هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
از لحاظ بازی و کد آنلاین که میتونیم بازی ریجین 2 و 3 رو با کنسول ریجین 1 اجرا کنیم درسته؟

ریجن دستگاه مهم نیست ریجن اکانت مهمه ! بازی هر ریجنی رو میشه روی ریجن دستگاه دیگه بازی کرد ولی اگر ریجن اکانت و بازی یکی نباشه dlc ها رو نمیشه دانلود کرد
موارد دیگه مثل online بازی کردن و update مشکلی نداره .

مثلا بازی ریجن 1 رو میشه روی دستگاهی که مال ریجن 2 هستش و اکانتش مال ریجن 3 هستش اجرا کرد .
ولی چون ریجن بازی 1 هستش و ریجن اکانت 3 هستش dlc ها کار نمیکنه

میخوام بدونم خرابی هایی که در مدت تست دستگاه میشه چک کرد چیان؟

درایو دستگاه که دیسک رو بیرون نده یا نخونه
کابل hdmi و ورودیش
گرمای بیش از حد و صدای بلند و غیر طبیعی

اینا مربوط به دستگاه هستش یک سری مشکلات هست مثل قطع شدن صدا و پاک شدن سیو که اون ها هم نمی دونم نرم افزاری هستش یا سخت افزاری

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
ریجن دستگاه مهم نیست ریجن اکانت مهمه ! بازی هر ریجنی رو میشه روی ریجن دستگاه دیگه بازی کرد ولی اگر ریجن اکانت و بازی یکی نباشه dlc ها رو نمیشه دانلود کرد
موارد دیگه مثل online بازی کردن و update مشکلی نداره .

مثلا بازی ریجن 1 رو میشه روی دستگاهی که مال ریجن 2 هستش و اکانتش مال ریجن 3 هستش اجرا کرد .
ولی چون ریجن بازی 1 هستش و ریجن اکانت 3 هستش dlc ها کار نمیکنه

درایو دستگاه که دیسک رو بیرون نده یا نخونه
کابل hdmi و ورودیش
گرمای بیش از حد و صدای بلند و غیر طبیعی

اینا مربوط به دستگاه هستش یک سری مشکلات هست مثل قطع شدن صدا و پاک شدن سیو که اون ها هم نمی دونم نرم افزاری هستش یا سخت افزاری
الان دستگاه من ریجین 1 هست،به نظرتون اکانتشو ریجین چند بگیرم؟به نظر میاد بازی ریجین 2 بیشتره.اکانت رو ریجین 2 بگیرم؟
نمیشه چند اکانت مختلف با ریجین های مختلف داشته باشیم؟

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
الان دستگاه من ریجین 1 هست،به نظرتون اکانتشو ریجین چند بگیرم؟به نظر میاد بازی ریجین 2 بیشتره.اکانت رو ریجین 2 بگیرم؟
اکانت ریجن یک بسازی بهتره چون بخوای کارت بخری اکانت اروپا خیلی گرونتر در میاد،میتونی چندتا اکانت داشته باشی و با هر کدوم که دوست داری وارد بشی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
ریجن 2 نسل قبل از لحاظ کیفیت بازی ها بهتر بود وگرنه تعداد معمولا یکی هست.
این نسل تا الان همه بازی ها مثل هم بودن!
می‌شه چند اکانت داشت ولی اکانتی که پلاس روش اعمال شده باشه و به عنوان Primary PS4 انتخاب بشه اکانت اصلی می‌شه و بازی های پلاس و تخفیف ها و... براش میاد؛ بقیه اکانت ها فقط قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین رو خواهند داشت.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
من دوتا اکانت روی دستگاه دارم که یکیش رو پلاس کردم وقتی دستگاه رو روشن میکنم روی اون اکانتی که پلاس نیست روشن میشه میخوام وقتی دستگاه رو روشن میکنم مستقیم وارد اکانتی که پلاس شده بره برای این منظور چیکار کنم. لطفاْ توضیح بدید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
من دوتا اکانت روی دستگاه دارم که یکیش رو پلاس کردم وقتی دستگاه رو روشن میکنم روی اون اکانتی که پلاس نیست روشن میشه میخوام وقتی دستگاه رو روشن میکنم مستقیم وارد اکانتی که پلاس شده بره برای این منظور چیکار کنم. لطفاْ توضیح بدید
اکانته اصلیت رو primary رجیستر کن
برو توی قسمت Login setting و تیکه Log In to PS4 auto رو بردار. بعد وقتی میاد بالا و دسته روشن میشه میتونی لاگین کنی .
فکر کنم وقتی اکانت primary بشه اون اول لاگین میشه.

دوستانی که دستگاهشون بلو پالس میده و تصویر نداره همون طور که میدونید مشکل یا از پورت HDMI یا از خود دستگاهه یا از کابل...
حالا اگه کابل و پورت سالم بودن و بازم این مشکل وجود داشت می تونین از این روش استفاده کنین شاید کار بده(ضرر که نداره به امتحانش می ارزه):
دستگاه رو روشن کنین و مشاهده می کنین که بلو پالس میده(این بلو پالس در واقع نشون میده که سیگنال به درستی بین دستگاه و TV رد و بدل نمی شه)ps button روی دسته رو نگه دارین و رها نکنین تا زمانی که LED روی دستگاه نارنجی رنگ بشه.حالا دکمه رو ول کنین و دوباره نگه دارین تا زمانیکه LED سفید بشه و بعد از چند لحظه می بینین که تصویر بالا میاد
بازم تکرار می کنم این راه حل واسه blue pulse of death نیست(البته مطمئن نیستم شایدم باشه:d) و حتما از سالم بودن کابل و پورت دستگاه اطمینان حاصل کنین(قبل از انجام این روش)
اکثریت روشهای مختلفی رو امتحان کرده بودن و تنونسته بودن ردیف کنن دستگاه رو متاسفانه . یا

دوستان میشه یه راهنمایی جامع واسه خرید PS4 داشته باشید؟؟
مثلا به چه نکاتی توجه کنم؟؟؟
تاریخ ساخت کنسول چه زمانی باشه؟؟؟
چه ریجنی بخرم؟؟؟
:) یک FAQ کلی و سوالات متداول مهم یکی از دوستان زده اون رو بخون D: فکر کنم دیگه اکثریت بچه ها از پاسخ این سوال خسته شدن .
سریال نامبر دستگاه و جعبه یکی باشه
ریجن 1-2 فرقی نداره . هرچقدر جدیدتر بهتر . از نوامبر به بعد باشه . 2014 باشه که عالی . ریجن 3 دکمه تاییدش دایره هست به جای ضربدر
محلت تست بگیر . دستگاه رو تست کن اگر توی مهلت تست به مشکلی بر نخوردی که عالی .

دوستان Ps4 هم مثل Ps3 فقط از فرمت Fat32 میتونه استفاده کنه یا نه یه پیشرفت نسبت به نسل قبل داشته ؟
من NTFS و exFat امتحان کردم نخوند. فقط FAT32 رو خوند

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
سلام دوستان سال نو رو به همه ی عزیزان تبریک میگم.من موندم چیکار کنم میخوام ps4 بگیرم ولی با قیمت بازیاش نمیدونم چیکار کنم؟بهتر نیست بجاش یه pc با قیمت ۲ تومن بگیرم میکشه ۸ سال دووم بیاره؟ و اصلا در حد ps4 میشه یا نه؟برای قیمت بالای بازیا چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟خبری از هک و اینا نشده فعلا؟پیش بینی تون چی هست کی هک میشه به نظرتون؟
با تشکر از وقت ارزشمندتون که گذاشتید و خوندید و همچنین از پاسخ گویی شما

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
سلام دوستان سال نو رو به همه ی عزیزان تبریک میگم.من موندم چیکار کنم میخوام ps4 بگیرم ولی با قیمت بازیاش نمیدونم چیکار کنم؟بهتر نیست بجاش یه pc با قیمت ۲ تومن بگیرم میکشه ۸ سال دووم بیاره؟ و اصلا در حد ps4 میشه یا نه؟برای قیمت بالای بازیا چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟خبری از هک و اینا نشده فعلا؟پیش بینی تون چی هست کی هک میشه به نظرتون؟
با تشکر از وقت ارزشمندتون که گذاشتید و خوندید و همچنین از پاسخ گویی شما
سلام سال نو شما هم مبارک دوست عزیز
اولا بگم قدرت pc غیر قابل انکاره اما از لحاظ دووم اوردن مسلما دووم نمیاره و شما حتما باید ارتقا بدی سیستمو و همچنین بازیهای انحصاری کنسول هیچ وقت نمیاد و اگرم بیاد بعد6 یا 8 سال میاد که دیگه از مد میره. از لحاظ خرید بازی کنسول هم اولش دوتا بازی بگیر و بعد میتونی با قیمت خیلی کمتر تعویضش کنی و از بازیهاش لذت ببری.

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
من می تونم از این کیبورد استفاده کنم برای PS4? اگه اینو بخرم وصل میشه به ps4 ام؟
مدل: [h=1]کیبورد بلوتوث فراسو مدل FCR-6550BT[/h]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
من یه مشکل مسخره دارم!
اکثر مواقع میخوام بزارم دانلود بلافاصله ارور میده که cannot download!!! هیچ توضیح دیگه ای هم نمینویسه!
اینترنتم بدون مشکل کار میکنه اما تو ps4 نه میتونم join هیچ پارتی شم نه پارتی بسازم:( nat ـم هم کاملا بازه

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
من یه مشکل مسخره دارم!
اکثر مواقع میخوام بزارم دانلود بلافاصله ارور میده که cannot download!!! هیچ توضیح دیگه ای هم نمینویسه!
اینترنتم بدون مشکل کار میکنه اما تو ps4 نه میتونم join هیچ پارتی شم نه پارتی بسازم:( nat ـم هم کاملا بازه

مشکی نیست این رو من تو ویتا هم دیدم وقتی اون ارور میاد 10 ثانیه صبر کن بعد دباره اقدام کن اوکی میشه

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
دوستان عزیز دو تا سوال داشتم .
1- PS3 Wireless Stereo Headset به PS4 میخوره ؟
http://uploadax.com/images/51339439513488031836.jpg
2- سونی چه هدست مخصوصی برای PS4 معرفی کرده ؟ قیمتش چند هستش و کیفیتش چطوره ؟
به احتمال زیاد میخوره. PlayStation Gold Wireless Headset هم هست که قیمتش 100 دلاره ولی اینجا 490 هزارتومن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
من می تونم از این کیبورد استفاده کنم برای PS4? اگه اینو بخرم وصل میشه به ps4 ام؟
مدل: کیبورد بلوتوث فراسو مدل FCR-6550BT
ps4 در حال حاضر فکر نمیکنم کیبورد ساپورت کنه
در کل استفاده ای نداره .... چون توی بازیا حتما باید از دسته استفاده کنی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر