هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
سلام
من دیروز دستگاه رو گرفتم
امروز صبح بازی ریزوگان رو گذاشتم برای دانلود 50 دقیقه طول میکشید تا دانلود بشه
رفتم تو ستینگ تو قسمت پاور سیور گزینه خاموش شدن اتوماتیک رو هر 2 تا گزینه اش رو گذاشتم روی 1 ساعت ... الان بعد از یک ساعت کنسول به طور کامل خاموش میشه ؟؟؟
آخه از خونه اومدم بیرون یک کم استرس دارم :d

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوست عزیز میشه منبع این گفته سونی را برایم بنویسی

اگر بد است پس چرا سونی همچین
Playstation 4 (PS4) Vertical Stand

PS4 Stand : PlayStation�4 Accessories : PlayStation®4 : Sony Singapore
31rp5dNic%2BL._SX385_.jpg

براش ساخته ؟؟؟!!!!!:-?

من بدون پایه منظورم بود هم نام عزیزم...............

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی خفگی توی حالت ایستاده ps4 به وجود میاد؟؟؟
معمولا میگن سر پا باشه کمتر داغ میکنه و دستگاه هوا میخوره کمتر داغ میکنه
چون جلوی فنها رو میگیره ! باید حتما روی پایش گزاشته بشه نه همینطوری وایساده بزاریش ×_×

راستش برا من یک بار اتفاق افتادهآقا چشات روز بدنبینه داشتم بازی میکردم یک دفعه دستگاه افتاد سی دی داخلش نابود شد انقدر خط تو سی دی افتاده بود
Vertical Stand رو طراحی کردن که چشمامون روزه بد نبینه عزیز ×____×
چرا کنسول بدون پایه میزارن ! اصلا نباید بزارید .... ! جلوی فن رو میگیره. در ضمن اون وری که فن نیست نباید گزاشت .

سلام
من دیروز دستگاه رو گرفتم
امروز صبح بازی ریزوگان رو گذاشتم برای دانلود 50 دقیقه طول میکشید تا دانلود بشه
رفتم تو ستینگ تو قسمت پاور سیور گزینه خاموش شدن اتوماتیک رو هر 2 تا گزینه اش رو گذاشتم روی 1 ساعت ... الان بعد از یک ساعت کنسول به طور کامل خاموش میشه ؟؟؟
آخه از خونه اومدم بیرون یک کم استرس دارم :d
خاموش نمیشه. میره توی حالت Stand By . توی قسمت POwer SAvings هم بخشه Set Functions گزینه Internet Connection رو تیک بزنید میتونه در حالت stand by به دانلود ادامه بده .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من کنسولم رو گرفتم امروز!
بعد الان واسه من تاریخ ساخت (3D .. 3C و ... ) نداره!!!
باید از کجا بفهمم که مال چه تاریخیه؟!
فروشنده خودش گفت مال نوامبر هست!

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
ویدیو هایی که میگیریم رو چه طوری شیر کنیم رو فیسبوک؟
به غیر از لن لپتاپ دیگه راه دیگه ای نیست؟؟خود پی اس 4 زده پ روک سی اون چیه؟

cameronhjx

کاربر سایت
Jul 5, 2013
19
سلام.من دیروز پاساژ نخل PS4 ریجن یک 1.650 خریدم.2تا بازی هم خریدم 400.خواستم یه دسته بخرم گفت 280.که نخریدم.پشت دستگاه هم زده december 2013

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
دوستان وقتی بازی داخل ps4 می کنی خود بازی اتوماتیک شروع به نصب می کنه یا باید تنطیماتی انجام بدم چون دوتا تست کردم سی دی گزاشتم بالا نیاورد مشکل از بلوری درایوم هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان وقتی بازی داخل ps4 می کنی خود بازی اتوماتیک شروع به نصب می کنه یا باید تنطیماتی انجام بدم چون دوتا تست کردم سی دی گزاشتم بالا نیاورد مشکل از بلوری درایوم هست
تنظيمه خاصي نداره بعد از نصب اماده بازي هست و زمانه نصب هم خيلي كوتاه هست
چه اروري ميده ؟
يعني روي بازي كليك ميكني اجرا نميشه ؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
تنظیم خاصی نداره ولی من وقتی killzone برای اولین بار گذاشتم اجرا نمیشد.اپدیت کردم دستگاهو درست شد

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,668
نمی دونم چرا من احساس می کنم این نسل نو یه کلاهبرداری بیشتر نیست. آخه می بینم فرق زیادی نکرده. شما اینطور فکر نمی کنید؟

saalehh

کاربر سایت
Jan 18, 2010
11
دوستان یه سوال خیلی خیلی مبتدیانه.من الان ps4 گرفتم (البته از خارج از کشور) الان از کجا بدونم چه رجیونی هست؟چون شنیدم برای آپدیت رجیونها فرق میکنه و میخوام فایلش رو جدا دانلود کنم و بعد با یو اس بی آپدیت کنم.میشه بگید برای کدوم رجیون کدوم فریمور رو باید دانلود کنم؟ممنون.الان 1.5 نصبه.فکرکنم 1.6 امده الان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر