونو و اطرافیانمونو گول می زنیم، من روشن کردم واستون که رفتید خواستید بخرید یه برچسب دایره ای دیدید به خاطر همون طرف 50 تومن گرون تر می داد نخرید ازش، واسه این گفتم که فکر نکنید اونی که نوار چسب داره فرقی داره با اونی که زر ورق کشیده دورش، تک تک کنسول هایی که میان اینجا، همشون از دوبی میان همه هم یک پروسه رو طی می کنند.

آخرین ویرایش:

Iade

کاربر سایت
Jul 14, 2012
33
توی قسمت عکسها گزینه option رو میزنی و گزینه copy to usb رو میزنی

مروبط به dns هست.
dns آت رو بزار
8.8.8.8
8.8.4.4

از پلاس داری میگیری ؟

مشکل اینه که من گزینه copy to usb رو ندارم ! فک کنم بخاطر آپدیت باشه که واس من 1.52 هستش فعلا
نه میخوام از کنسول بریزم تو فلش این ارور رو میده

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بله هنوز خدا رو شکر دسته های فیک نیومدن، ولی کابل اچ دی ام ای فیک نمی تونن بذارن توش؟ من همه حرفم اینه که آقا، دستگاه هایی که ما گرفتیم، قبل از ما فقط توسط شرکت سونی کسی به کنسوله و بقیه لوازمش دست نزده، این برچسب بارکد روی جعبه ها هم که برچسبه آخه من هم می تونم درست کنم واللا! حالا ما خوش بینانه میگیم دیگه این جعبه ها حداقل برچسبای بارکدشونو تو ایران نزدن روشون! ولی بازم احتمالش هست این کارو کرده باشن.

دوست عزیز شما اطلاعاتتون خیلی ناقصه
اول در مورد حرفتون که فرمودید کارتن سوا میاد دستگاه سوا ... کاملا اشتباهه الان این پک ریجن 2 گارانتی جومبو داره چطوری سوا سوا میاد وقتی پلم به اون گندگی روشه؟ لابد گارانتی جومبو رو هم اینجا میزنن روش ؟
33574296536789086525.jpeg

اومدید درست کنید حرفاتون رو زدید چشمشم کور کردید با جمله بعدیتون
تنها چیز قطعی اینه که اک نیستن دستگاه های ما
من خودم 6.7 تا برای اشناهام خریدم همشون اک بودن ... 95 درصد دستگاهای بازار ما هیچ چسبی روشون نیست اون پلم ابی که شما میگید اصل هست رو توپخونه میزنن ...
شما با این همه سخت گیری و بدبینی و ... موندم چطوری حاضر شدید 2تا دستگاهی که مطمئن بودید اکبند نیست رو بخرید و الانم ازشون راضی هستید... شما دست دوم رو جای اک خریدی مشکل مردم نیست
چه چیزایی میگید؟
اصلا همون که سوا سوا میان رو تصور کنید تو ذهنتون ... اینجوری باید هر پارت 200 تاش میشکست
حتی 1 مورد هم تو ایران نداشتیم که 2 تا کابل اچدی فرق کنه ...
شما میتونید بگید قطعا دست دوم خریدید با قیمت اک ولی اینکه بگید همه دستگاها دست دوم هستند و ... خیلی جالب نیست

آخرین ویرایش:

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
سلام
در كل ps4 ريجن 2 اروپا بهتره يا ژاپن؟
ميدونم در كيفيت بازي فرقي ندارن ولي در ايران كدومش بهتره در كل ؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
دستگاه خودم وقتي خريدم پلمپ نبود يعني برچسب نداشت برا همين سوال كردم اينجا كه نكنه عوض كره باشن كه خدا رو شكر درست بود و مشكلي نداشت كد ها هم يكي بود سه ماهه داره كار ميكنه

- - -ویرایش - - -

سلام
در كل ps4 ريجن 2 اروپا بهتره يا ژاپن؟
ميدونم در كيفيت بازي فرقي ندارن ولي در ايران كدومش بهتره در كل ؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
دوتاش يكيه و فرقي نميكنه فقط عمل كرد دكمه ها در ژاپن مثل ريجن ٣ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر