هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میشه بگی چجوری اخه من شنیده بودم میشه ای دی ها به هم وصل باشن مثلا تروفی های من تو اون ای دی هم بیاد یا بر عکس به شرطی که یه ایدی پایه باشه بقیه زیر مجموعه ی اون حالا اینو کجا و چجوری تنظیم میکنن رو نمیدونم اگه میشه کمک کنین
هر Ps4 یه id اصلی داره که به اسمه Prmiary شناخته میشه. این میتونه پلاس و اپهای دانلود شدش رو بین اکانتهای دیگه به اشتراک بزاره اما خبری از اشتراک گزاری تروفیها در هیچ صورتی نیست . تروفی فقط به همون اکانتی که ازش گرفته شده ذخیره میشه برای همیشه .

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
یعنی من این ای دی رو بخرم و پریمری کنم میتونم ای دی خودم رو زیر مجموعه این ای دی قرار بدم و از اکانت پلاسش موجودی دلاریش و بازیهای خریداری شدش استفاده کنم درسته ؟ بعد از کجا میشه فهمید این ای دی رو یه کنسول استفاده نشه یا بعد از خرید من یوزر پسوردشو عوض نکنن با سوال امنیتی بعد خریدش میتونم چنج کنم این موارد رو ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی من این ای دی رو بخرم و پریمری کنم میتونم ای دی خودم رو زیر مجموعه این ای دی قرار بدم و از اکانت پلاسش موجودی دلاریش و بازیهای خریداری شدش استفاده کنم درسته ؟ بعد از کجا میشه فهمید این ای دی رو یه کنسول استفاده نشه یا بعد از خرید من یوزر پسوردشو عوض نکنن با سوال امنیتی بعد خریدش میتونم چنج کنم این موارد رو ؟
میشه id رو primary کرد .
از موجودی دلاریش نمیشه استفاده کرد. اون مربوط به خوده اکانت هست .
باید بری توی account manamgemet از طریقه خوده سایت سونی و ببینی روی چه device ها active هست . میتونی User و pass رو عوض کنی . سوال امنیتی ندارن . باید بپرسی برای تاریخ تولد چی وارد کرده . اون مهمه اگر Pass گم بشه بخوای reset کنی.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
سلا دوستان یه چندتا سوال :d
میخواستم درباره آپدیت 1.7 بپرسم این که با کدوم بهتره انجام بشه با خود ps4 یا با فلش؟
برای آپدیت با فلش از کجا بگیرم و چکار کنم ؟
اون صدای بوقی که اولا میگفتن بچه ها رفع شده ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلا دوستان یه چندتا سوال :d
میخواستم درباره آپدیت 1.7 بپرسم این که با کدوم بهتره انجام بشه با خود ps4 یا با فلش؟
برای آپدیت با فلش از کجا بگیرم و چکار کنم ؟
اون صدای بوقی که اولا میگفتن بچه ها رفع شده ؟
فرقی نداره واقعیتش ! من همیشه با کنسول دانلود میکنم . اما از اونجایی که بعضی از دوستان سرعت دانلودشون پایینه با ps4 از Pc راحتره استفاده کنن
توی تاپیکه فریمور بیرون همینجا لینکاش رو معمولا میزارن :D باید برای ریجن خودت بگیری.

والا اپدیت چند ساعت که اومده . خواهیم فهمید حل شده یا نه. یکی بوق بود یکی هم از کار افتادن لرزشه دسته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر