هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اان بلک لیست خیالمن راحت باشه پلاس نمیخواد ؟
بله.
اينجا چند بار گفتيم هر F2P بياد پلاس نميخواد.
[h=5]Will non PS Plus members be able to play free to play online games on PS4?[/h]Certain titles built on a free-to-play model will not require PlayStation Plus for multiplayer functionality in North America. This list currently includes Blacklight Retribution, DC Universe Online, and War Frame in North America.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:| چه ربطي داره؟:d من اينو از سايت US گذاشتم مگرنه EU همينه.
به خدا اينقدر پيچيده نيست:d F2P پلاس نميخواد چجوري بگم؟:d

من داشتم برای بچه ها قضیه رو روشن میکردم که میان اصرا میکنن پلاس میخواد :D ! خنگ نیستم اول صبحی حوصله ندارم :| :D

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
inFamous هنوز رسما ریلیز نشده day one پچش همون روزی که عرضه بشه میاد:D

- - -ویرایش - - -

1.تو ستینگ auto update یا یه همچین چیزی داره اونو تیک ـشو بردار
2.برای منم پایینه ولی صبح ها سرعت عالیه از حداکثر سرعت نتم استفاده میکنه
3. نمیدونم

black flag رو هم امتحان کردم پچشو نمیاره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
باو یعنی بچه چرت میگن :|:D ؟‌آقا آرمان این بازی پلاس میخواد یا نه :|‌؟‌( فقط اونه که این مشکلو حل میکنه :D )
فعلا هیچ یک از بازیهای F2P که عرضه شده نیاز به plus ندارن
در صورت نیاز به پلاس غید میشه توی توضیحات مربوطه بازی
دلیلش هم این هست که F2P خودشون In Game Purchase دارن از اون طرف پول در میان . اگر Plus استفاده کنن طبیعتا ممکنه به اندازه ای که باید پول در نیارن
من بیشتر خودم WarFrame رو توصیه میکنم جالب بود !

دمت گرم خیلی گلی کارم راه افتاد فقط یه مشکلی دارم اونطور که خودت گفتی پچ بازیا خود به خود میاد تو قسمت download ولی وقتی به اینترنت وصل میشم پچ infamous رو نمیاره یا بازیایه ذیگه که دارم تو کنسولم اونارم نمیاره ولی آپدیت 1.62 رو میاره شروع به دانلودم میکنه چیکار باید بکنم؟(گزینه automatic download update فعاله تو بازیم میرم نمیاد)
وایسا infamous رلیزه رسمی بشه احتمالا پج هم میاد بالا . هنوز توی یک سری ریجنها بازی روی استور هم عرضه نشده :)
ممکنه مشکل از این هم باشه !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بـــــــــــابــــــــــا یــــــــــــــــه نگــــــــــــــــاهی به دور و ورتون بندازین :D
سوني از اين اشتباهات تو استور PS3 هم داشت. سازنده و خود سوني اعلام كردن نميخواد حالا گير دادي پلاس ميخواد:d
اگر پلاس ميخواد چجوري ملت بدون پلاس دارن بازي ميكنن.
اينم متن استور UK:
1 playerNetwork Players 2-4
1MB minimum save size
DUALSHOCK®4 Vibration Function
Remote Play Supported
HD Video Output 720p,1080i,1080p
Download of this product is subject to the Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement and any specific additional conditions applying to this product. If you do not wish to accept these terms, do not download this product. See Terms of Service for more important information.
Library programs ©Sony Computer Entertainment Inc. exclusively licensed to Sony Computer Entertainment Europe. Software Usage Terms apply, See eu.playstation.com/legal for full usage rights.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سوني از اين اشتباهات تو استور PS3 هم داشت. سازنده و خود سوني اعلام كردن نميخواد حالا گير دادي پلاس ميخواد:d
اگر پلاس ميخواد چجوري ملت بدون پلاس دارن بازي ميكنن.
اينم متن استور UK:
من می‌زنم دانلود شه اگر پلاس خواست پول وقت دانلودم رو از شما می‌گیرم :D

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
توی اون عکسه زده آنلاین بازی کردنش پلاس میخواد که خوب طبیعیه!!!
همه بازیها میخوان..............
اما دانلود کردنش و تک نفره بازی کردنش نیمخواد پلاس.............

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
توی اون عکسه زده آنلاین بازی کردنش پلاس میخواد که خوب طبیعیه!!!
همه بازیها میخوان..............
اما دانلود کردنش و تک نفره بازی کردنش نیمخواد پلاس.............
نخیر بازی های MMO و online که F2P هستن نمیخوان.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
آنلاینش رو نوشته میخواد ...
بخش تكنفرش هم انلاينه . رو pc كه انلاين بود اينجا هم همونه. افلاين نداره.
كلا همه ي Free 2 Play انلاين هستن خبري از افلاين نيست:d
https://support.us.playstation.com/...id/5060/~/ps4-online-multiplayer-requirements
.[h=3]Exceptions[/h]Free-to-play games are exempt from this requirement and can be played online with no PS Plus subscription. Examples of games that fall into this category are: Blacklight Retribution, DC Universe Online, and War Frame.
من بحثي ندارم ديگه:d ٢ صفحه دارم ميگم نميخواد باز ميگيد ميخواد:d اصلا ميخواد به من چه ربطي داره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر