هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
آقا یک سوال ذهنمو مشغول کرده و اینکه آیا تعویض و تبادل بازی های PS4 جز امتیازات بازارچه محسوب میشه یا فقط خرید و فروش!!!؟ کسی از دوستان میدونه؟؟:-b

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کمرای ps4 فقط 60$ قیمتشه! خیلی خوبه! حالا تو ایران گرون میشه من کاری ندارم! تو بحث کارایی با توجه به قیمتش عالیه! تنها بدیش اینه که 1080p نیست

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه ها چه هدست هایی رو میشه به Ps4 وصل کرد ؟ میدونم همه میشه منتها یه چیزی میخوام که به Pc و ...... وصل بشه نه فقط به Ps4 و کیفیتشم خوب باشه

- - -ویرایش - - -

و یه چیز دیگه . کسی اینجا بازی AC IV رو بازی کرده برای Ps4 ؟ خوب هست؟

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
بچه ها چه هدست هایی رو میشه به Ps4 وصل کرد ؟ میدونم همه میشه منتها یه چیزی میخوام که به Pc و ...... وصل بشه نه فقط به Ps4 و کیفیتشم خوب باشه

- - -ویرایش - - -

و یه چیز دیگه . کسی اینجا بازی AC IV رو بازی کرده برای Ps4 ؟ خوب هست؟

من لاجیتک G35 گرفتم که روی PC فول ساپورت میکنه و چیزه عجیبی هست . واقعا 10 دقیقه اویل 6 بازی کنی مو به تنت سیخ میشه :d
میخواستم بفروشمش چون فکر میکردم به PS4 نمیخوره ولی با یکی از دوستام مشورت کردم گفت PS4 آپدیت میده و G35 رو ساپورت میکنه :bighug:
اگه به PS4 بخوره محشره
تنها نکته منفی که داره قیمت بالاش هست :-/
logitech-g35-headset.jpg

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
من لاجیتک G35 گرفتم که روی PC فول ساپورت میکنه و چیزه عجیبی هست . واقعا 10 دقیقه اویل 6 بازی کنی مو به تنت سیخ میشه :d
میخواستم بفروشمش چون فکر میکردم به PS4 نمیخوره ولی با یکی از دوستام مشورت کردم گفت PS4 آپدیت میده و G35 رو ساپورت میکنه :bighug:
اگه به PS4 بخوره محشره
logitech-g35-headset.jpg

یا امام زاده کامبیز این چیه ؟ :d خیلی خفنه :d

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اگه به PS4 بخوره محشره
logitech-g35-headset.jpg
من هم این مدل رو دارم هم G930 اینا برای PC هستند اصلا هم به امید اپدیت دادن و.. نباش...
http://www.reddit.com/r/PS4/comments/1qwroy/g930_works_with_the_ps4/
http://www.reddit.com/r/PS4/comments/1qtizq/america_can_we_get_a_list_of_working_headsets/

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اگه به PS4 بخوره محشره
logitech-g35-headset.jpg
قيمتش چنده من خواستم beats بگيرم اينو ديدم دچار شك و ترديد شدم :-s

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
وقتی دیوید کیج با کنسول 7 سال پیش همچین مدل کاراکتر رو به نمایش میزاره ، مو به تنم سیخ میشه وقتی فکرشو میکنم که میخواد با PS4 چی تحویلمون بده !!

65401962357279684217.png

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
باووو این لاجیتک تو زمینه صدا اصلا جالب نیست الکی گندش نکنید! بعضیا کیفیت رو تو بیس دیدن فقط! هدستا و باندای لاجیتک اصلا عمق صدا ندارن که خیلی بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر