هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
اكانت psn كه ساختم از كجا مشخص ميشه كه تا كي مهلت بازي به صورت آنلاين دارم و تاريخش كه تموم بشه بازم ميشه بازيهارو آنلاين بازي كرد و واسه تمديدش بايد چيكار كنم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اكانت psn كه ساختم از كجا مشخص ميشه كه تا كي مهلت بازي به صورت آنلاين دارم و تاريخش كه تموم بشه بازم ميشه بازيهارو آنلاين بازي كرد و واسه تمديدش بايد چيكار كنم ؟
اکانت PSN خودش به تنهای اجازه online نمیده . شما بایستی پلاس رو بخرید و اکانتتون رو به پلاس اپگرید کنید که سالیانه 50 دلار هزینش هست.
باید بری توی setting قسمت services اونجا PLayStation plus subscription تاریخ دقیقه شروع و پایان رو زده !

نه نداره

- - -ویرایش - - -

بچه ها الان دستگام هنگ کرد شدیدا هیچ وقت این طور نشده بود بار اولش هست بعد از 2 ماه :| یه 10 مین روی لیست دوستان قفل شده بود هیچ دکمه کار نمیکرد حتی دکمه پاور و اجکت روی کنسول هم کار نمیکرد من از برق کشیدمش خاموش شد دوباره روشنش کردم الانم 5 ساعت هست کار میکنه مشکلی نداره چرا این طور شد ؟ :D
بعد یه چیز دیگه وقتی من دستگاه رو خاموش میکنم هنگام خاموش شدن 1 بوق میزنه یه چند ثانیه بعد 2 تا بوق پشت سر هم میزنه خاموش میشه :| چرا ؟
ممنون
سعی کن از برق کنسول رو هیچ وقت نکشی .
دستت رو روی power نگه دار توی این مواقع
کشیدن برق میتونه باعث خراب شدن کله data روی Hard بشه ...

در مورده بوق هم به نظرم میرسه باگ باشه . فکر میکنم جای نگرانی نیست.

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
نیک جان (اسمتو نمی دونم شرمنده) فکر نکن فقط یک سایت باید باز بش...یک پروسه طی میشه تا تو کانکت بشی حالا نت ایران هرچیزیشو بلاک کنه تو ممکنه گیر کنی. با توجه به این که خود سایت بگیر نگیر داره طبیعتا بقیه چیزا هم بگیر نگیر دارن.
الان به این نتیجه رسیدم :D این یعنی خودش به تنهایی شانس رو واسه کانکت شدن کمتر میکنه.
شما با شیر کرزن نت لپتاپ خیلی راحت برای اولین بار ساین این بکن اینقدرم استرس نداشته باش. بگیر دستگاهو دیگه دو دل نباش. بازی هایی واسش میان چند ماه دیگه انلاین بازی کردنو فراموش میکنی کلا!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
نیک جان (اسمتو نمی دونم شرمنده) فکر نکن فقط یک سایت باید باز بش...یک پروسه طی میشه تا تو کانکت بشی حالا نت ایران هرچیزیشو بلاک کنه تو ممکنه گیر کنی. با توجه به این که خود سایت بگیر نگیر داره طبیعتا بقیه چیزا هم بگیر نگیر دارن.
الان به این نتیجه رسیدم :D این یعنی خودش به تنهایی شانس رو واسه کانکت شدن کمتر میکنه.
شما با شیر کرزن نت لپتاپ خیلی راحت برای اولین بار ساین این بکن اینقدرم استرس نداشته باش. بگیر دستگاهو دیگه دو دل نباش. بازی هایی واسش میان چند ماه دیگه انلاین بازی کردنو فراموش میکنی کلا!
آقا منم مثل ایشون میخوام بگیرم ولی میترسم همین مساله wait گریبانگیر منم بشه. شما منظورت چیه میگی شیر کن؟ مگه با این کار مشکل حل میشه؟ چون من کلا با رایتل انلاین میزدم و مجبور بودم نت گوشیمو رو ps3 شیر کنم.اینطوری برام مشکل پیش نمیاد؟

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
ببینید مشکل با شیر کردن نت بدون چیز حل میشه! این کارو با لپتاپ میشه انجام داد یا پی سی که چیپست وایرلس داشته باشه...باید...ک..ر..ی..و رو یک جوری اینترنتی که بهت میده شیر کنی نه خود اینترنت معمولی رو که! من هم یک روش دارم واسش که می نویسم تا اخر شب واستون واسه کارهای دیگه هم استفاده داره مثلا کسایی مه پوشی بلک بری دارن یا میخوان راحت از گوشیشون استفاده کنن برن توییتر و ...

- - -ویرایش - - -

شرمنده من سفرم با نت گوشی میام فروم کیبوردش ناجوره همشغلط تایپی دارم

- - -ویرایش - - -

شما می تونی نت گوشی رو شیر کنی روی لپتاپ، بعد کر.....یو رو وصل کنی بعد شیر کنی نتوبه روشی که میگم یکم دیگه.
شما فقط یک بار وصل بشید حلله دیگه فکر کنم!

الان یه نتیجه دیگه هم گرفتم. وقتی یک بار باید کانکت شد بعدش اوکیه، دقیقا دلیلش همونیه مه من صبح گفتم. اولش باز نمیشد سایت، بعد چیزو وصل کردم باز شد، بعد بدون چیز هم باز میشد دیگه...دقیقا تمام مشکل همین سد هایی هست که جلوی سرور های پلی استیشن گذاشته نت ایران که حل میشه با کر....یو

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
میگم من هم سایت امریکا و هم uk پلی استیشن رو روی لبتاپ باز میشه برام. این هیچ نقطه امیدی داره ک احیانا بهد از خرید کنسول با wait مواجه نشم؟ببخشید اگه یه وقت سوالم مبتدیانه هست چون دیدم گفته شد ک موقعی که ساین این نمیشدن سایت ها رو کامپیوتر هم باز نمیشد

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
شما می تونی امیدوار باشی شانست برای این که با پلیز ویت مواجه شی1 هزارم منه...البته دقت کن مسئله اینه که سایته بگیر نگیر داره مشکل اینجاست! یعنی الان باز شده واست ممکنه پسفردا باز نشه.
اگر همیشه بتونی بازش کنی همون یک هزارمیه که من گفتم :))
سایت واسه همه بعضی وقتا باز میشه.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,254
نام
Mansour
دوستان یک سوال دارم درباره این ویت
اگه یه بار کانکت شه دیگه بیشتر مشکل به وجود نمیاد یا نه
چون دستگاه من الان دوبی هستش اگه مشکل برای بار اول هستش من اونجا کانکت کنم بعد بیارم ایران
مننون اگه جواب بدید

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
شما می تونی امیدوار باشی شانست برای این که با پلیز ویت مواجه شی1 هزارم منه...البته دقت کن مسئله اینه که سایته بگیر نگیر داره مشکل اینجاست! یعنی الان باز شده واست ممکنه پسفردا باز نشه.
اگر همیشه بتونی بازش کنی همون یک هزارمیه که من گفتم :))
سایت واسه همه بعضی وقتا باز میشه.

اصل مشکل با نتهای مخابراته

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
من اولین بازیم رو کنسول واچ داگز بوده و میخوام بازی جدیدی بگیرم.بیشترم برام بخش تک نفره مهمه تا چندنفره!چی پیشنهاد میدید؟میخوام حالاحالاها سرگرمم کنه!
تو انحصاریام که کیلزونو هیچکس پیشنهاد نمیده و مد نظرم بدنام هست!از طرفیم بدنام گیم پلیش نسبتا کوتاهه انگار!نمیدونم چیکار کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر