هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
داداش به خدا منم پولدار نیستم که شما اینطوری میگی منم هر 2-3 ماه یه بازی میخرم و دلم نمیاد مثل xbox360 کپی بازی کنم و نووبا رو اینجا توی کال آف تحمل کنم

شما میگه هر کی کپی بازی کنه نوب !! به خدا این جوری نیستا

نووبا رو اینجا توی کال آف تحمل کنم

مشکل از کپی بدون یا نبودن نیست مشکل از خود بازی :-":d شما BF بازی کن درصد نوبا خیلی کم تره :d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوباره این بحث راه افتاد !!

یه چیزی بگم ؟؟

برای بابای خارجی با حقوقای پایه ۱۰۰۰۰ یورویی ۵۰ یورو هیچی نیست !!

تو ایران هم میشه با یه ذره سیو پول و اقتصادی عمل کردن خیلی راخت بدون خرج اضافه اوریج زد ! من از ۶ ماه پیش تا الان هم tlou رو اوریج دارم هم season اوریج گرفتم و هم gta v تا تهش بلعیدم ! همشو با سرمایه ۲۰۰ تومن الان هم ۳۰ تومن هنوز پول دستمه !

تعویض و خرید و فروش بازی به همین راحتی

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember

یه چیزی بگم ؟؟

تو ایران هم میشه با یه ذره سیو پول و اقتصادی عمل کردن خیلی راخت بدون خرج اضافه اوریج زد ! من از ۶ ماه پیش تا الان هم tlou رو اوریج دارم هم season اوریج گرفتم و هم gta v تا تهش بلعیدم ! همشو با سرمایه ۲۰۰ تومن الان هم ۳۰ تومن هنوز پول دستمه !

شما حقوق پایه ی 10000 تا رو از کجا اوردی ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان

یه چیزی بگم ؟؟

داداشم نکنه تو خونه هاشون کارخونه پول سازی دارن ما خبر نداریم؟
برادر من از هرکدومشون بپرسی میگه ۶۰ دلار برامون زیاده...۶۰ دلار اصلا پول کمی نیست براشون
گوشی موبایلی ک ما ب این راحتی میخریم بابای خارجی قراردادی با اپراتور میخره ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار
۷۰۰ دلار خیلی پول زیادیه باور کنین
۱۰۰۰دلار جزء حقوق های عااالیشون هست... و قشر تحصیل کرده این حقوق رو میگیره... من شنیدم مهندسای توپ ۲۰۰۰ میگیرن...

کاملا موافقم..و تایید میشه... ما همه تفریحاتو باهم میخوایم...
یه ذره ۲ ۲ تا ۴ تا کنیم ب راحتی میشه اریج زد... و باید خواه ناخواه از تفریحات دیگه کم کرد...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
اوه اوه اوه
دوستان از وقتی این خبر هک کنسول اومد بیرون بعضی از سایتای معروف قیمتاشونو برداشتن زدن تماس بگیرید
خدا رحم کنه دوباره برید کنسول 3 میلیونی بخرید

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
به همراه دستگاه های PS4 ریجن 1 کارت های Plus یک ماهه وجود داره ؟
كنسولي كه خريدم ريجن يك هست اما من چيزي نديدم داخلش كه شبيه به كارت باشه، چطوريه اين كارت ابعاد شكل ؟

ميشه اين اعتبار psn رو خريد اما باهاش plus نخريد؟ يعني تاريخ مصرف نداره؟

در ضمن توي بازي فيفا بودم ، اون قسمت هاي اينترنتي بازي يه علامت ضربدر قرمز ميزنه و قبلش هم پيغام ميده كه ارتباط اينرتنتي قطع شد
شما هم همچين مشكلي داريد؟ البته من Psn ندارم

باتشكر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر