هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
پلی 4 قیمتش بیاد ایران چند در میاد ؟

بازیاش بیاد ایران چند در میاد ؟

ایا Gta v فقط و فقط برای پلی 3 زده شده یعنی رو پلی 4 نمیاد ؟

بعد کی بگیریم به صرفه تر هست ؟

روزای اول که بازی برای پلی 4 زیاد نیستش یه 6 ماه فکر کنم باید بگذره بازیاش زیاد شن و البته هزینه هاش بعد تازه قرار هست Beyond two souls بیاد

اصلا پلی 4 بازیای پلی 3 رو اجرا می کنه تازه خیلی ها هنوز last of us رو هم بازی نکردن

بعد بگیریم نگیریم حداقل خداکنه این دلار بیاد پایین تا چند ماهه اینده ما بتونیم یه نفسی بکشیم

با این هزینه های سنگین که ادم ورشکست میشه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
پلی 4 قیمتش بیاد ایران چند در میاد ؟

بازیاش بیاد ایران چند در میاد ؟

ایا Gta v فقط و فقط برای پلی 3 زده شده یعنی رو پلی 4 نمیاد ؟

بعد کی بگیریم به صرفه تر هست ؟

روزای اول که بازی برای پلی 4 زیاد نیستش یه 6 ماه فکر کنم باید بگذره بازیاش زیاد شن و البته هزینه هاش بعد تازه قرار هست Beyond two souls بیاد

اصلا پلی 4 بازیای پلی 3 رو اجرا می کنه تازه خیلی ها هنوز last of us رو هم بازی نکردن

بعد بگیریم نگیریم حداقل خداکنه این دلار بیاد پایین تا چند ماهه اینده ما بتونیم یه نفسی بکشیم

با این هزینه های سنگین که ادم ورشکست میشه

1.بستگی به انصاف نداشته ی دلالان غیر گرامی داره(من خودم همین الان پولشو دارم که از دی سی پیش خرید کنم ولی تا نیاد رو 1400 عمرا بخرم)
2.با این نرخ دلار 180 تا 190
3.فکر نکنم رو PS4 بیاد.
4.سه ماه بعد از عرضه بگیری بهتره چون حساب نسل بعد دستت میاد و اینکه کنسولا چند مرده حلاجن.
5.PS4 بازی های PS3 رو اجرا نمیکنه.

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
ترجمه اي هم ميكردي بد نبود=((
چیز هایی که فهمیدم اینه:
1-میتونی جوایزی که گرفتی مقایسه کنی.
2-فعالیت دوستات رو ببینی.
3-گیم پلی ها رو ببینی.
4-میتونی آخرین اخبار ....رو ببینی.
5-دانلود مجانی برای iosوandroid.
6-میتونی به پروفایلت وصل شی و پیام ارسال کنی.
7-پیام صوتی بزاری.
8-کسی که ps4داره میتونه دعوت برای multiplayer کنه.
9-میتونی انرا در appببینی.(درباره 8)
10-خرید بازی های ps4از store.
11-دانلود بازی موقعی که بیرون هستی شروع میشود.(عالیه:d)

در آخر اگه بد ترجمه کردم عذر میخوام;)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
چیز هایی که فهمیدم اینه:
1-میتونی جوایزی که گرفتی مقایسه کنی.
2-فعالیت دوستات رو ببینی.
3-گیم پلی ها رو ببینی.
4-میتونی آخرین اخبار ....رو ببینی.
5-دانلود مجانی برای iosوandroid.
6-میتونی به پروفایلت وصل شی و پیام ارسال کنی.
7-پیام صوتی بزاری.
8-کسی که ps4داره میتونه دعوت برای multiplayer کنه.
9-میتونی انرا در appببینی.(درباره 8)
10-خرید بازی های ps4از store.
11-دانلود بازی موقعی که بیرون هستی شروع میشود.(عالیه:d)

در آخر اگه بد ترجمه کردم عذر میخوام;)

داداش این مورد آخر 11 رو میگم یعنی چی؟؟

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
دادش این مورد آخر 11 رو میگم یعنی چی؟؟

یعنی شما مثلا بیرون از خونه هستید، با گوشیتون از سایت یا برنامه گوشیه استور بازی رو برای دانلود میزارید و توی خونه که کنسول به اینترنت وصله، روشن میشه و شروع به دانلود میکنه. اینم تایید کردن که موقع دانلود فقط قسمت کوچیکی از پردازنده شروع به فعالیت میکنه و مصرف برقش بسیار پایینه!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
یعنی شما مثلا بیرون از خونه هستید، با گوشیتون از سایت یا برنامه گوشیه استور بازی رو برای دانلود میزارید و توی خونه که کنسول به اینترنت وصله، روشن میشه و شروع به دانلود میکنه. اینم تایید کردن که موقع دانلود فقط قسمت کوچیکی از پردازنده شروع به فعالیت میکنه و مصرف برقش بسیار پایینه!
دستشون هم درد نکنه واقعا ممنونشونیم=d>

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
این قابلیت راست کاره ایرانی هاست ! :d با این اینترنتی که ما داریم همون بهتر وقتی خونه نیستیم بزاریم چیزی دانلود بشه ، اینطوری حداقل دقیقه ای یکبار نمیتونی بری ببینی چند درصد پر شده ، پر هم نشده باشه حرصت میگیره ! البته فکر کنم از طریق گوشی بشه دید ولی اینطوری یادت میره دقیقه به دقیقه ببینی :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
ظاهرا این حجم دانلود کیلزون فقط واسه ایرانی ها عذاب آور نیست . تو انگلیس هم تقریبا 50 ساعت طول میکشه دانلود بشه بازی ( میانگین سرعتشون رو 2 مگ حساب کردن ).:
PS4's 50GB games could take U.K. gamers 50 hours to download - Report -- PlayStation Universe
فکر کنم فقط بتونیم بازی های آرکیدی رو دانلود کنیم مگر فرجی بشه و سرعت نتمون بهتر بشه .

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
ظاهرا این حجم دانلود کیلزون فقط واسه ایرانی ها عذاب آور نیست . تو انگلیس هم تقریبا 50 ساعت طول میکشه دانلود بشه بازی ( میانگین سرعتشون رو 2 مگ حساب کردن ).:
PS4's 50GB games could take U.K. gamers 50 hours to download - Report -- PlayStation Universe
فکر کنم فقط بتونیم بازی های آرکیدی رو دانلود کنیم مگر فرجی بشه و سرعت نتمون بهتر بشه .

به گفته دوستان اول بذارید ببینیم همچنان میشه اشتراکی خرید کرد مثل ps3 یا خیر که در صورت کنسل شدن دیگه از نظر قیمت صرفه به خرید دیجیتالی نیست همه فیزیکی میگیرند دیگه;)
کسی خبری چیزی در این باره دید حتما بیاد اطلاع بده...یوشیدا رو هم دیدید ازش بپرسید:d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128

میانگین سرعت کانکشن های خانگیه UK رو چند وقت پیش 15 مگابیت اعلام کردن، حالا این سایت اومده 2مگابیت در نظر گرفته دلیلش رو نمیدونم چیه! الان توی ایران با این نت مضخرف تمام ISP ها خط رو روی 2مگابیت میبندن، یعنی توی بریتانیا هم وضعیت نت به همین ترتیبه؟ NO WAY :))

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
santa monica قراره چه بکنه با GOW IVروی PS4تصور باس فایت هاشم سخته فکر نکنم دیگه TV ها امروزی برای اندازشون کافی باشه:D
روی PS3 وقتی کرونوس رو دیدم کرک و پرم ریخت روی PS4چی میشه دیگه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
مثل اینکه این نسخه ای که از Flower برای PS4 میاد ، فقط یه پورت ساده نیست و یه سری تغییرات بصری هم نسبت به نسخه PS3 داره ! :D
Tim Moss که توی Santa Monica شغل شریف Director of Technology رو داره ، توی Twitter گفته علاوه بر اینکه بازی 1080p/60fps هست (انتظار دیگه ای هم نداشتیم ! :D) و AA خیلی خوبی داره ، جزییات و کیفیت چمن های بازی هم بیشتر شده ! چمن های Flower واقعاً غوغا بودن و کیفیت خیلی بالایی داشتن ، خیلی قشنگ و طبیعی هم نسبت به کاراکتر بازی (کاراکتر !! :D منظور همون گل ها هست) واکنش نشون میدادن.

64811629201535895234.png

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یه چیزی هر چند کوچیک از Killzone بگم :D

تعداد پیش فروش شده بازی های Forza 5 - Dead Rising 3 - Ryse جمعا از Killzone Shadow Fall کمتره :D

Have a good day :D

واقعا خوب عمل کرده. تقریبا با اختلاف نسبتا زیاد از بقیه انحصاری ها پیش فروش شده.

اینم لیست پیش فروش ها:
1. Call of Duty: Ghosts (73)
2. Watch Dogs (69.6)
3. Grand Theft Auto V (58.4)
4. Battlefield 4 (54.7)
5. Killzone: Shadow Fall (30.3)
6. Assassin's Creed IV (29.2)
7. Forza 5 (18.8)
8. Diablo III (18.2)
9. Batman: Arkham Origins (17.2)
10. Dead Rising 3 (15.0)
11. Ryse (13.2)
12. Saints Row IV (10.1)
13. Knack (7.7)
14. Gran Turismo 6 (5.0)
15. Beyond: Two Souls (3.3)
16. Wolfenstein: The New Order (3.2)
17. Drive Club (3.0)
18. Splinter Cell: Blacklist (2.9)
19. The Bureau: Xcom Declassified (0.4)
20. South Park: The Stick of Truth (0.2)

PS4-exclusive Killzone: Shadow Fall pre-orders outpacing Forza 5 and Ryse - Analyst - Killzone: Shadow Fall for PS4 News

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر