هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
سلام دوستان خواهشا؛ راهنمایی کنید....
من از طریق این سایت یک اکانت آمریکایی ساختم
https://store.sonyentertainmentnetwork.com

تمامی کارهارو انجام دادم و الان اکانتم اماده شارژ کردنه اما ( من از اول ساخت اکانت تا انتهای کار تغییر ای پی داده بودم به آمریکا) .... حالا سوالم اینکه من الان اگه اکانتم شارژ کنم بعدا" که بخوام با کنسول و با ای پی ایران خرید کنم مشکلی برام پیش میاد یانه؟

چون تمامی کار ساخت اکانتم با ای پی امریکا بوده.... و برای استفاده در کنسول می خوام با ای پی ایران باشم بعدا" مشکل ساز نشه؟.... هنوز اکانت شارژ نکردم تا از دوستان اطلاعات لازم بگیرم

باتشکر.

نه مشکلی نداره...

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بُرج واقعی به این میگن ! :x
PlayStationTower.jpg

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
سلام سوالي داشتم ، حجم بازي مثل fifa2014 يا battlefield 4 full كه تو استور سوني هست چقدر هست؟ راسته ميگن 40 تا 50 گيگ حجم هر كدوم از اين بازيهاس؟ من حدود ١٥٠ دلار اعتبار psn دارم و هنوز خريدي نكردم و برام سوال شده حجم بازيها چقدره؟ چون تا 20 گيگ هم برام مقدوره بازي لود كنم اما بيشتر ديگه شدني نيست.... ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه حجم اين بازي ها چقدره ، كاري به اپديت و .. ندارم منظورم حجم بازيشه ، اپديت كه ميدونم براي هربازي مختلفه. مثلاً در اين لينك بازي كال اف زده 55 دلار اما حجم نزده و من موندم واقعاً حجم بازي ها چقدره حدوداً ، حداقل همين سه تا بازي كه نام بردم ، باتشكر

لينك سايت سوني استور

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
دوستان ps4 كپي خور نميشه ؟ چه قدر طول ميكشه؟چون مثل ps3 بلوري هست سيستم ديسك هاشون يكي نيست ؟
كنسولش قيمتش خوبه اما بازي هاش خيلي گرونه

Sent from my iPhone using Tapatalk

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دوستان ps4 كپي خور نميشه ؟ چه قدر طول ميكشه؟چون مثل ps3 بلوري هست سيستم ديسك هاشون يكي نيست ؟
كنسولش قيمتش خوبه اما بازي هاش خيلي گرونه

Sent from my iPhone using Tapatalk
کپی خور شدن ربطی به نوع دیسک نداره! هیچ کسی نمی تونه بگه کی کپیخور میشه٬ شاید اصلا نشه!
می تونی یه بازی بخری بعد تعویض کنی یا دسته دوم بخری اینجوری ارزون تر در میاد٬ به نظر من اگه میخوای بخری به این امید که کپی خور شه نخر!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام سوالي داشتم ، حجم بازي مثل fifa2014 يا battlefield 4 full كه تو استور سوني هست چقدر هست؟ راسته ميگن 40 تا 50 گيگ حجم هر كدوم از اين بازيهاس؟ من حدود ١٥٠ دلار اعتبار psn دارم و هنوز خريدي نكردم و برام سوال شده حجم بازيها چقدره؟ چون تا 20 گيگ هم برام مقدوره بازي لود كنم اما بيشتر ديگه شدني نيست.... ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه حجم اين بازي ها چقدره ، كاري به اپديت و .. ندارم منظورم حجم بازيشه ، اپديت كه ميدونم براي هربازي مختلفه. مثلاً در اين لينك بازي كال اف زده 55 دلار اما حجم نزده و من موندم واقعاً حجم بازي ها چقدره حدوداً ، حداقل همين سه تا بازي كه نام بردم ، باتشكر

لينك سايت سوني استور

فکر میکنم قبلا این سوال رو یک بار شما پرسیدن جواب هم دادم !

حجمه بازیا :
Angry Birds: Star Wars – 1.5GB
Assassin’s Creed IV: Black Flag – 21.2GB
Battlefield 4 – 33.9GB
Blacklight: Retribution – 4.9GB
Call of Duty: Ghosts – 31.3GB
Contrast – 2.3GB
DC Universe Online – 22.7GB
FIFA 14 – 9GB
Flower – 1.8GB
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition – 22GB
Just Dance 2014 – 22GB
Killzone: Shadow Fall – 38.5GB
Knack – 35.6GB
LEGO Marvel Super Heroes – 6.4GB
Madden NFL 25 – 13.1GB
NBA 2K14 – 41.8GB
Need for Speed: Rivals – 15.9GB
Resogun – 460.8MB
Sound Shapes – 3.4GB
Super Motherload – 393.6MB
Trine 2: Complete Story – 2.6GB
Warframe – 4.2GB
Here's the Download Sizes for all PS4 Launch Games - PlayStation LifeStyle

اگر بیشتر از 20 نمیتونی دانلود کنی پس دوره بازیهای digital رو خط بکش. الان thief و infamous هم هرکدومش دارن میان 25 گیگ حجمشون هست.
فکر کنم خودمم بهت گفتم که BF حجمه خوده بازی 35 تاست. 1 گیگ پچ داره و هر DLC هم 4.5 گیگ هست که روی هم 45 گیگ دانلود باید بکنی.
Fifa حجمش پایینه 9 گیگ
COD هم 31 گیگ هست . احتمالا DLC جدید هم که عرضه بشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاریخ ساخت پشت خود کنسول رو به صورت کد نوشته، به صورت سه ماهه یا دقیقا ماه و سال رو ذکر کرده؟!
مثلا نوشته ZVZASRF که باید کشف کنی این یعنی چی؟! :D
یا مثلا نوشته "W2013" که معنی Winter یا زمستان 2013 رو می‌ده و یکی از سه ماه اون هست؟!
یا دقیقا نوشته "December 2013"؟!
ممنون

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
درود
این تاریخ ساخت پشت خود کنسول رو به صورت کد نوشته، به صورت سه ماهه یا دقیقا ماه و سال رو ذکر کرده؟!
مثلا نوشته ZVZASRF که باید کشف کنی این یعنی چی؟! :D
یا مثلا نوشته "W2013" که معنی Winter یا زمستان 2013 رو می‌ده و یکی از سه ماه اون هست؟!
ممنون
مثلا برای من دقیقا نوشته دسامبر 2013 یه fox هم نوشته که ماله کارخونه فاکسکان میشه .
میگن هرچی به به 2014 نزدیک تر باشه بهتر تره :D

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
درود
مثلا نوشته ZVZASRF که باید کشف کنی این یعنی چی؟!
biggrin1.gif

ممنون

مثلا برای من دقیقا نوشته دسامبر 2013 یه fox هم نوشته که ماله کارخونه فاکسکان میشه .
میگن هرچی به به 2014 نزدیک تر باشه بهتر تره
biggrin1.gif

والا واسه من زده

hongfujin yanti december 2013

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام من اکانت امریکا ساختم ولی تو بازی fifa 14وقتی اون تمرینای که برنز و نقره و طلا هست می رم موقع امتیاز عکس پرچم بریتانیارو می زنه می نویسه united kindom چرا؟

سلام به احتما زیاد بازی فیفا شما ریجن 2 هست

پشت جعبه بازی قیقا رو نگاه کنید ببیمید داخل کره زمین 1 هست یا 2 با All زده

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
فکر میکنم قبلا این سوال رو یک بار شما پرسیدن جواب هم دادم !

حجمه بازیا :
Angry Birds: Star Wars – 1.5GB
Assassin’s Creed IV: Black Flag – 21.2GB
Battlefield 4 – 33.9GB
Blacklight: Retribution – 4.9GB
Call of Duty: Ghosts – 31.3GB
Contrast – 2.3GB
DC Universe Online – 22.7GB
FIFA 14 – 9GB
Flower – 1.8GB
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition – 22GB
Just Dance 2014 – 22GB
Killzone: Shadow Fall – 38.5GB
Knack – 35.6GB
LEGO Marvel Super Heroes – 6.4GB
Madden NFL 25 – 13.1GB
NBA 2K14 – 41.8GB
Need for Speed: Rivals – 15.9GB
Resogun – 460.8MB
Sound Shapes – 3.4GB
Super Motherload – 393.6MB
Trine 2: Complete Story – 2.6GB
Warframe – 4.2GB
Here's the Download Sizes for all PS4 Launch Games - PlayStation LifeStyle

اگر بیشتر از 20 نمیتونی دانلود کنی پس دوره بازیهای digital رو خط بکش. الان thief و infamous هم هرکدومش دارن میان 25 گیگ حجمشون هست.
فکر کنم خودمم بهت گفتم که BF حجمه خوده بازی 35 تاست. 1 گیگ پچ داره و هر DLC هم 4.5 گیگ هست که روی هم 45 گیگ دانلود باید بکنی.
Fifa حجمش پایینه 9 گیگ
COD هم 31 گیگ هست . احتمالا DLC جدید هم که عرضه بشه

ممنون اما شماهم به اين كاملي جواب نداده بودي ، الان گرفتم چي شد ، خوب حالا ميرم سراغ گرفتن اينترنت با حجم نامحدود با سرعت بالا، ارزش داره ٢٠٠ بدي واسه يك ماه در عوض ٥٠٠ تومان بازي بگيري چون من پول براي psn نميدم.

راستي ي سوال ديگه چرا nba live براي x1 هست اما براي ps4 نيست؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
با سلام !
دوستان تاریخ کنسول رو چطور میشه فهمید ؟من هر چی جعبه رو دیدم پیدا نکردم ! فقط سریال دستگاه با عدد 4 شروع میشه ریجن 1 هست دستگام !میشه راهنمایی کنید ؟ممنون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر