هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
چطوری میشه تو حالت استندبای یه چیزو بزارم دانلود.دستگام داغ کرد.بدادم برسید:d
راستی دستگام بعد دوساعت روشن موندن پشتش تقریبا زیاد داغ شده.این عادیه؟
از داخل setting میری توی power saving اونجا standby همه تیک هاشو میزنی و بعد میزاری دانلود و کنسول رو با استندبای خاموش میکنی که چراغ نارنجی کنسول روشن میشه و این حله .
در مورد داغ کردن هم نمیدونم والا من همچین مشکلی ندارم حتی شده 7 ساعت روشن بوده فقط پشتش یکمی ولرم شده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چطوری میشه تو حالت استندبای یه چیزو بزارم دانلود.دستگام داغ کرد.بدادم برسید:d
راستی دستگام بعد دوساعت روشن موندن پشتش تقریبا زیاد داغ شده.این عادیه؟
عادیه طبیعتا ! بعد از 2 ساعت دیگه داغ نکنه طبیعی نیست !!!

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
سلام دوستان سوالی داشتم.... در این سایت

سونی استور

تفاوت نسخه های

FULL GAME
با
PSN GAME

درچیه؟... جفتشون میشه خرید و دانلود اینترنتی کرد؟.... چرا حجم هاشون خیلی باهم فرق داره با اینکه بعضی هاشون یک بازی هستن؟.. کدومشون بخریم درسته؟

داداشا گلم هیچکس نمیتونه راهنمایی یا توضیحی درمورد تفاوت این دو نسخه در بازیها به هنگام خرید اینترنتی به من بده؟.... full game میدونم یعنی نسخه کامل psn game چیه؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
داداشا گلم هیچکس نمیتونه راهنمایی یا توضیحی درمورد تفاوت این دو نسخه در بازیها به هنگام خرید اینترنتی به من بده؟.... full game میدونم یعنی نسخه کامل psn game چیه؟
PSNGAME بازی هایی هستند که فقط تو PSN میشه دانلودشون کرد و دیسک ندارند!
مثلا دی ال سی بازی ها و بعضی بازی های دیگه
FULL GAME ها هم دیسم دارن هم میشه از PSN بگیریشون

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
speaker
بستگی به بازی داره
توی sound shapes - kz - tr صدا داشت

منم دارم Flower بازی میکنم الان،یدفه صدای باد میاد از توش!!!!
خیلی باحاله!!!
البته دفعه اول که شنیدم گرخیدم،2 متر پریدم هوا :d

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
لطفاااا یه جواب کامل بدید به این پستم...خیلی حیاتیه واسم
عزیزان ریجین 1 برا امریکا دو سری داشته ؟؟؟یعنی اینایی ک الان سایتا میفروشن سری لانچ کنسول که نیست ؟؟؟
ریجین 2 و 3 که مشخصه سری جدید ترن .. ولی آخه میگن ریجین 1 دو سری داره /// یکی اواخر 2013 یعنی 3 ماه آخرش و یکی هم جدید تر ... ممنون میشم بگید
و اینکه میگن طی 48 ساعت اول مشخص میشه خرابه یا نه و میگن خرابیها مربوط به بلوری رام کنسول بوده
میشه یکی از داداشای گلم بگه این بلوری رم چجوری میشه که آدم میفهمه مشکل داره کنسول ؟؟؟
خدا وکیلی خیلی واسم مهمه
تشکررررر

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
لطفاااا یه جواب کامل بدید به این پستم...خیلی حیاتیه واسم
عزیزان ریجین 1 برا امریکا دو سری داشته ؟؟؟یعنی اینایی ک الان سایتا میفروشن سری لانچ کنسول که نیست ؟؟؟
ریجین 2 و 3 که مشخصه سری جدید ترن .. ولی آخه میگن ریجین 1 دو سری داره /// یکی اواخر 2013 یعنی 3 ماه آخرش و یکی هم جدید تر ... ممنون میشم بگید
و اینکه میگن طی 48 ساعت اول مشخص میشه خرابه یا نه و میگن خرابیها مربوط به بلوری رام کنسول بوده
میشه یکی از داداشای گلم بگه این بلوری رم چجوری میشه که آدم میفهمه مشکل داره کنسول ؟؟؟
خدا وکیلی خیلی واسم مهمه
تشکررررر
خیر هیچ کدوم از ریجن ها دو سری نیست. منتها ریجن یک سه ماه اولش (آگست، سپتامبر و اکتبر) مشکل داشتن اکثرا ولی بعد از اون مشکلی نداره.
شما هر ریجنی بخری نوامبر، دسامبر، ژانویه {2014} یا فبریه {2014} باشه مشکلی نداره ولی بازم مهلت تست بگیر.
خرابی ها خیلی پایین بوده ولی همون هایی هم که خراب شده معمولا تو یکی دو روز اول خودش رو نشون داده.
فقط باید تست کنی و بازی کنی تا معلوم شه. اگر راحت دیسک رو گرفت و بیرون داد مشکلی نداره.
سلام دوستان.
میشه بگید این power brick چی هست که میگن ps4 نداره؟ایا مزیت به حساب میاد؟
ببخشید من مبتدی هستم.
ممنون میشم جواب بدید
پاور بریک همون آداپتور هست که PS4 نداره و یک مزیت به حساب میاد چون جای کمتری می‌گیره.
یعنی شما نیاز به رابط نداری و مستقیم دستگاه رو به برق وصل می‌کنی ولی در مقابل Xbone پاور بریک داره؛ یعنی اول سیم رو از دستگاه به این آداپتور وصل می‌کنی بعد وصل می‌شه به برق!
images

images

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
داداش مرسی بابت جواب ..
اما یه چیزی الان من تو ی سایت نظرای ادمینشو خوندم مثلا هر کی میگفت دستگام صدا میده .. مثلا قر قر .. :D میگفت بلوری رام شما مشکل پیدا کرده و طی مدت چند روز یا چند ماه کلا از کار میفته و دیگه بازی اجرا نمیکنه! اون دستگاه ها هم اکثرا ریجین 1 بودن انگاری ... یعنی کنسول صدا بده خرابه ؟؟؟؟؟
تا الان اعصابمون به هم ریخته بود ارور صفحه آبی بیاد الان میبینم این یارو مدیر اون سایته میگه بیشتر ریجین 1 ها مشکل بلوری رام دارن !!! خدا وکیلی یکی بیاد ما رو روشن کنه اعصابمون به هم ریخت :(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
داداش مرسی بابت جواب ..
اما یه چیزی الان من تو ی سایت نظرای ادمینشو خوندم مثلا هر کی میگفت دستگام صدا میده .. مثلا قر قر .. :D میگفت بلوری رام شما مشکل پیدا کرده و طی مدت چند روز یا چند ماه کلا از کار میفته و دیگه بازی اجرا نمیکنه! اون دستگاه ها هم اکثرا ریجین 1 بودن انگاری ... یعنی کنسول صدا بده خرابه ؟؟؟؟؟
تا الان اعصابمون به هم ریخته بود ارور صفحه آبی بیاد الان میبینم این یارو مدیر اون سایته میگه بیشتر ریجین 1 ها مشکل بلوری رام دارن !!! خدا وکیلی یکی بیاد ما رو روشن کنه اعصابمون به هم ریخت :(
صدا رو همه ریجن ها می‌دن.
به هر حال دستگاه یه جاهایی باید از روی دیسک بخونه بازی رو که صدا می‌ده.
خیلی از بچه های خودمون هم مشکل صدا رو دارن ولی در واقع اصلا مشکل نیست.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دادا واست پ.خ کردم بری ببینی صحبتارو راجب صدای کنسول ... والا منم اینجا دیدم خیلیا میگفتن صدا میده کنسول و ریجیون کنسولشونم 1 بوده و در جواب بهشون گفتن چیز عادی هست اما هر کی یه چی میگه ...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دادا واست پ.خ کردم بری ببینی صحبتارو راجب صدای کنسول ... والا منم اینجا دیدم خیلیا میگفتن صدا میده کنسول و ریجیون کنسولشونم 1 بوده و در جواب بهشون گفتن چیز عادی هست اما هر کی یه چی میگه ...
دیدم پ.خ رو.
شما اگه عجله نداری من خودم نهایتا تا دو هفته دیگه می‌خرم (ریجن 2 یا 3) پسرخالمم احتمال زیاد زوتر از من می‌خره؛ تست می‌کنم بهت می‌گم صدا می‌ده یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر