هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
با سلام !
دوستان من هم این کنسول رو خریدم !
چند نکته !
راستش من بازی کیلزونه رو بازی کردم به نطرم گرافیک بازی در هد کریسز بود مقداری بیشتر !واقعا این نسل تا به امروز زیاد تغییر خاص گرافیکی نداشته و هنوز ما شاهد شاهکارها نیستیم!
نمیدونم اما این بازیهایی که واسه اس 4 اومده یه جورایی همه در حد همون نسل بازیهای آخر 360و 3 هستند !برای من که دلچسب نبود امیداورم که شهکارها و سونی ماکروسافت کم کم به فکر تحول بیوفتن !
در کل پتانسیل کنسولها بالاست و در آ؛ینده احتمالا شاهد تحول خواهیم بود !
دوستان چند سوال :
1.دسته رو چطور باید شارژ کرد؟دستگاه باید رو حالت استن بای باشه؟
2.بازیی که واقعا نسل فعلی رو نشون بده فعلا هست؟
3.بازی گاد اف وار برای این کنسول عرضه میشه؟
4. پست کاملی هست که موارد ائلیه رو توضیح داده باشه راه اندازی و نکاتی در خصئص کنسول ممنون!
5.دوستان اگر سایتی هست که مثل گیم اسپوت و ا ن جی باشه که قیلتر نباشه ممنون میشم معرفی کنین

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام !
چند نکته !
راستش من بازی کیلزونه رو بازی کردم به نطرم گرافیک بازی در هد کریسز بود مقداری بیشتر !واقعا این نسل تا به امروز زیاد تغییر خاص گرافیکی نداشته و هنوز ما شاهد شاهکارها نیستیم!
نمیدونم اما این بازیهایی که واسه اس 4 اومده یه جورایی همه در حد همون نسل بازیهای آخر 360و 3 هستند !برای من که دلچسب نبود امیداورم که شهکارها و سونی ماکروسافت کم کم به فکر تحول بیوفتن !
دوستان چند سوال :
4. پست کاملی هست که موارد ائلیه رو توضیح داده باشه راه اندازی و نکاتی در خصئص کنسول ممنون!
5.دوستان اگر سایتی هست که مثل گیم اسپوت و ا ن جی باشه که قیلتر نباشه ممنون میشم معرفی کنین

1-مثه ps3 دیگه کابل دسته که توی جعبه هست رو وصل کن به دسته شارژ میشه دکمه ps رو بگیر وقتی کل باطری پر شد ودیگه خالی نشد و هر سه خط پربود یعنی کامل شارژ شده
2-همین کلیزون اخرشه(فعلا.اما در اینده the order و اینفیموس و انچارتد 4 میان)
3-قطعا بله ولی کی رو سونی میدونه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام !
چند نکته !
دوستان چند سوال :
1. به واسطه کابله USB . در حالت Standby هم باید بری تو قسمت Power SAve Setting و قسمت Set Fuctions و تیک بزنی Supply USB power رو .
2. KZ و BF کم و بیش . به زودی هم Infamous و Thief .
3. فکر نکنم ×_× اگرم باشه شاید چند سال دیگه ... فکر میکنم دیگه خوده سونی هم از این فرنچایز خسته شده .

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
با سلام
دوستان برای اجرای بازی در کنسول"باید ریجن دستگاه و بازی یکی باشه؟
نه نیازی نیست بازی ها رجیون فری هستن
دوستان لطفا جواب بدید.ممنون
در مورد قیمت نظری نمیدم
بازی هم میتونی فیزیکی بخری
هم از psn بخری که با توجه به حجم بازیا و سرعت نت ایران همون فیزیکی بهتره
برای قیمت بازی هم میتونی یه بازی یخری بعد تعویض کنی

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

امروز دقیقا یک سال از معرفی PS4 میگذره
20 فوریه 2013 سونی در مراسم PS Meeting در شهر نیویورک چهارمین کنسول خودش رو معرفی کرد
تریلر معرفی PS4 بیش از 30 میلیون بار فقط در YT تماشا داشته !
20 فوریه 2013 هیچوقت از یاد گیمرها نمیره ! صدای مارک سرنی هنوز تو گوشمه Geee D D R Fivee :x :d
پلتفرمِ PlayStation پرفروش ترین و پر طرفدارترین پلتفرم دنیای بازیست و این افتخار یه PS فنه ! :d

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
تا ساعت 2 شب همه به شدت هایپ بودیم,یعنی یک هایپی بودا:dاز اونایی که هر 8 سال یبار اتفاق میفته!
همه میخواستن ببینن سونی چیکاس و این نسل هم میتونه با قدرت ادامه بده یا حتی خاطرات ps2 رو زنده کنه!
با این که پارسال خودم کنکور داشتم ولی کل اون هفته تمرکز نداشتم!تا 5 صبح با بچه ها بیدار بودیم.
روشن شدن جمالمون برا اولین بار با مارک سرنی و DS4,دیدن اولین گرافیکای نسل بعد و چیز تخیلی مثل Deep Down!
صحبت و ستایش دولوپرا از PS4 و قابلیتاش,تعجب خیلی زیاد از حضور بلیزارد روی استیج!و در آخر اعلام کانتنت انحصاری Destiny (ایف یو نو وات ای مین:)))
با همه اینا واقعا فکر نمی کردم یه سال دیگه,یعنی الان وضعیت ps4 این قدر عالی باشه و حتی خودم تا چند وقت دیگه بتونم بخرمش!
اینم یه سری از عکسای اون شب و اونی که لیک شد
ps4-meeting.jpg
aq63820-bxdss.jpg
mark-cerny-ps4.jpg
images

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
الان محتوای درون جعبه چی باید باشه بعد من باید در ان 48 ساعت تست چه چیز های بررسی کنم موارد امنیت چی بعد ورزن دستگاه چی این که باسه ابدیت باید اول 1.51 ابدیت کنم که جچم اش300 مگ بعد باید اون 800 مگ ابدیت 1.61 دان و بروی این ابدیت بریزم
برای همه ی بازی ها پلاس باید خرید ابدیت تو بیرون چند می ریزند با این ابدیت 1.61 چه قابلیت اضافه شده ؟
یکم جمله بندی هات بدن
ولی اونجور که من برداشت کردم: یه بار به یارو بگو واست تست کنه همونجا اگه مشکل نداشته باشه زیاد نگران نباش اگه رجیون 2 دستگاه ر میخوای بخری دیگه خیلی خیلی خیلی خرابیاش کم هستند چون یه دستگاه خراب معمولن همه ی مشکلات (مشکل درگاه HDMI و چراغ آبی و ...) ر با هم داره پس اگه یکی ر چک کنی دیگه احتمالش کمه مشکلات دیگه داشته باشه مثلا تا دستگاه رسید به دستت کبل HDMI ر چک کن ببین خوب جا میره اگه جا رفت و تصویر درست بهت داد دیگه احتمالن بقیه مشکلات ر نداره البته این ر بگم که خرابی های کنسول خیلی کم هستند از هر 1000 تا یدونه خرابه که با اومدن رجیون 2 ها این آمار خیلی کم هم شده (0.04% سونی اعلام کرده بود درصد خرابی ها ر )
در مورد آپدیت ها اگه درست فهمیده باشم حرفت ر نیازی به نگرانی نیست فقط باید کنسول ر آنلاین کنی بعد خودش بهت میگه چیر باید دان کنی و خودش رو هاردت میریزه لازم نیست تو کاری بکنی فقط یه اکانت درست کن بعد آنلاینش کن بعد خودش میگه چی میخوای
برا اکثر بازی ها باید پلاس خرید تا بتونی از امکانات آنلاینش استفاده کنی ولی این به این معنی نیست که هر بازی پلاس جداگونه داره یه پلاس 3 ماهه مثلا میخری بعد هر بازی تو اون 3 ماه بازی کنی فرقی نداره (یعنی پول جدا گانه برا پلاس هر بازی لازم نیست بدی)
محتویات درون جعبه ربط به رجبون داره ولی مثلا خوب یه چیز هایی برا همشون مشترکه(مثلا همشون توشون کنسول PS4 داره:d)
در مورد بقیه درست حرفت ر نفهمیدم

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

امروز دقیقا یک سال از معرفی PS4 میگذره
20 فوریه 2013 سونی در مراسم PS Meeting در شهر نیویورک چهارمین کنسول خودش رو معرفی کرد
تریلر معرفی PS4 بیش از 30 میلیون بار فقط در YT تماشا داشته !
20 فوریه 2013 هیچوقت از یاد گیمرها نمیره ! صدای مارک سرنی هنوز تو گوشمه Geee D D R Fivee :x :d
پلتفرمِ PlayStation پرفروش ترین و پر طرفدارترین پلتفرم دنیای بازیست و این افتخار یه PS فنه ! :d

اههههههههه خیلی وقت بود که از این پست ها نداده بودی و نداشتیم :love: :D
پسر چــــــــقدر زود گذشت :-" ولی خوش گذشتا :> :D

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان شرمنده قابلیت اجرای بازیهای اورجینال ps3بر روی ps4 هست؟
یعنی دیسک اورجینال ps3 بگیریم میتونیم روی ps4 اجراش کنیم؟چون بنده 360 داشتم دوست دارم عنوانهای قبلی و انحصاری ps3 رو بازی کنم !

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان شرمنده قابلیت اجرای بازیهای اورجینال ps3بر روی ps4 هست؟
یعنی دیسک اورجینال ps3 بگیریم میتونیم روی ps4 اجراش کنیم؟چون بنده 360 داشتم دوست دارم عنوانهای قبلی و انحصاری ps3 رو بازی کنم !

نه داداش این امکان وجود نداره...

فقط از طریق سیستم گای کای یا پلی استیشن Now امکان پذیره ک این سیستم هم تو آمریکا در مرحله ی بتا قرار داره...

منم مثل شما تو خماری انحصاریای پی اس ۳ هستم و آرزو دارم ی پی اس ۳ گیرم بیاد... اما این ۳۶۰ فروش نمیره...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
نه داداش این امکان وجود نداره...

فقط از طریق سیستم گای کای یا پلی استیشن Now امکان پذیره ک این سیستم هم تو آمریکا در مرحله ی بتا قرار داره...

منم مثل شما تو خماری انحصاریای پی اس ۳ هستم و آرزو دارم ی پی اس ۳ گیرم بیاد... اما این ۳۶۰ فروش نمیره...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

مرسی دوست من!
احتمالا میشه نگران نباش !اما فعلا زوده چون سونی نمیخواد فعلا اون کنسول رو از رده خارج کنه احتمالا 6 ماه دیگه با از رده خارج شدن اون کنسول این امکان پدید میاد !
بلاخره هر کنسولی عمر مفیدی داره و سونی تا آخر این کنسول رو ساپورت نخواهد کرد !بعد توقف تولید این کنسول با یک ابدیت این مشکل حل میشه !
راستی اگر امکان داره دوستان چند سایت معتبر در زمینه بازی معرفی کنن ممنون میشم که هیلتر نباشه

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
سلام دوستان سوالی داشتم... من برای بعداز عید میخوام ps4 بگیرم.... و تاحدودی با خواندن مطالب انجمن اطلاعات لازم به دست اوردم.... سوالی داشتم.... برای ساخت اکانت و شارژ اکانت و خرید بازی به صورت دیجیتال منظورم بازی (Battlefield 4 ) هست... در این سایت میتونم با pc کار ساخت اکانت و شارژ اکانت انجام بدم ....برای خرید که باید با خود کنسول بازی خرید و لود کنم.... در این سایت حجم نسخه full Battlefield 4 زده حدود 10 g که برای من باتوجه به سرعت و اینترنت نامحدودم امکان لودش دارم.... حدود 150 دلار شارژ psn برای us دارم که باهاش میخوام هم بازی بخرم هم اکانت pnsl فعال کنم..... خواستم ببینم در این سایت میشه با pc تمامی کارهای ساخت اکانت و شارژ اکانت انجام داد.... تا وقتی که کنسول خریدم بتونم راحت بازی خرید و لود کنم....باتشکر.

راستی برای ساخت اکانت نیاز به تغییر ای پی به کشور مورد نظر برای ساخت اکانت هست؟...یا میشه با ای پی ایران اکانت ساخت و آدرس امریکارو داد؟.... کلا" میخوام بدونم برای ساخت اکانت و نیز بعدا" برای استفاده از اکانت در خود کنسول باید تغییر ای پی داد یا نه.

لینک سایت

store.sonyentertainmentnetwork.com

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
سلام و صبح بخیر

برای ps4 در ماه فبریه ( در حال حاضر ) چه بازی هایی برای عضو پلاس بصورت مجانی هست تا دانلود کنند ؟

به جز outlast و resogun بازی های دیگری هم هستند یا خیر؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر