هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
yze7uzy5.jpg

بچه ها این واقعیه یا باز میپیچونن تاریخ دقیقش کی هست

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

chitoz

کاربر سایت
Sep 18, 2011
23
نام
amir reza
سری دوم یعنی سری اول نیست !
یعنی اگر مشکلات سخت افزاری توی سری اول بوده ، توی سری دوم رفع شده
کلا چیز مهمی نیست
آپدیت نرم افزاریش هم بالاتره
خوب نمی خوام مشکل سخت افزاری داشته باشه باید تاریخ دستگاه واسه چه ماهی باشه؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقا من این هفته میخوام برم پش شهرداری یه ps4 جم کنم .چه مدلی بگیرم؟دسه دوم بگیرم خوبه یا نه ؟قیمت کردم 1تومن

مدل که خب شما هر ریجنی که میگیری سعی کن تولید بعد دسامبر 2013 باشه که خب البته برای کنسول دست دوم صدق نمیکنه زیاد چون خودشو نشون داده . قیمت فقط یه مقدار خیلی پایینه :D یه تحقیقی بزن قبل خرید یه محلت تست هم بگیر 1 هفته حتما

- - -ویرایش - - -

خوب نمی خوام مشکل سخت افزاری داشته باشه باید تاریخ دستگاه واسه چه ماهی باشه؟

بعد از دسامبر 2013

mehdiace

کاربر سایت
May 12, 2014
4
نام
mehdi
اقا من این هفته میخوام برم پش شهرداری یه ps4 جم کنم .چه مدلی بگیرم؟دسه دوم بگیرم خوبه یا نه ؟قیمت کردم 1تومن
دوست عزیز امکان داره ریفر باشه چون دستگاه های اولی که مشکل داشت داخل ایران تعمیر کردن و میفروشن ببین برچسب پشتش کنده یا مخدوش نشده باشه اگه 1% به برچسبه شک کردی نگیر حرفای آدم های توپخونه هم که قسم و آیه میخورن باور نکن دقت کن چی میخری

vep

کاربر سایت
May 19, 2014
34
دوست عزیز امکان داره ریفر باشه چون دستگاه های اولی که مشکل داشت داخل ایران تعمیر کردن و میفروشن ببین برچسب پشتش کنده یا مخدوش نشده باشه اگه 1% به برچسبه شک کردی نگیر حرفای آدم های توپخونه هم که قسم و آیه میخورن باور نکن دقت کن چی میخری

اره خود فروشنده گفت سری اوله و تعمیر شده ولی میگفت خیالت راحت دیگه خراب نمیشه . ولی نمیشه به اینا اعتماد کرد.48 ساعتم مهلت تست گفت بهت میدم .نمیدونم بگیرم یا نه .فرقش با دستگاه نو 800 تومنه

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان این پورته digital audio out optical چیه ؟؟ اگه صدا رو از این پورت بگیریم کیفیتش بیشتر میشه یا کمتر ؟ ( از صدایی که از کابل HDMI میگیریم بهتره؟؟ )
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن یه توضیح بدن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این پورته digital audio out optical چیه ؟؟ اگه صدا رو از این پورت بگیریم کیفیتش بیشتر میشه یا کمتر ؟ ( از صدایی که از کابل HDMI میگیریم بهتره؟؟ )
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن یه توضیح بدن.
مربوط به بلندگوهایی هست که Optical Audio Output دارن .....
صدا که خب باید بلندگوی درست حسابی مثل Home theater مثلا در حده 5.1 یا بهتر داشته باشی طبیعتا از صدای TV بهتر هست 1000 بار .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اره خود فروشنده گفت سری اوله و تعمیر شده ولی میگفت خیالت راحت دیگه خراب نمیشه . ولی نمیشه به اینا اعتماد کرد.48 ساعتم مهلت تست گفت بهت میدم .نمیدونم بگیرم یا نه .فرقش با دستگاه نو 800 تومنه
دوست عزیز معمولا کنسول های ریفری احتمال مشکل دار شدن دوبارشون هست . شما سعی کنید یه دست دوم از یه گیمر یا یه کنسول نو بخرید :)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
باعرض سلام خبری از jailbreak ps4 نی؟این سایت های خارجی یه سری cfw گذاشتن fake هستش؟کسی خبر داره؟
Jailbreak PS4

شما کافیه به تاریخ درج خبر دقت کنید تا متوجه بشید
November 7, 2013
این فایلی که گذاشته یه تروجان هست همین
هک شدن ps4 خبر کم اهمیتی نیست که از چشم جهان! دور بمونه
مطمئن باش اگر هک بشه تمام سایت های معتبر دنیا خبرش رو می زنن، تو همین بازسنتر خودمون هم تاپیک "آموزش هک ps4" ایجاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر