هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بعد اونوقت این سوئیت شرتها سایز بندی هم داره یا همش تک سایزه ؟
حالا یکی اندازش نشه چی ؟:d
فکر کنم کلاه فقط قابل استفاده هست !
اونطوری که عکس نشون میده اون جلیفه فقط کاوره بازی هست !!!!!!!!!
لول به نظره من ارزش نداره CE بدونه Art book یا مجسمه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دوستم داره میره دبی میخوام بگم از اونجا واسم بیاره.2 ساعت نت رو گشتم ولی نتونستم یه عکس از جعبش پیدا کنم که ریجن دستگاه رو نوشته باشه و بهش بدم که فقط ریجن 2 واسم بگیره.اگه عکسی چیزی دم دست دارین ممنون میشم بهم بدیت تا نشونش بدم

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
دوستم داره میره دبی میخوام بگم از اونجا واسم بیاره.2 ساعت نت رو گشتم ولی نتونستم یه عکس از جعبش پیدا کنم که ریجن دستگاه رو نوشته باشه و بهش بدم که فقط ریجن 2 واسم بگیره.اگه عکسی چیزی دم دست دارین ممنون میشم بهم بدیت تا نشونش بدم

پشت جعبه یا زیرش یه عکس کره هست که توی یه کادر مربع رنگه توش نوشته 2

البته واضح تر از همش لوگو pegi اه که با یه باکس سبز رنگ و عدد 3 داخلش معلومه ، دستگاه هایی که روشون لوگو pegi هست ریجن 2 ان

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
سلام ، تواين سايت چطوري ميشه فهميد حجم بازي ها ps4 چقدر هست؟

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/home/games

مثلا حجم بازي battlefield 4 نسخه full در اين لينك زده 10gb اما دوستان ميگن نزديك 45gb هست

لينك battlefield4

كلاً از كجا ميشه حجم بازي هارو فهميد؟ تو اين سايت كه اكثر بازيها بدون حجم هستن و اطلاعات حجم كاملي ندارن،

راستي فرض كنيم حجم ي بازي 40gb هست ، ميشه اين بازي خريد و وسط دانلود بازي دانلود قطع كرد و ادامه دانلود بعداً انجام داد؟ يا بايد كنسول يكله روشن باشه و دانلود قابليت ايست و ادامه دانلود در زماني ديگرو داره؟

دوستان من از يك انجمن اموزش دريافت گيفت كارت psn به صورت رايگان ياد گرفتم و تاحالا 150 دلار دارم ، (البته اين اموزش به درد كساني ميخوره كه از محصولات اپل استفاده ميكنن ) و با كسب امتياز انواع گيفت كارت به صورت رايگان ميگيرن ، خود من تاحالا كلي گيفت كارت ايتونز گرفتم و استفاده كردم ، و الانم به راهتي كلي امتياز براي گرفتن گيفت كارت پلي استيشن نيتورك دارم.

اينم ليكش

آموزشی معرفی و اموزش تمامی سایت ها برای دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز (کاملا ساده و عملی)

آخرین ویرایش:

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
بعد اونوقت این سوئیت شرتها سایز بندی هم داره یا همش تک سایزه ؟
حالا یکی اندازش نشه چی ؟:d

فكر كنم كش بياد! خونه آخرش به دوستت ميفروشى ديگه! اگر هم بزرگ بود بشور آب ميره! كوچك بود ول ميكنه! مگر اينكه اوورسايز باشى :دى

بعد ميگى گيم استاپ آلمان داره گيم استاپ ايران هم داره؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
پشت جعبه یا زیرش یه عکس کره هست که توی یه کادر مربع رنگه توش نوشته 2

البته واضح تر از همش لوگو pegi اه که با یه باکس سبز رنگ و عدد 3 داخلش معلومه ، دستگاه هایی که روشون لوگو pegi هست ریجن 2 ان
اگه تصویر داشتی خیلی خوب میشد آخه اطلاعاتش در مورد کنسول در حد صفر کلوین هستش واسه کسی که قبلا همچین چیزی ندیده سخته با توضیحات بتونه تجسم بکنه

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
حالا اینارو شما از کجا میدونید؟:D بعد چند تا کلا فیلم 4k داریم میشه نام ببرید که چجوری سونی میخواد استور رو پر فیلم 4k کنه؟

اوايل معرفى PS4 بود كه SONY اعلام كرد من منبعش رو از سايت FLATPANELS HD تو تاپيكى كه براى معرفى PS4 بود گذاشتم. SONY اعلام كرده بود كه در آينده با PS4 شما ميتونيد فيلمهاى 4K رو دانلود كنيد.
البته از اواخر شهريور SONY نرم افزارVIDEO UNLIMITED رو با بيش از 80 عنوان فيلم و سريال با كيفيت ULTR HD 4K رو براى اجاره $6.99 و خريد $29.99 افتتاح كرد.فعلاً با اولين فروشگاه 4K فقط شما ميتونيد با دستگاه 4K DOWNLODER ساخت SONY بنام FMP-X1 كه 10 عنوان فيلم 4K در هارد 2 ترابايتيش هديه قرار گرفته ارتباط برقرار كنيد.
هر فيلم بطور كاملاً سوپرزيپ شده بين 50~30 گيگابايت هست.(زيپ نشده حدود 300گيگ كه از سال 2015 بر روى بلورى هاى جديد ارائه ميشود و PS4 قادر به خواندنش هست)
نزديك به 9 ماه هست كه اين دستگاه در آمريكاى شمالى بفروش گذاشته شده.و 6 ماهه كه فيلمها و سريالها براى دانلود گذاشته شده است و بناست اين فروشگاه متصل به STORE بشه.
در ايران هم اگه با كريووو IP اينترنت رو عوض كنين و اين دستگاه رو از اونور يكى براتون بياره.و يه اكانت USA با كرديت كارت USA درست كنيد. شدنيه.
وگرنه بايد منتظر آپديت PS4 به 2160P باشيد. و مثل زمان PS3 منتظر فيلمهاى FULLHD بوديم.منتظر فيلمهاى 4K در اِستور باشيم كه SONY قبلاً قولش رو داده بود.

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
inFAMOUSSecondSon-8-670x376.jpg

He continued by explaining that there are many new PS4 titles in development that haven’t been announced yet, but Sony is working to be able to announce them by the end of the year
یوشیدا گفته که تا پایان امسال عناوین فرست پارتی بیشتری رو معرفی خواهیم کرد..

Yoshida-san concluded the interview by saying that many Japanese also want to get to know western games, and by hyping the upcoming inFAMOUS: Second Son, calling it “insanely good
از بازی اینفیمِس هم خیلی تعریف کرده و گفته که به طرز "دیوانه واری خوب" هستش...

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان من از يك انجمن اموزش دريافت گيفت كارت psn به صورت رايگان ياد گرفتم و تاحالا 150 دلار دارم ، (البته اين اموزش به درد كساني ميخوره كه از محصولات اپل استفاده ميكنن ) و با كسب امتياز انواع گيفت كارت به صورت رايگان ميگيرن ، خود من تاحالا كلي گيفت كارت ايتونز گرفتم و استفاده كردم ، و الانم به راهتي كلي امتياز براي گرفتن گيفت كارت پلي استيشن نيتورك دارم.

اينم ليكش

آموزشی معرفی و اموزش تمامی سایت ها برای دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز (کاملا ساده و عملی)

داداش اگه میشه بذار چون اگه تو فرومه عضو نباشیم نمیتونیم ببینیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر