هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
نه برای من که اینطوری نبوده!!! منظورت مثل PS3 ه ؟
اون واسه این بود که سوییچ میکرد بین HDMI و AV ولی این دیگه AV نداره .

- - -ویرایش - - -

یه سوال کسی میدونه بازیهای PS3 که قابل آپگرید روی 4 هستنبا 10 دلار با چند گیگ دانلود آپگرید میشن ؟ باید کل بازیو دانلود کنیم یا نه ؟
کل بازی دوباره دانلود میشه مخصوص کنسول جدید . اون اپگرید منظورش مالکیت بازی هست که از ps3 به ps4 تغییر میکنه نه اپگرید فایل های ps3 و تبدیل به 4

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
من تو کفم هنوز!یعنی ps4 نه قابلیت pause کردن دانلود داره نه خاموش کردن دسته؟!:|خسته نباشن
این قابلیت ها احتمالا بهش اضافه میشه و خیلی چیزای دیگه . اندکی صبر سحر نزدیک هست :) . واسه pause هم نه این که کلا قابلیتش وجود نداشته باشه فعلا در دسترس نیست ولی کافیه اینترنت رو قطع کنی . هر وقت خواستی وصل کنی از ادامه شروع به دانلود میکنه .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
احساس میکنم کنسول زیادی گرما میده از پشتش ، نه ؟
PS3 گرمای کمتری داشت !
این هدفونه چرا صداش در نمیاد؟ فقط تو بازی در میاد؟
(نیازمند کیلزون میباشیم !)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
احساس میکنم کنسول زیادی گرما میده از پشتش ، نه ؟
PS3 گرمای کمتری داشت !
این هدفونه چرا صداش در نمیاد؟ فقط تو بازی در میاد؟
(نیازمند کیلزون میباشیم !)
طبیعی هست هنگام بازی گرم کنه D:
نگران نباش !
هدفون رو باید دستت رو روی ps button نگه داری بری قسمت adjust devices و بخشه output to headphone رو all کنی :)

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
من تو کفم هنوز!یعنی ps4 نه قابلیت pause کردن دانلود داره نه خاموش کردن دسته؟!:|خسته نباشن
باو کی همچین چیزی گفته مگه میشه دسته خاموش نشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :|
دگمه ps نگهدار بعد برو adjust dvice بعد برو trun off dvice بزن اینو بعد اسم دسته میاد.
:|

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این قضیه پخش فیلم و موزیک مسخرس! خو چرا 3rd party ها دست به کار نمیشن؟ مگه نمیشه برای ps4 مثل وان app ساخت؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
این قضیه پخش فیلم و موزیک مسخرس! خو چرا 3rd party ها دست به کار نمیشن؟ مگه نمیشه برای ps4 مثل وان app ساخت؟

یا نه
توی close بودن سیستم ها یه جاهایی سونی از اپل هم بدتره

اما یحتمل خود سونی بعدا قابلیت هایی بهش اضافه می کنه

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
بازی های کارکرده رو کجاها خریدارن یا با یه بازی دیگه عوض می کنند؟
ممنون می شم بگویید
سلام میتونید تو همین انجمن مطرح کنید میتونیم بری پشت شهرداری اونجام برات عوض میکنن.
موفق باشی

Last edited by a moderator:

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
یه دسته دیگه گرفتم نمی تونم استفاده کنم همزمان دو تا دسته شناسایی نمیشه یکی که روشن میشه اون یکی خاموش میشه برای فیفا گرفتم نمیشه چیکار کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر