هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
تفاوت FULL HD و HD رومیدونی ؟ تصویر HD به نصویری میگن که رزولوشنش 768X1024 باشه و FULL HD به تصویری میگن که رزولوشنش 1920X1080 باشه . استاندارد و ابعاد تصویر در فول اچ دی به صورت 16:9 و واید اسکرین هست ، در صورتی که در مدل HD به صورت 4:3 هست و حتی شاید نتونی تصویر و به صورت واید یا صفحه عریض ببینی . پس بهترین حالت اینه که TV شما FULL HD به صورت صفحه عریض باشه .
تلویزیون من کیفیت 1080i رو پشتیبانی می کنه یعنی رزولوشن 1920X1080 . ولی 1080p رو پشتیبانی نمی کنه. برای اجرای بازی های ps4 تلویزیون مشکلی نداره؟

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
میگم هیچ فروشگاهی باندل Pre - Order نداده؟ :d ( با همون قیمت 400$ نه اینکه با 460$ که قیمت PS4 + Game هست کنسولو با بازی بدن مثل Gamestop :|ـ) :d

چی شد هیچکی نمیدونه ؟؟ :( :| :d (ترجیحا مال کانادا باشه :d )

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
بچه ها می خوام یه Ps4 از خارج پیش خرید کنم

به نظرتون از این سه بازی کدموشو با خود کنسول پیش خرید کنم ؟

Killzone : shadow fall
Watch Dogs
Battlefield 4

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
توی گیمزکام Santa Monica عنوان جدیدشو معرفی کنه کافیه :d و تایید GT6 برای PS4 :d|-)

Watch Dogs
Battlefield 4

بدونه شک BF4 :d یه مولتی پلیر تحویلت میدن تا آخر عمرِ PS4 هم میتونی ازش لذت ببری :d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

Watch Dogs
Battlefield 4

BF4 رو تو PC هم با قیمت بسیار پایین‌تری هم میتونی بازی هم کیفیت خوبی بازی کنی پس اینو از لیستت خط بزن. پیشنهاد من Killzone : shadow fall
هست

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
توی گیمزکام Santa Monica عنوان جدیدشو معرفی کنه کافیه :d و تایید GT6 برای PS4 :d|-)

بدونه شک BF4 :d یه مولتی پلیر تحویلت میدن تا آخر عمرِ PS4 هم میتونی ازش لذت ببری :d
BF4 فعلا براي ps4 تاريخ رسمي نداره ممكنه خيلي دير تر بياد ،پس اصلا پيشخريد درستي نيست:d.
KZ بهتره.

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
اندازه کنسول به اندازه تریلی بود دردسر سونی کمتر بود؟!

اندازه تریلی دردسر خودش را داره :) جدا از شوخی هرچی بزرگتر باشه کنترل گرما و کاهش دما راحت تر انجام می شه. کوچک بودن کنسول از نظر زیبایی خوبه ولی PC یه گیمر هیچ وقت کوجک نیست نمی دونم چرا سلیقشون توی کنسول متفاوته! کیس بزرگ با فن های قوی و بزرگ و خنک کننده های بزرگ CPU و VGA :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
BF4 فعلا براي ps4 تاريخ رسمي نداره ممكنه خيلي دير تر بياد ،پس اصلا پيشخريد درستي نيست:d.
KZ بهتره.
فکر کنم همزمان با عرضه کنسولها به عنوان بازی lunch هستش چون توی amazon بازی BT و Plus یک lunch day bundle دارن.

چی شد هیچکی نمیدونه ؟؟ :( :| :d (ترجیحا مال کانادا باشه :d )
همچین مدل باندلی رو الان گیر نمیاری. باید وایسی یک3-4 ماهی از عرضه اولیه بگزره ممکنه باندلهای بعدی کمتر باشه قیمته بازیشون. روزه لانچ قیمتها فیکس هستش و تنها چیزه که ممکنه قیمتش کمتر باشه plus هست .

Watch Dogs
Battlefield 4
من هر سه تاشون رو Pre order دادم ×_× به نظرم همشون خوبن ... اما بیشتر Killzone وWatch_Dogs .... البته باز اگر PCحسابی داری میتونی دوره BT و Watch_Dogs رو خط بکشی ( اما WD یک سری چیزهای انحصاری برای ps4 داره ) بازی Knack هم جالب میزنه. یا Fifa 14هم خیلی خوبه. Ghost هم فکر کنم OK باشه. اگر ماشین سواری دوست داری Drive Club هم به نظرم خیلی خوب هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر