هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
The Getaway 3.... Believe

(ND or SM new Game (or IP :D

اندازه تریلی دردسر خودش را داره :) جدا از شوخی هرچی بزرگتر باشه کنترل گرما و کاهش دما راحت تر انجام می شه. کوچک بودن کنسول از نظر زیبایی خوبه ولی PC یه گیمر هیچ وقت کوجک نیست نمی دونم چرا سلیقشون توی کنسول متفاوته! کیس بزرگ با فن های قوی و بزرگ و خنک کننده های بزرگ CPU و VGA :biggrin1:

شما احیاناً PS1 slim و PS2 slim از نزدیک دیدی ؟! :D جفتشون اندازه ی یه کف دست هستن :D

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

شما احیاناً PS1 slim و PS2 slim از نزدیک دیدی ؟! :D جفتشون اندازه ی یه کف دست هستن :D
يا مثال واضحش اكس باكس فت كه با اينكه خيلي بزرگ بود ولي مشكل حرارتي داشت....لول!
يا مثلا چراغ زرد ps3

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
توی گیمزکام Santa Monica عنوان جدیدشو معرفی کنه کافیه :d و تایید GT6 برای PS4 :d|-)
سابقه نداشته یا حداقل من یادم نمیاد توی GC از استودیوهای آمریکایی بازی آنونس کرده باشن :D. سونی چند تا استودیو خیــــــعلی خفن تو اروپا داره که هرکدومشون یه بازی آنونس کنن واسه ویتا یا Ps4 دو-سه ساعت پر میشه :D.

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138

نه احیانا ندیدم. الآن بلوری پلیر سینمای ما از x1 بزرگتر هست (البته ارتفاعش کمتره) و مشکلی با سایزش ندارم.
دستشون درد نکنه با نهایت تکنولوژی کوچک ساختنش احسنت داره باید هم بهشون تبریک گفت؛ (فقط فن های کیس من روی هم، از نصف حجم ps4 هم بیشتره!) تنها مشکل من اینه که بیاد کنار سایر لوازم صوتی تصویر ما مثل اسباب بازی می شه (یه چیزی تو مایه های Wii)
(کلا اندازشون هرچقدر باشه فرقی نمی کنه می خواد بره توی یکی از طبقه های میز هر روز که نمی خوام جابه جاش کنم ولی طراحی یک معیار هست که من X1 را بیشتر می پسندم. اینم اضافه کنم فعلا تصمیم خرید هیچ کدام از این دو کنسول را نگرفتم تا در عمل تفاوت هاشون را ببینم.)

يا مثال واضحش اكس باكس فت كه با اينكه خيلي بزرگ بود ولي مشكل حرارتي داشت....لول!
يا مثلا چراغ زرد ps3

اون مشکل مایکروسافت عجله اش بود که طراحیش ایراد داشت و اشتباه بزرگ مایکرو بود. امیدوارم هیچ کدومشون در این نسل از این مشکل ها نداشته باشن چون اینجا گارانتی در کار نیست.

------
از همه دوستان به خاطر آف تاپیک بودن عذر می خوام.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
دوستان توی E3 تغریبا توی همه بازی هایی ک به صورت لایو اجرا کردن روی PS4 مشکل فریز لحظه ای بود...
خبری ازش اومد؟توضیح دادند که مشکل از چی بوده؟

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
دوستان توی E3 تغریبا توی همه بازی هایی ک به صورت لایو اجرا کردن روی PS4 مشکل فریز لحظه ای بود...
خبری ازش اومد؟توضیح دادند که مشکل از چی بوده؟
توی همه بازی ها نبود.
توی بازی های یوبیسافت بود فقط که توی نمایش x1 هم بود.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه احیانا ندیدم. الآن بلوری پلیر سینمای ما از x1 بزرگتر هست (البته ارتفاعش کمتره) و مشکلی با سایزش ندارم.
دستشون درد نکنه با نهایت تکنولوژی کوچک ساختنش احسنت داره باید هم بهشون تبریک گفت؛ (فقط فن های کیس من روی هم، از نصف حجم ps4 هم بیشتره!) تنها مشکل من اینه که بیاد کنار سایر لوازم صوتی تصویر ما مثل اسباب بازی می شه (یه چیزی تو مایه های Wii)
(کلا اندازشون هرچقدر باشه فرقی نمی کنه می خواد بره توی یکی از طبقه های میز هر روز که نمی خوام جابه جاش کنم ولی طراحی یک معیار هست که من X1 را بیشتر می پسندم. اینم اضافه کنم فعلا تصمیم خرید هیچ کدام از این دو کنسول را نگرفتم تا در عمل تفاوت هاشون را ببینم.)

اون مشکل مایکروسافت عجله اش بود که طراحیش ایراد داشت و اشتباه بزرگ مایکرو بود. امیدوارم هیچ کدومشون در این نسل از این مشکل ها نداشته باشن چون اینجا گارانتی در کار نیست.

خب شما جنس بزرگ دوست دارید ولی اکثریت جنس کوچک تر رو بیشتر می پسندن ! یه زمان سر PS3 Fat این مشکل مطرح بود که بعضیا با قرار دادنش توی طبقه های میز تلویزیون مشکل دارن از بس بزرگه !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
بی خیال بزرگی! :d من سر PS3 FAT رسما متلاشی میشم هر سال! :d
فکر کنم 6-7 کیلو بود! :d این و لپتاپ روی کولم ...به اندازه ی یک سال انرژی برای حمل این 2تا مصرف میکنم :d

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
سلام و درود فراوان خدمت تمامی دوستان بخصوص هواداران سونی دوستان چندتا سوال داشتم خواهش میکنم راهنمایی کنید
راستشو بخواین من تا حالا تجربه آنلاین و مالتی پلیر نداشتم(PS3 رو هم حتی تجربه نکردم) اگه خدا بخواد میخوام حتما PS4 رو بخرم
سوال اول : اینکه میگن PS4 بازیهای دسته دوم رو اجرا میکنه یعنی اگه مثلا من یک بازی دسته دوم بخرم یا مثلا شریکی با دوستم بخرم آیا فقط یه نفرمون میتونه این بازی رو آنلاین بازی کنه یا نه هردو میتونن؟
سوال دوم : بازیهای اورجینال کد آنلاین داره؟؟؟؟ اگه داره آیا فقط یه نفر میتونه از این کد استفاده کنه یا نه؟
سوال سوم : آیا روی PS4 هم میشه بازیارو روی هارد کپی کرد و بعد سی دی اون بازی رو به یه نفر دیگه داد؟
میدونم سوالام پیش پا افتادست ولی ممنون میشم توضیح بدین و راهنماییم کنین بینهایت سپاسگزارم

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
سلام و درود فراوان خدمت تمامی دوستان بخصوص هواداران سونی دوستان چندتا سوال داشتم خواهش میکنم راهنمایی کنید
راستشو بخواین من تا حالا تجربه آنلاین و مالتی پلیر نداشتم(PS3 رو هم حتی تجربه نکردم) اگه خدا بخواد میخوام حتما PS4 رو بخرم
سوال اول : اینکه میگن PS4 بازیهای دسته دوم رو اجرا میکنه یعنی اگه مثلا من یک بازی دسته دوم بخرم یا مثلا شریکی با دوستم بخرم آیا فقط یه نفرمون میتونه این بازی رو آنلاین بازی کنه یا نه هردو میتونن؟
سوال دوم : بازیهای اورجینال کد آنلاین داره؟؟؟؟ اگه داره آیا فقط یه نفر میتونه از این کد استفاده کنه یا نه؟
سوال سوم : آیا روی PS4 هم میشه بازیارو روی هارد کپی کرد و بعد سی دی اون بازی رو به یه نفر دیگه داد؟
میدونم سوالام پیش پا افتادست ولی ممنون میشم توضیح بدین و راهنماییم کنین بینهایت سپاسگزارم
من خودمم ps3 رو تجربه نکردم ولی یکم اطلاعات دارم
1-دسته دوم یعنی من بازی رو خریدم بازی کردم تموم کردم میفروشمش با پولش یکی دیگه می خرم :D
2-بله کد داره .کد هم 1 بار قابل استفادس فقط
3-اینو مطمعن نیستم ولی فک نکنم بشه

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
60 فریم در ثانیه یعنی چی ؟ و به چه دردی میخوره ؟

نوارهای بزرگ فیلم های قدیمی رو دیدی ؟ که از توش نور رد میشه و اون نور میرسه به پرده و یه سری تصویر پشت سر هم رد میشن و ما اون عسکهای پشت سر هم رو بصورت فیلم میبینیم. حالا اگه هر کدوم از اون عکس ها رو یه فریم حساب کنی ، هرچی فریم بیشتری در یک ثانیه پردازش بشه تصویر نرم تر و بهتر و بهم پیوسته تری دیده میشه.واسه همین 60 فریم در ثانیه از 30 فریم در ثانیه خیلی بهتره . بطور مثال اگه Pc شما یه بازی رو با جرئیات بالا نتونه اجرا کنه تصویر لگ میزنه ، در واقع بخاطر اینه که فریم در اون بازی بشدت پایین ـه. امیدوارم خوب توضیح داده باشم :D

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
ببخشيد استادان به نظر شما بازي ها و خود كنسول مال كدوم ريجن باشن بهترن؟؟؟ميشه بگين ريجن1.2.3هركدوم مال كدوم منطقه ان؟؟بسيار ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر