هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام و درود بر شما اساتید.
یکی از دوستام ps4 رو همین یه هفته پیش خرید و امروز دچار مشکل شده و وقتی دستگاه رو دیدم گفت وست بازی بودم که یه دفعه کنسول خاموش شد وچراغ آبی چشمک زن میزنه..... به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟
اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یکی از دوستام ps4 رو همین یه هفته پیش خرید و امروز دچار مشکل شده و وقتی دستگاه رو دیدم گفت وست بازی بودم که یه دفعه کنسول خاموش شد وچراغ آبی چشمک زن میزنه..... به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

خدا رحمتش کنه............

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام من اکانت امریکا ساختم ولی تو بازی fifa 14وقتی اون تمرینای که برنز و نقره و طلا هست می رم موقع امتیاز عکس پرچم بریتانیارو می زنه می نویسه united kindom چرا؟
لطفا جواب بدید ریجن بازی هم all است

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
لطفا جواب بدید ریجن بازی هم all است
توی تاپیکه بازی مطرح کن و کسایی که بازی کردن احتماله زیاد میدونن
فکر میکنم All همون 1 باشه ااگر اشتباه نکنم !

کنسول متاسفانه مشکل دار هست. کاریشم نمیشه کرد . میتونه هارد رو در بیاره و جا بزنه ببینه درست میشه یا نه . امتحان کنید ببینید میتونید به Safe Boot برید یا نه ؟
دستگاه که خاموش هست دستتون رو روی power نگه میدارید وقتی 2 beep داد ول میکنید و 7 ثانیه نگه میدارید تا منوی safe boot بیاد . از انجا میشه format کامل یا rebuild databtase کرد اما گارانتی بر درست شدنش نیست. اگر درست نشد که کنسول خراب هست و باید به سونی برسونید تا تعویض کنه !

ممنون اما شماهم به اين كاملي جواب نداده بودي ، الان گرفتم چي شد ، خوب حالا ميرم سراغ گرفتن اينترنت با حجم نامحدود با سرعت بالا، ارزش داره ٢٠٠ بدي واسه يك ماه در عوض ٥٠٠ تومان بازي بگيري چون من پول براي psn نميدم.

راستي ي سوال ديگه چرا nba live براي x1 هست اما براي ps4 نيست؟

×_× سوالی که پرسیده بودی رو الان نگه کردم کامل جواب داده بود. فقط پرسیده بودی battlefied حجمش چقدر هست و با سایت PS entertainment network میشه همه کارهای مربوطه مثل خرید انجام و داد و ... که گفتم میشه مشکلی نداره ×_____________________× بعد دوباره همون سوال رو کردی که battlefield حجمش چه قدره ×_×

اون دیگه بستگی به خودت داره اما فکر میکنم با توجه به اینکه میشه بازیا رو خرید و فروخت ( نسخه فیزیکی ) فیزیکی خریدن به صرفه تره ضمن اینکه نهایتا یه تعداد محدود بازی میتونی روی 400 گیگ Ps4 نگه داری که ماشالا بعضی بازیا حجمش تا اینده با همه dlc ممکنه به 50-60 گیگم برسه . پس این هم در ذهن داشته باش.

بازی NBA LIVE برای 4 هم موجود هست اما اصلا توصیه نمیشه به دلیله نابود بودنش D: همون NBA 2k رو بخرید.

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
اون دیگه بستگی به خودت داره اما فکر میکنم با توجه به اینکه میشه بازیا رو خرید و فروخت ( نسخه فیزیکی ) فیزیکی خریدن به صرفه تره ضمن اینکه نهایتا یه تعداد محدود بازی میتونی روی 400 گیگ Ps4 نگه داری که ماشالا بعضی بازیا حجمش تا اینده با همه dlc ممکنه به 50-60 گیگم برسه . پس این هم در ذهن داشته باش.

بازی NBA LIVE برای 4 هم موجود هست اما اصلا توصیه نمیشه به دلیله نابود بودنش D: همون NBA 2k رو بخرید.

باتشکر ازپاسخ شما.... سوال دیگری دارم.... امکان اضافه کردن هارد اکسترنال به PS4 هست؟.... یا امکان ذخیره سازی بازی روی هارد اکسترنال هست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
باتشکر ازپاسخ شما.... سوال دیگری دارم.... امکان اضافه کردن هارد اکسترنال به PS4 هست؟.... یا امکان ذخیره سازی بازی روی هارد اکسترنال هست؟

خیر . Ps4 هارد اکسترنال ساپورت نمیکنه .
در صورت اینکه میخوای بیشتر از 500 گیگ داشته باشه باید هارد رو عوض کنی.

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
خیر . Ps4 هارد اکسترنال ساپورت نمیکنه .
در صورت اینکه میخوای بیشتر از 500 گیگ داشته باشه باید هارد رو عوض کنی.

ممنون ازبابت راهنماييت ، خوب يعني بايد هارد يك ترا بگيرم براي ps4 ؟؟
كلاً چطور هاردي و باچه مشخصاتي بايد باشه؟
البته سوال الانم براي اينده هست كه 500g كم ميارم ، اما ميخوام از الان اطلاعات درستي داشته باشم.
هارد مخصوصي داره يا نه ؟ ممنون ميشم اطلاعاتي دراين مورد بدين....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر