هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان وقتی دستگاه در حالت استندبای داره دانلود میکنه فشاری به دستگاه وارد میشه؟!!!
مثلا اگه 12 ساعت تو حالت استندبای درحال دانلود باشه مشکلی پیش نمیاد؟!؟

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
دوستان وقتی دستگاه در حالت استندبای داره دانلود میکنه فشاری به دستگاه وارد میشه؟!!!
مثلا اگه 12 ساعت تو حالت استندبای درحال دانلود باشه مشکلی پیش نمیاد؟!؟
نه عزیز هیچ مشکلی نداره
من خودم چندباری این کارو کردم
آخرین بار هم بازی outlast رو دانلود کردم

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
سلام به همگی یک سوال داشتم اونم اینه که اولین کنسول های تولیدی مال چه ماهی بودن و اینکه راست میگن سه سری تولید اول اکثرا رجیون 1 ها مشکل دارن؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان چطور میشه بگراند ابی رو تغییر داد عکسی گذاشت یا رنگی تغییر دادیا تمی گرفت ممنون میشم راهنمایی کنید !
در این دستگاه چطور باید وارد منوی سیف مد شد ؟

آخرین ویرایش:

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
سلام دوستان سوالی داشتم.... در این سایت

سونی استور

تفاوت نسخه های

FULL GAME
با
PSN GAME

درچیه؟... جفتشون میشه خرید و دانلود اینترنتی کرد؟.... چرا حجم هاشون خیلی باهم فرق داره با اینکه بعضی هاشون یک بازی هستن؟.. کدومشون بخریم درسته؟

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان چطور میشه بگراند ابی رو تغییر داد عکسی گذاشت یا رنگی تغییر دادیا تمی گرفت ممنون میشم راهنمایی کنید !

تم رو نميدونم اما سيف مود بايد دستگاه رو خاموش كنى بعد پاور رو چند ثانيه نگه دارى ميره رو سيف مد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
قابلیت تعویضه background موجود نیست
دستتون روی پاور نگه میداری وقتی beep داد دستت رو ور میداری و یک بار دیگه میزاری و 7 ثانیه نگه میداری.

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
دوستان میشه بگید جدید ترین تولید واسه چه ماهی هست تو بازار ایران ؟

چون من عید میخوام برم اهواز ، میخوام بدونم مثلا ریجن 2 آخرین و جدیدترین ماهی که هست چیه تا ببینم میتونم پیدا کنم یا نه ...

بعد یه سوال دیگه دارم اینکه من شنیدم مثلا یه خرابی داره انه که بعضی وقتا یه دیسک دیگه بزاری تو دستگاه گیر میکنه یا پس میده ... همچین چیزی ، حالا واسه همین که تست کنم مجبورم 2 تا بازی بخرم . پیشنهاد شما چیه ؟
Second Son مثلا با یه بازی خوب دیگه معرفی کنید ممنون میشم .

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عزیز اگه میخوای صدای بازی رو از هدست گوش کنی باید بری توی setting از اونجا تنظیم کنیااااا چون در صورت عادی واسه party هستش
من خودم تا الان هرچی هندزفیری بهش وصل کردم قشنگ کار کرده هم صدا میومد از گوشیش و هم صدا از میکروفون میرفت ولی در کل صدا مونو هست و استریو نمیشه
آره اینکارو میکنم ولی وصل نمیشه باره 4 که دسته رو عوض میکم اصن هدست جدید خریدم مونو نیست وقتی میزنم باید یکم تکونش بدم که وصل شه وقتی فعال شد هیچ صداییم نمیده فقط مونو که وصل میشه صدایه خیلی کمی ازش میاد

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
آره اینکارو میکنم ولی وصل نمیشه باره 4 که دسته رو عوض میکم اصن هدست جدید خریدم مونو نیست وقتی میزنم باید یکم تکونش بدم که وصل شه وقتی فعال شد هیچ صداییم نمیده فقط مونو که وصل میشه صدایه خیلی کمی ازش میاد

محمود برا من اینطوری نیست.با اشغالترین هدست هم تستش کردم جواب داد.فکر کنم مثل گوشیمه که باید تا نصفه بزنی.ولی نباید اینجوری باشه

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
کمک

چطوری میشه تو حالت استندبای یه چیزو بزارم دانلود.دستگام داغ کرد.بدادم برسید:d
راستی دستگام بعد دوساعت روشن موندن پشتش تقریبا زیاد داغ شده.این عادیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر